Gurmánské vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janica  29.07.07 22:48

Už mě nudí všechny ty svěží,kytičkové toaletky.Máte tipy na vůně,kde je složkou např.káva,čoko­láda,karamel…

Reakce:

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1581 příspěvků 29.07.07 23:25

Karamel a celková sladkost je v Angelovi,mně tam dokonce něco připomíná přepálený cukr,Trussardi Python-čokoláda,Trussardi Inside-tam je káva a oříšky,L'Or de Torrente-zase káva a dost výrazná,N.Ricci
Les Belles - Amour d'Amandier-mandle,ale zpočátku je cítit dosti výrazně kiwi.To je to,co mne tak momentálně napadá,taky si potrpím na tenhle typ vůní,tak doufám,že další tipy na sebe nenechají čekat.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.07.07 23:47

Janico, koukni na vyhledávání podle složek , to bude přesně to, co potřebuješ :) Na kávu, med, čokoládu a další dobroty tam mám přímo speciální oddělení.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Janica  30.07.07 10:14

Moc děkuji za tipy:)!!!!Voní mi i ta skořice,jak o ní někdo v tématu psal, slyšela jsem také o Hot od Ralpha Laurena,prý je v ní cítit kapučíno a někdo cítí kokos jako v opalovacím krému…Ado-nešla by recenze na přání???Prosím!!!!!!:)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.07.07 10:18

Nešla, protože ho nikde nemají - se zásobeností našich parfumérek jsou recenze na přání často nesplnitelné :

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2404 příspěvků 06.08.07 14:08

Celkem hezká „vánoční“ vůně s příchutí skořice a perníčků je L od Lempické. Ale je pravda, že kromě zimního, nejlépe vánočního času si ji na sobě představím jen stěží. Mám doma miniaturku, flakonek je krásný a vůnička čas od času taky potěší. Stálice na mé poličce to ale zřejmě nebude.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 10 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 06.08.07 19:32

Moc se mi líbilo, když byly z Aliena v jednu chvíli cítit houby. Jako když sedí malý hříbeček v mechu a voní. Škoda, že to byl jen pomíjivý závan v jinak neskutečném puchu :( A ryze houbovou vůni asi ještě nikdo nevyrobil :( Na ven by to asi bylo odvážné, ale na nošení doma bych do toho, jakožto vášnivá houbařka, klidně šla :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.08.07 19:44

Ale vyrobil: http://ada.konicky.net/…tailvune.php?… ;)

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 06.08.07 20:01

:O jémine! Dá se to někde v ČR sehnat, nebo jen přes net ze zahraničí ? A voní to opravdu jako houby? Jestli jo, hned bych do toho šla.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.08.07 20:21

V ČR ne (mám chuť začít je dovážet :) ). Podle popisku jde opravdu o vůni hub.

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 06.08.07 22:59

Garfield, ja citim huby aj v Eau Torride…:-) Inak mas velmi zaujimave cuchove chutky :oD

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.08.07 23:01

V Eau de Torride taky cítím houby - sušené - už jsem si myslela, že jsem divná :D

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 06.08.07 23:26

Zajímavé každopádně, skoro bych se nebála říci atypické :)

No vida a zase mám důvod vyrazit na čmuchanou ;)

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist