Gurmánská vůně vhodná na léto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 11.06.15 13:02
Gurmánská vůně vhodná na léto

Po takové vůní taky pátrám, mám na mysli kromě arabek, která dobře drží a je nositelná v létě. Většina těchto vůní je opřena o omamnou vůni růže, uvítala bych i tipy vyloženě sladkostí, dobrůtek. Tak jako v zimě si dám zákusek, v létě zmrzlinu ;) .

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Isadorka  11.06.15 13:59

Napadá mě Alien essence absolu

India
sv. Parfema z Kecálburgu 2425 příspěvků 11.06.15 14:07

Pro mě je letní gurmánka Charm Kiss (Thomas Sabo) - vychlazené jahody, ponořené do šampaňského a obalené v cukru a vanilková zmrzlina s drobky hořké čokolády s oříšky.

Na poličce 1 parfém 218 miniatur 204 odstřiků 272 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 11.06.15 14:21

@Isadorka
To mě vůbec nenapadlo, musím dneska zkusit, v zimě jsem se už doslova trápila ho dostříkat.

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 11.06.15 14:25

@India
To zní úžasně, ale dostupnost zřejmě zatím v našich končinách v nedohlednu. Ale je to přesně to, co jsem myslela - jahody, kvalitní šampaňské, vanilková zmrzlina, posypaná mandlemi, oříšky, drceným karamelem, čokoládou. Doslova vychlazená sladkost :think: . Děkuji, že jsi mě pochopila, třeba časem přibudou i další více dostupné tipy. Já mám jeden, ale pořád si nejsem jista, jestli mám odkliknout kvůli výdrži - Mandorlo di Sicialia (Acqua di Parma). Tam jsem cítila všechny dobrůtky, ale servírované v prosluněném Toskánsku.

India
sv. Parfema z Kecálburgu 2425 příspěvků 11.06.15 16:21

@Lucinela
Vím, že ji měli docela dlouho v sGallery, jako doplňkový produkt ke šperkům TS, ale ptala jsem se a už je vyprodaná.

Na poličce 1 parfém 218 miniatur 204 odstřiků 272 vzorků V tužebníku 4 parfémy

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 11.06.15 17:12

Já mám jako vysloveně letní vůni Miss Dior Chérie 2011 EdP, která je teď přejmenovaná na Miss Dior 2012 (i když nevím jestli přesně vystihuje zadání, protože tak moc jahodová už oproti předchozí verzi Chérie není).
Pocit jako ze zmrzlinového poháru jsem měla z Candy L´Eau, ale tam bych si zase nebyla tak jistá výdrží, zdála se docela „řídká“.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 30.06.15 08:11

Já doporučuji jako gurmánku na léto Addict. Není to tedy žádná zmrzlinka, ale nikdy se nerozvoní krásněji než v teple ;)

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 30.06.15 09:21

jednoznačne Coromandel!

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 30.06.15 10:12

@Evulik
To je naprostý souhlas :palec: . Líbil se mi jedině v létě, dokonce i v úplných vedrech, akorát na mě strašně šly vosy ;) . A moc hezký je na léto i klasika Amour (Kenzo), který se na mně v horku rozvíjí mnohem pěkněji, než v chladných dnech. Naopak Orchidée Vanille (VCA) se v horku úplně ztrácí.

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6715 příspěvků 04.07.15 12:53

Balmain Balmya. A souhlasím s Coromandelem.

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 28 odstřiků 291 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Pedro7
Učednice 59 příspěvků 15.07.15 20:59

Eau de Shalimar - citrónový sorbet a v horku krásná :srdce:
Jinak z gurmánek souhlasím s Addictem, Kenzem AmourCoromandelem a přidala bych Samsaru.

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 9 odstřiků 166 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Bulgarian rose
Učednice 185 příspěvků 24.11.15 14:12

Můžu přidat do seznamu Shalimar EdT (skvostna vanilka) a Aquolina Gold Sugar. V létě ve 40 stupňových vedrech byli skvělé. Gold Sugar byla lehká a krémová, nadýchaný obláček citronové pěny s vanilkou a kokosem. Je velmi povedena, a neni vůbec infantilná.
Mandorlo se držel více u těla, pozdní léto a podzím mu sluší víc, alespoň na mé pokožce.

Nestandartní skorogurmanka je Piment Brulant od L'Artisanu. Čokoláda Lindt s chilli papričkou.

Na poličce 93 parfémů 5 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 24.11.15 15:03

@Bulgarian rose
Teda, ty máš odvahu ;). Teď v zimě provokovat s letními vůněmi. Ale děkuji, zasteslo se mi po létu, kéž už by bylo :kytka: . Zpětně vyhodnocuji jako nejlepší gurmánku na léto (a nejen na léto) Portrait of a Lady a Vittoria Apuana - každá z jiného soudku, obě úžasné.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist