haranie sa u maciek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 27.02.09 19:35
haranie sa u maciek

Poradte , co dat macicke proti falosnemu haraniu… Viem, ze najlepsie by bolo ju dat vykastrovat :? ale neviem sa na to odhodlat. Pocula som, ze su nejake homeopaticke pripravky na utlmenie harania sa. Neviete o niecom? Vdaka za akukolvek radu :D

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 27.02.09 19:46

Jsou na prd, vykastrovat :wink: K.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 27.02.09 19:59

zajímavý dotaz - Katerinko, tys odbornice :wink: jsi pro kastraci jak psů tak koček? my nechali naší fenku vykastrovat, možná jsme to udělali dost brzy, ještě než pořádně dospěla a od té doby je hrozně bojácná - až se mi to zdá nenormální! soused chodí v době hárání na veterinu na injekci a nedá na ní dopustit!! prý by už nikdy nenechal fenku vykastrovat :cry:

myslím si, že to bude stejný problém jak u psů, tak u koček, ne?

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 27.02.09 20:11

No, to mě zajímá názor odborníka, já osobně bych do zvířete nervala zbytečně ŽÁDNÉ hormony… Mám 11 let starou fenu, háraly jsme tedy už jedenáctkrát a opravdu se uhlídat dá :wink:

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 27.02.09 20:15

Nasa macka ma nymfomanicke sklony :D hara sa niekedy aj kazdy druhy mesiac, niekedy raz za pol roka, kedy ako, ale falosne a castejsie ako by mala.
Lekar mi odporucal kastraciu, mala v januari zapal maternice a dohodli sme sa, ze ju bude operovat, ked sa da do poriadku po tom zapale. Ale ja sa velmi bojim tej narkozy a ze ju to bude boliet.
O injekciach som pocula, ale co ja viem… su to hormony, aby z toho nebol nejaky nador :conf:

Macku mame v byte, takze je hlidat nemusim, akurat sa bojim tych zapalov. Maciatka nemala. A harala sa velmi casto…

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 27.02.09 20:42

Kvůli tomu chci jedině kocoura!
U kočky je ta kastrace hrozná věc! Měla jsem kočku - dali jsme ji vykastrovat (nikdy mi to nezapoměla) a byla to hrůza, myslela jsem, že mi snad uhyne. Trápila se v hrozných bolestech snad týden. Nevím, jestli to nebylo špatně udělané. A další, kterou měli loni moji mladí - asi ji dali kastrovat moc brzy - ta to nepřežila, dostala zánět pobřišnice. Dělali to na veterině, která má dobrou pověst.
Tak já bych zkusila nejdřív ty injekce. Snášet v bytě to mrouskací kvílení se nedá!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 27.02.09 20:47

Moje babička naopak dala kastrovat každou kočku, co zatím měla, protože ty starosti, co třikrát ročně s šesti koťaty se jí prostě řešit nechtělo (a reálně se to ani nedalo). Všechny kočičky byly po zákroku OK, pár dní ležely, ale rána se jim zhojila rychle a za dva týdny už zase vesele běhaly :) Navíc si myslím, že co byly vykastrované, tak byly i přítulnější a víc se držely doma, netoulaly se po okolí. :wink: Naší současnou kočku taky dáme na zákrok, ale já nejprve chci aby 1× měla koťata. Protože kočky, co je neměly ani jednou, jsou pak ve starším věku protivné a zkrátka se s nima nedá vyjít :D

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 27.02.09 20:57

Tak jsme asi měli štěstí, naše kočka to prožila dobře (v 9 měs). A myslím, že, proti nám nic nemá. Navíc se netoulá, drží se v blízkosti našeho pozemku.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 27.02.09 20:57

…já měla kočičku také vykastrovanou a už druhý den byla celkem OK, za týden úplná pohoda, bez problémů …brala jsem si ji z útulku jako kotě …časem se začala chovat divně… vyvracela se na zem a naříkala u toho … tak jsem nešťastná volala příteli veterináři, že je má kočka asi v posledním tažení …dodnes se mi směje, že nepoznám mrouskání :roll: :oops:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 27.02.09 21:03

Evixx, tak to mě by se ten doktor smál taky :oops: Kočičí rajdění (a vlastně ani psí) jsem na vlastní oči/uši ještě nezažila. Tak si z toho nic nedělej :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 27.02.09 21:08

My jsme měli s těmi kastracemi pech!
U koucoura je to podkožní operace, pohoda, vyspal se a hned se choval, jako by se nechumelilo. Je pravda, že je dost bojácný a má sklony k tloustnutí. Tedy ani ne tak sklony, je prostě vyžraný.

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 27.02.09 21:08
evixx píše: …já měla kočičku také vykastrovanou a už druhý den byla celkem OK, za týden úplná pohoda, bez problémů …brala jsem si ji z útulku jako kotě …časem se začala chovat divně… vyvracela se na zem a naříkala u toho … tak jsem nešťastná volala příteli veterináři, že je má kočka asi v posledním tažení …dodnes se mi směje, že nepoznám mrouskání :roll: :oops:
:D Jo, u nás to bylo stejný :D :D
Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 27.02.09 21:12
verunka2201 píše:
Evixx, tak to mě by se ten doktor smál taky :oops: Kočičí rajdění (a vlastně ani psí) jsem na vlastní oči/uši ještě nezažila. Tak si z toho nic nedělej :wink:

Tak to uvidíš, jestli ji chceš nechat koťata. Některé vyvádějí, je to jako nářek malého dítěte.
Některé jsou rafinované jako ta naše - tiše zdrhla sklepním okénkem, vůbec jsme netušili, že se mrouská a přišla s outěžkem. Ještě jí nebyl ani rok.

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 27.02.09 22:02

Katerinka, a myslis, ze ked ma macka 7 rokov, nebude to velke riziko, ze sa nieco skomplikuje?

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 27.02.09 22:17

Vykastrovat. Když do ní budete rvát hormony, koledujete si akorát tak o zánět dělohy, který kastrací stejně nakonec skončí, jen to bude horší (vlastní neblahé zkušenosti).

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist