Guy Laroche - Horizon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 31.01.09 19:20
Guy Laroche - Horizon

a co tahle vune?? pry je to vune lesa , nebo tak neco a na basenotes ma moc pekny ohlasy

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Charles  01.02.09 18:31
Horizon

Podle recenzí na basenotes je to hodně povedená „aqua“ vůně. Taky by mě zajímalo jak voní. I když nejsem fanoušek vůní typu Aqua di cololiv, tahle mě zajímá především proto, že ji má na svědomí, stejně jako Drakkar, Laroche. Jediný produkt, kde mi nevadí „aqua“ nota je Chanel Allure Homme Sport.

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 01.02.09 18:37

ja sem si si objednal spolu s drakkarem tak sem moc zvedav :D pak napisu jak to voni ,D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Charles  02.02.09 22:06
Horizon

Už mě nějakou dobu svědí ruka na blind nákup Horizonu, tak jsem zvědav co se z toho vyklube :) .

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 22.02.09 19:39

Horizon jsem nosila asi před deseti lety. Dlouho jsem dávala přednost pánským vůním, které mi připadaly čistší než dámské. Horizon byl ale bohužel hodně, hodně pánský. Byl vodní, kořeněný, bohužel pro ženu opravdu těžko nositelný.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 12 parfémů

JAN62
Učednice 31 příspěvků 18.05.10 11:08

Tak je doma. Opět koupě na základě recenzí a musím říct, že ji cítím totožně jako „miniparfums - 19.02. 2009“. Není k tomu co dodat. Výdrž velmi dobrá. Zvláštní v tom nejlepším smyslu slova, v létě bude „akorát“, ale dle mého se dá nosit po celý rok. Laroche opět nezklamal, Drakkar Noir byl taky fantastický.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

brukev
Učednice 66 příspěvků 03.07.10 12:28

Tak pro změnu můj dojem:

Kořenitá vůně, nicméně jemnější. Celou dobu cítím mandarinku a kapradiny. Mandarinkla není čerstvě rozloupnutá, není tam ovocnost, spíš sušené slupky. Vůně, která není ani úžasná, ani špatná, nevoní zle, nic se s ní nezkazí. Je taková neutrální, vhodná na celý den, věkově 25+

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 0 parfémů

brukev
Učednice 66 příspěvků 08.07.10 22:40

O pár dnů později doplňuji hodnocení:

Vůně je dle mě tak nějak nedoceněná. Možná ve stínu Drakkaru, možná díky neprofláknutosti…
Já ji po opětovném nošení velmi chválím. Opravdu univerzální celodenní vůně, v létě příjemná, nenásilné, ale výrazné rozvonění pačuli na konci, do toho mandarinka a vše podtrženo lehkou kůží.
Velmi zvažuji její zakoupení na podzim.

Vůně zakoupena, celoroční mandarinkové opojení může začít. Skvělá :heart:

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ishar
Učednice 107 příspěvků 28.10.10 19:43

A co DRAKKAR DYNAMIC má někdo zkušenost ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Ishar
Učednice 107 příspěvků 23.12.10 19:52
4×xx4 píše:
a co tahle vune?? pry je to vune lesa , nebo tak neco a na basenotes ma moc pekny ohlasy

někde Horizon přirovnávají k Lacoste Original a Captain Molyneux

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

martin_albert
Nováček 11 příspěvků 07.03.14 15:36

Ahojte,
vedel by niekto z vas, prosim, porovnat tuto vonu s Hermes Concentré D'Orange Verte? Druhu menovanu rozmyslam kupit naslepo, ale nechcem vonat podobne s Horizonom, podla popisu sa mi dost podobaju…

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 1 odstřik 4 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist