Harry Potter

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 01.03.09 22:27
Harry Potter

Napadlo vás někdy, jaké vůně by asi používaly postavy ze ságy o Harry Potterovi? Třeba Severus Snape… já bych ho navoněla NU od YSL 8)

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Arome Šárka
Učednice 77 příspěvků 02.03.09 00:26

Skvělé téma :) doteď mě nic takového nenapadlo, jdu nad tím přemýšlet. Pánských vůní znám minimum, ale Snape určitě musel vonět něčím silným, aby to přebilo všechny ty jeho lektvary..

Na poličce 24 parfémů 65 miniatur 0 odstřiků 63 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 02.03.09 09:31

S.Snape? Po přečtení všech dílů, jsem nabyla dojmu, že o s voji hygienu zvlášť nedbal. Byl vnitřně nešťastný k bývalé lásce Lily(matka Harryho Pottrera) a nosil tradičně umaštěné vlasy. :twisted: Ale ve filmu vypadal upraveně 8)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 02.03.09 10:51

To je pravda, myslela jsem spíš toho ve filmu :)

„NU“ je sice dámská, ale tak nějak by mi k němu seděla.

Lucius Malfoy … Chanel Egoist

Přemýšlím nad profesorkou McGonagallovou, to by chtělo něco fakt klasického a luxusního. Z nikových značek ale nemám (zatím) nic načicháno, tak mě napadá z těch normálních jedině Chanel. Nebo Cacharel Eden, ten je takový „starý“ :roll:

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 02.03.09 16:31

Lucius - Azzaro Chrome
Severus Snape - Cacharel Nemo
Lord Voldemort-????? :) Nic tak temného asi neexistuje
McGonagallová - Chanel No.19
Lokhart - Gaultier Fleur du Male
Celkem by mě zajímalo co Brumbálovi :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.03.09 19:48

Mě to prostě nejde :( Neumím si představit kohokoliv odtud s jakoukoliv vůní. Tedy, výjimka by se našla: ten Lucius, ale ten zase nebývá na hradě, nýbrž někde mnohem blíž civilizaci. Ne, k těmhle postavičkám mi nic přiřadit nejde :|

(Možná i díky prostředí - představuju si, že celý hrad i okolí je doslova prosycen všelijakými pachy, příjemnými i nepříjemnými, takže jakýkoli parfém - ať sebekrásnější - by mi tam působil nepatřičně :wink: )

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 03.03.09 09:33

To je taky zajímavý pohled na věc. Třeba k Hagridovi mi taky nic přiřadit nejde :wink:

Brumbál by mohl mít něco obzvlášť kouzelného, parfém by nebyl cítit, ale vidět, něco jako třpytivá aura kolem jeho postavy (nemyslím tělové mléko s třpytkami :wink: )

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 03.03.09 10:00

Mně to taky moc nejde, Snape je tak načmuchaný a načichlý vším možným, ten se nevoní. Hagrid taky ne a podle mně ani Brumbál. Mám na to stejný názor jako Verunka.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 03.03.09 11:00

Taky si nepředstavuju, že se postavy z HP v koupelně osprchujou a nastříkají na sebe EDT nebo EDP jako my mudlové. Spíš jsem to myslela tak, jaká vůně by se ke komu hodila. Kdo je veselý a bezstarostný, kdo je temný nebo záhadný a tak. Většina lidí tu má už něco „načicháno“, na poličkách pěknou řádku vůní a můžeme tak popustit uzdu vlastní fantazii…

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 03.03.09 13:51

No jasný, chápu to. V tom případě si ale jednotlivé postavy musím představit v reálném prostředí, mimo hrad, les, jezero atd. No, čeká mě ještě několik nudných hodin ve škole, tak budu přemýšlet :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 03.03.09 13:56

Ginny Weasley - stoprocentně nějaká květinovka. Harry z ní stále cítí jemnou květinovou vůni, když se do ní zamiluje :) Už vím, Pleasures by se k ní hodila. Víc se mi líbí tedy Pleasures Intense, ale ta by na Ginny byla moc silná.
Ostatní Weasleyovi - obávám se, že nic, jsou moc chudí, jen tu jedinou holčičku si hýčkají.
Lucius + Draco Malfoy - určitě nějaký Chanel (ten Egoiste je dobrý nápad :lol: )
Hermione Granger - Cabaret (stále leží v knihách, fanynky Cabaretu v něm cítí starou knihovnu :wink: )
Lilly Potter - Tady by se Pleasures Intense hodila :)

James + Harry Potter - co takové Kenzoair? (stále na koštěti s hlavou v oblacích a větrem ve vlasech :wink: )
Severus Snape a jeho chemické nádobíčko. Hm, co mi voní tak jakoby chemicky? Klidně bych mu napařila dámský Poison.
Sirius Black - Bvlgari Black :lol:

Je třeba to ale brát s rezervou, příběhy jsou datované do dřívější doby, než některé tyto parfémy vznikly :) O ostatních musím popřemýšlet, příběhy Harryho Pottera mám hrozně ráda, dalo by se říct, že jsem skalní fanynka, ale nikdy jsem o postavách nepřemýšlela v téhle rovině :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 03.03.09 14:23
verunka2201 píše:
Mě to prostě nejde :( Neumím si představit kohokoliv odtud s jakoukoliv vůní. Tedy, výjimka by se našla: ten Lucius, ale ten zase nebývá na hradě, nýbrž někde mnohem blíž civilizaci. Ne, k těmhle postavičkám mi nic přiřadit nejde :|(Možná i díky prostředí - představuju si, že celý hrad i okolí je doslova prosycen všelijakými pachy, příjemnými i nepříjemnými, takže jakýkoli parfém - ať sebekrásnější - by mi tam působil nepatřičně :wink: )

To chápu, mám stejné představy :) Vlastně jediný, kdo tam kdy použil parfém, byla Dolores Umbridge, a to byla ryze negativní postava. To, co se Harrymu tak líbí na kouzelnickém světě, je ta nekoordinovast, ta trocha špíny a nepořádku. Čistoty, sterility a vůní měl u Dursleyových a všech mudlů po krk :) Ale když odbočíme od toho všeho, je to pěkné téma a určitě to dáme do kupy :lol:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 05.03.09 15:53
klubko píše:
Severus Snape a jeho chemické nádobíčko. Hm, co mi voní tak jakoby chemicky? Klidně bych mu napařila dámský Poison.

Poison pro Snapea je geniální nápad :) jako něco hutného z jeho chemického kotlíku :D

A co domácí skřítci?
Dobby by voněl jako jablečný štrůdl, případně vanilkový cukřík (Organza Indécance), nebo jako povlak od polštáře (ne navoněný aviváží, ale správně užmoulaný a uválený, nic takového ale asi neznám :roll: ).
Krátura… že by něco plesnivého?
Winky, s nosem jako rajče, Les Belles Liberté Acidulée? To prý voní jako rajčata :wink:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 09.04.09 00:25

Filmový Snape a Nu = to by sedelo.

Dumbledore má aj extravagantnú stránku. Do Riddlovho sirotinca sa vybral vo fialovom zamatovom obleku a vôbec. Ale oblak výraznej vône sa knemu nehodí. Skôr niečo klasické a vysokej kvality v malom množstve - je to gentleman.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 09.04.09 09:45

To je hodně zajímavé téma, mám moc ráda Harryho Pottera, ale čím koho navonět, to by mě nenapadlo. :P

Ke Snapeovi by se NU asi hodila, případně - co tak pánské Opium? :?:

McGonagallová - tady bych asi volila Chanel No.5, prostě klasika
Hermiona Grangerová - to chce něco uhlazeného, jemného až skoro nenápadného- napadá mě Narciso Rodriguez For Her, nebo Love in Paris, případně 28 La Pausa…
Ginny Weasley - Ombre Rose L'Original, případně Drole de Rose, Ginny je taková princezna :wink:

Lilly Potter - La Chasse Aux Papillons Extreme
James a Harry Potter - Azzaro Chrome
Malfoyům by Egoiste pásnul..... :wink:

Brumbála, Hagrida, ani domácí skřítky bych nevoněla…

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist