Guerlain My Insolence, Britney Spears Believe, Chopard Happy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.08.07 21:15

Guerlain My Insolence

Na Insolence mnozí nadávali, že jde o ústupek Guerlainu mladšímu segmentu trhu - ale zřejmě to tak Guerlain nemyslel, protože teď tu máme verzi Insolence, určenou podle všeho právě pro mladší zákaznice. Z toho vyplývá, že Insolence měla být normální vůně pro každého. Nebo byla pro mladé a My Insolence je ještě pro mladší. Ale radši to nebudeme dál zamotávat a počkáme si na září. Složení: malina, mandloňový květ, jasmín, pačuli, vanilka, tonka. Balení stejné jako Insolence, jen barva… schválně, hádejte :)

Britney Spears Believe

Britney je zpátky, v reklamě na nový parfém vypadá pořád na 17, má štíhlý pas, ploché břicho a dlouhé vlasy, inu, believe it :) Vůně má o něco méně kýčovitý a princeznovský flakon než Curious a Fantasy, ale obsah podle všeho zůstává při starém: guava, zlatá tangerinka; zimolez, lipový květ; pačuli, ambra, růžové pralinky.

Chopard Happy Spirit

Chopard, který poslední dobou vydával hlavně odnože, se pochlapil a vymyslel fungl novou vůni. Ale jestli na tom vyděláme, toť otázka, flakon má tvar srdce a je fialovo-růžový. Složení: červený pomeranč, yuzu, magnólie, zimolez, malinový sorbet, vonokvětka, kašmírové dřevo, ambra, pižmo. Nemůžu si pomoct, vidím něco syntetického a nevýrazného, s prchavou hlavou a slabým srdcem. Uvidíme v září.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Zdenka  23.10.07 16:56

Nevíte někdo, Kdy bude v kamenkách ten nový Chopard Happy Spirit? Viděla jsem ho na elninu, ale mám strach, že v kamenkách nebude.

hjanecko
Učednice 82 příspěvků 01.04.08 10:24

Nevíte nějaká, jak Happy Spirit voní? K něčemu to třeba připodobnit? Flakónek mě nalákal, ale nejsem si jistá těmi dřevinami ve složení.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome evka
Učednice 140 příspěvků 01.04.08 20:44

Happy spirit od Chopadru som kúpila v Marionnaude.
Táto vôňa je celkom zaujímavá pre toho kto má rád trocha sladšie, ovocno-kvetinové vône. Mne sa celkom páči, je taká svojim spôsobom navodzujúca veselosť. Cítim v nej aj magnóliu, troška snáď pripomína pink attaction EYES FOR YOU od Police /ružovú/. Je veľmi vhodná hlavne pre mladšie ročníky a ženy, ktoré majú radi aj sladšie, hravé vône.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 36 odstřiků 62 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist