Guerlain L´INSTANT vs. L´INSTANT MAGIC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

B.  05.03.08 22:35

Zajímalo by mě, kterou preferujete - klasický L´Instant, anebo L´Instante Magic? Mě se zatím z Guerlainů nejvíc líbí asi tyto dvě, ale nemůžu se rozhodnout.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 05.03.08 22:44

Obě jsou hezké, ale Magic je zajímavější…man­dličkový…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 06.03.08 00:46

Mám magic a pořád mně krásně voní. Z Guerlainu ji preferuju. LÍnstant jsem vlastně nikdy nezkoušela. Zatím jsem nadšená z Magicu.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 06.03.08 12:00

Krátce, Magic.

z L'Instantu se mi poprvně zvedl žaludek, podruhé (zkusila jsem ho omylem) se mi docela líbil, ale Magic mám v tužebníku…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Dadenka
Učednice 35 příspěvků 06.03.08 12:08

Zjistila jsem, že po L´Instant teď v zimě šahám snad nejčastěji ze všech vůní, Magic bohužel neznám:-(

Na poličce 65 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  06.03.08 17:46

Mám oba, L´Instant je více sladký (takový přímo medový), takže pro mne sezónní vůně podzim - zima; L´Instant magic má v sobě i vůni mandlí a řekla bych, že pro okolí bude asi přijatelnější než jeho předchůdce L´Instant (který opravdu může někomu zvedat žaludek). Drží na mně oba výborně a patří k mým nejoblíbenějším.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 06.03.08 19:51

Magic je úžasný držák a úžasný…celoročně nositelný…:)

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 13.04.08 08:50

Tento tyden mi prisel odstrik L´instant, je to uplna nadhera, uz se nemuzu dockat az vyzkousim i L´instant Magic!:)

Na poličce 88 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 13.04.08 22:47
Fleur píše:
Mám oba, L´Instant je více sladký (takový přímo medový), takže pro mne sezónní vůně podzim - zima; L´Instant magic má v sobě i vůni mandlí a řekla bych, že pro okolí bude asi přijatelnější než jeho předchůdce L´Instant (který opravdu může někomu zvedat žaludek). Drží na mně oba výborně a patří k mým nejoblíbenějším.

Také mám oba, obě vůně se mi líbí a žaludek nezvedají (obecně mi sladké vůně nevadí, spíš naopak), ale L´Instant má podle mně slabší výdrž. A Magic mi připadá luxusnější (což je samozřejmě subjektivní pocit, co si pod vůní luxusu kdo představí :-)), zářivější a výraznější.

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 14.04.08 21:07

Dnes jsem konecne ocichala i L´instant magic, naadhera! Mam dalsiho velkeho favorita!:)) Taky mi moc zavonela nova My Insolence…porad jsem nemohla prijit na to, jakou moji vuni mi pripomina a uz jsem na to prisla! Pripomina mi Miss Dior Chérie! Nezda se vam?:)

Na poličce 88 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Fleur  14.04.08 22:32

Také jsem mezi nimi konstatovala spřízněnost. Na papírku mi obě dvě voní, ale na ruce se mi po nějaké době změní v pach dezinfekce (Ada to připisuje nějaké syntetické složce), což mě mrzí.

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 15.04.08 00:06

Nemám ráda takové emoční výlevy jako: tuto vůni miluju, nebo - nemůžu bez ní žít,ale udělám výjimku :Miluju L'instant magic. To je asi to, co jsem roky hledala - a náhodou našla.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.04.08 06:50

Vida vida, Magická vlna :) Mně se od počátku šíleně líbil. Zkoušela jsem v Duty Free na letišti v Athénách , když jsme loni na podzimm letěli z dovolené. Po přistání v Praze, jsem donutila taxík, který nás vezl z letiště zastavit na Chodově a běžela jsem ho koupit do Douglasu. Podle mne je právě Magic nejlepší Guerlain…A pak, že Guerlain stagnuje a vyrábí už jenom šmejdy…:P

dias
Učednice 168 příspěvků 15.04.08 08:26

Ke Guerlainovi a vůni Magic mám dvě poznámky. Jedna je obecná - ještě donedávna se v Ostravě tato značka vlastně nedala nikde pořádně vyzkoušet, ucelenou současnou nabídku nikdo nenabízel, možná sem tam jednu ojedinělou vůni, a teď otevřeli v Avionu Douglas a Sephoru plné Guerlainů a ejhle - najednou se Guerlain v plné škále objevil i v 20 metrů vzdáleném Marionnaudu (může to být náhoda, ale tomu moc nevěřím - ať žije konkurence!).
Druhá poznámka je osobní - předevčírem jsem si tady stěžovala na slabou výdrž L´Instant, měla jsem tím na mysli, že ji na sobě necítím (ale na oblečení, papírcích apod. velmi dlouho). Včera jsem dokonce měla podobný dojem i u L´Instant Magic, tak jsem trochu přidala, ale pak jsem zjistila, že problém bude asi někde jinde (tj. u mně), protože přítel (takto osoba na přehnané množství velice citlivá), tvrdil, že ji cítil až venku u vrat, kterými jsem projela (autem :-)).

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.04.08 08:30

dias - to je super, že do mojí milované rodné Ostravy konečně proudí civilizace :) Na důchod se tam chci vrátit, tak mi to připravují - nechám se ráno vnoučaty na vozíku dotlačit do parfumérky a večer si mne tam vyzvednou,, tak ať se tam celý den nenudím …:P

L´Instanty mají hned po Addictu nejlepší výdrž, co znám - pozor na to… Mně se dokonce stávalo, že jsem na sobě necítila Addict, tak jsem stále přihulovala až jsem byla obtížná pro okolí,, tak teď ho nosím jen na plesy a jiné spol. události …:P

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist