Harem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome evka
Učednice 140 příspěvků 26.06.09 09:05
Harem

Stretol sa niekto z Vás s týmto parfémom?
Ak áno, aký máte na túto vôňu názor?
Na internete som našla, že ju vyrába nejaká firma LR ale neviem o nej nič bližšie aké má výrobky, čo do kvality /okrem iného túto firmu prezentuje aj K. Gott/. Ďakujem. :)

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 35 odstřiků 62 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 26.06.09 09:35

O tej firme moc toho neviem, zdá sa mi trocha podivná. Hoci, poznám od nich tie aloe výrobky, niektorí ich aj chvália, a ešte poznám celkom fajn pánske deo-sticky. Ale parfumy majú divné flakóny a na ruke som skúšala pár ich vôní, a zdali sa mi otrasné.. Aj Harem som skúšala, ale v tej spleti som si ho nezapamätala…Ne­viem, či to bol taký psychologický efekt, keďže som ich vône skúšala s tým, že sa mi to celé nezdá, aj tie divné flakóny, a spôsob predaja, katalógy bez cien a pod… Ale fakt sa mi vsetky zdali úplne otrasné…

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 26.06.09 10:03

To jsou napodobeniny parfémů. Ten Harém, myslím, je něco jako Euphoria od CK…Byl tady v obci dealer této značky - svolal si ženské a udělal předváděčku. Jak prezetoval ty „originální“ vůně, tak já to brala jednu po druhé a určovala - LB, Euphoria,J´Adore atd. atd.. On připustil že to tak je, ALE - to LB, Euphoria a J´Adore jsou ve skutečnosti napodobeniny originálů vyvinutých LR …Tak to jen pro informaci… :roll: :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 26.06.09 10:08

Další FM Group :smack:

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 26.06.09 10:26

Gott prezentuje napodobeniny?????????
:shock: :shock: :shock:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ambrožová Lenka  26.06.09 13:19

Kočky, je to pár dní co jsem tady otevírala toto téma, http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…. Momentálně mám ten jejich testr doma a tedy testuji. V žádném případě, aspoň podle mě to není FM. Ty vůně jsou docela příjemné a nemají ty šílené ocasy, co FM parfémy a rozhodně mi to připadá seriozní firma . Už proto, že tomu dal jméno třeba Gott, S.Conor,I.Berben, Schumacher apod. K tomu Haremu, řekla bych, že je to poměrně težká a sladká orientálka, už ten název…mě připomíná Angel.

Arome evka
Učednice 140 příspěvků 26.06.09 13:35

Ďakujem kočky za názory. Teraz už fakt neviem, čo si mám o tej vôni Harem ako aj o firme čo ju vyrába myslieť! :roll:

Jedna moja známa bola navoňaná parfemom Harem a voňalo to na nej dobre. Ona vravela, že ju už dhodobo objednáva od nejakej dílerky a že je s ňou veľmi spokojná a má aj dobrú výdrž. Tak teraz neviem… :?

Ambrožová Lenka  26.06.09 13:42

Evi, já bych si s tím moc velkou hlavu nedělala.Jestli se ti líbi tak si ji kup, ale určo nejdříve odzkoušej. Od toho mají ty testry. Mě se od nich hrozně líbí Hawai, sice mám plnou polici vůní a zařekla jsem se, že delší dobu nic nekoupím, ale tahle vůně mě dostala. 30 ml 347 Kč,flakon sice nic moc, ale voní naprosto celý den a ještě i z oblečení. A to jsem to zkoušela jen z jejich testříku.

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 26.06.09 13:45

Přesně tak, jestli se ti líbí, není co řešit. Budeš to přece nosit ty… :wink:

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 26.06.09 13:50

Známá tuto kosmetiku prodává už x let, přijde mi to jako předražený Avon.
Před mnoha lety (1O let?),když jsem o lepších parfémech neměla ani potuchy, mamce vnutila nějaké úžasné parfémy jako dárky na Vánoce. Slibovala perfektní výdrž apod. Tehdy jsem brala všechny vůně, ale tahle nedržela a ani jsem ji nespotřebovala.
Vím že jsem v té době dostala parfém od kamarádů z Itálie a na LR už se nedostalo. Bohužel už nevím, co to od těch Taliánů bylo. Flakon byl skleněný, vypadal jak stromek a v názvu bylo slovo „Or“. :oops:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 26.06.09 13:56

Lenna - co tohle: http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 26.06.09 14:05

To jsou fakt vůně „inspirovány“ něčím známým - i ten dealer to uznal. Že tomu dal jméno Karel Gott ? No a co ? Celebritní vůně jsou teď in. Gott přece nemusí být znalec parfémů a ten parfém není úplně stejný jako předloha - jen z 90ti %. Dostal zaplaceno, tak půjčil jméno, no. U nás se to jmenuje Karel Gott v Itálii třeba Andrea Bocelli.
Třeba Heidi Klum je 100% variace na LB nebo Soleil de Capri, což je mimochodem Heidy oblíbená vůně…
Ale, jak už tady bylo řečeno - když se Ti to líbí, není co řešit… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Jana
Učednice 141 příspěvků 26.06.09 14:25

Evi, pokud se Ti líbí, tak si ji klidně kup, ale právě Harém mé kolegyně mě v malé kanceláři docela dusil, je to těžká orientálka. Nicméně je určitě oblíbená, potože ji firma vyrábí již mnoho let. Dále radím brzy spotřebovat, protože vůně ve stejném složení nevydrží. Možná je to jen můj dojem, ale nabízené vzorky se mi tenkrát zdály lepší než prodané zboží.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 14 parfémů

Arome evka
Učednice 140 příspěvků 26.06.09 14:27

Veď to práve nevie, či se mi líbí. Nikde som túto vôňu na sebe netestovala a keď sa Vám iba páči na inom, to nemusí znamenať, že sa dobre rozvonia aj na mne… :?

Skúsim niekde pozháňať vzoreček a potom uvidím ako sa rozhodnem.
Tak vďaka za rady. :P

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 26.06.09 14:47
Marianna píše:
Lenna - co tohle: http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Marianno děkuji, ale ne ne, to není ona.
Kdoví, co to bylo :lol: , třeba nebyla tak úžasná, i když… pamatuju si, že oproti Avonům apod., co jsem v té době znala, opravdu držela celý den a moc se líbila.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist