Guerlain Mahora

danda1 10.12.07 14:16

Chtěla jsem se zeptat, kdo znáte tuto vůni - mám možnost si ji sehnat (už se nedělá) a nevím jestli si troufnout ji vzít naslepo. Podle složení se mi líbí, ale ne vždycky to klapne, znáte to… Líbí se mi bílé květiny, jasmín, ale na den spíš lehčí (Pure Poison, In white). Večer mám ráda Ysatis, líbí se mi i Shalimar (ale potřebuju trochu odvahy :-) ), zajímavá mi přišla i Samsara…

Co myslíte, mám to risknout? Díky za odpověď!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

benvenuta 10.12.07 21:05

Ak si dobre pamatam Mahoru, tak by som ti to neradila.
Mozno ti bude uzitocna tato recenzia http://www.aromascope.com/index.php?s=m … tton=Go%21

danda1 10.12.07 21:42

Benvenuta: díky. Vypadá to, že Mayotte je umírněnější, jenže do Paříže si pro ni asi jen tak nezajedu :-)

A nedoporučuješ tu Mahoru z nějakého konkrétního důvodu?

Ado, jsi tu? Moc bych chtěla znát tvůj názor… síím :-)

Silis 10.12.07 21:43

Mně Mahora přišla plná bílých, ale spíš omamných květin. Šla do mléčného až máslového tónu. Není to pro mě rozhodně lehká vůně.

Silis 11.12.07 13:17

Tak jsem dnes zkusila Pure Poison. Je velice jemný, na ruce jsem ho skoro necítila, papírek jsem musela zmáčet… Mahoru nepřipomíná, Mahora je výrazný držák. Ty bílé květiny v něm nejsou omamné jako v Mahoře, spíš svěžejší, ale ani svěží mi Pure Poison nijak moc nepřijde, je prostě takový slaboučký. Mahora ne. Je teda fakt, že mě jemnější vůně obvykle moc nenadchnou. Mahoru bych ale radši vyzkoušela, než vzala naslepo, pokud je Tvým favoritem PP.

danda1 11.12.07 14:10

Díky za odpovědi, já to nechám ještě uležet :-) (a pak ji stejně koupim, se znám :-D )

Škoda, že se nedá nikde už zkusit…

Dalia 01.11.09 08:26
Silis píše:
Mně Mahora přišla plná bílých, ale spíš omamných květin. Šla do mléčného až máslového tónu. Není to pro mě rozhodně lehká vůně.
Jj, Mahorka je máslová. :D
gentiana 01.11.09 10:05
danda píše:
Chtěla jsem se zeptat, kdo znáte tuto vůni - mám možnost si ji sehnat (už se nedělá) a nevím jestli si troufnout ji vzít naslepo. Podle složení se mi líbí, ale ne vždycky to klapne, znáte to… Líbí se mi bílé květiny, jasmín, ale na den spíš lehčí (Pure Poison, In white). Večer mám ráda Ysatis, líbí se mi i Shalimar (ale potřebuju trochu odvahy :-) ), zajímavá mi přišla i Samsara…Co myslíte, mám to risknout? Díky za odpověď!

Já mám extrait, kdybys chtěla. EdP nebo EdT nebo coto, ta je strašně kokosová (někdo to tam necítí, ale já ji nemůžu, je jako opalovací krém), extrait je furt hodně sladký, ale jsou tam víc cítit růže. Takový ten guerlainovský druh růže, těžký.

Myskamauska 01.11.09 10:07

Z Mahory jsem byla strašně nadšená,ale brzo mě začla jít na nervy :D

eskargoth 01.11.09 10:44

Pro mě je Mahora dost mýdlová. Ale takovým orientálním způsobem. Mám ji ráda.

Elvira 01.11.09 11:29

Přímo ji miluju! :heart: Elegantní, ženská, svůdná, harmonická…

Dalia 01.11.09 11:39

.. a výborný držák. :wink:

Ingrid 01.11.09 11:40
Myskamauska píše:
Z Mahory jsem byla strašně nadšená,ale brzo mě začla jít na nervy :D

Nápodobně,je to silná a výrazná vůně,cítím v ní špetku kokosu,nálož omamných bílých květina hlavně to máslo,takové to hutné,domácí,mas­tné,takže jsem po ní přestala toužit.Ale určitě je to kvalitní vůně.

B4rča 01.11.09 11:43

je nádherná a já jsem šťastná, že ji mám :)

eskargoth 01.11.09 11:44

A ikdyby nevoněla, ten flakon za to stojí!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist