Havlíkova přírodní apotéka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 15.12.15 13:15
Havlíkova přírodní apotéka

Vyzkoušela jsem:

• ranní 3-minutovou masku čistící - nápad dobrý, ale mě pálila. Asi mi vadila ta rozmarýnová silice
  • krém na ruce - vyhovoval mi, jemný, dobře zvláčněl kůži
  • Havlíkův přírodní zázrak - je to mastný balzám, taková mast, vyhovuje mi na rty.

Kosmetika je fajn, ale docela drahá. Za 30 ml balení krému na ruce 154,– Kč, to je celkem dost.
Líbí se mi, že u každého výrobku je složení a česky napsáno, co to je, a k čemu v té kosmetice to slouží.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 15.12.15 17:37

Havlíka jsem objevila teprve nedávno a můžu si jej jen vynachválit. Obecně používám dražší kosmetiku a tuto přírodní českou kosmetiku vnímám jako menší zlo.
Používám český bio krém na vytíženou pleť, krásně sjednotí barvu, zbaví začervenání a pleť je hydratovaná a na dotek velmi jemná. Poté jsem si koupila krém na ruce, je celkem fajn. Ale na krémy L`occitane nedám dopustit.
Další co jsem vyzkoušela je královská snídaně pro pleť, je to tříminutá maska, která má hydratovat obličej a působit na jemné vrásky.. Psali, že když se doba aplikace prodlouží na 15minut, má protivráskové účinky a působí dobře na elasticitu pokožky. Jsem s touto maskou spokojená. Líbí se mi také balení a do budoucna určitě jejich další výrobky vyzkouším.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2198 příspěvků 15.01.16 16:05

S „Havlikem“ jsem se seznamila na jednom kosmetickem veletrhu. Vse uzasne. Spoustu jsem si toho prala a dostala k Vanocum. Je mozna drazsi, i kdyz otazkou je, vuci cemu drazsi… Beru to tak, ze platim za kvalitu, originalitu a ekologii, coz je pro me dulezite meritko. Prirodni a jeste k tomu ceska kosmetika to ma na trhu nesmirne tezke. Lide obecne nejdou po kvalite, ale kvantite, takze maji zapchane koupelny tunou lacinych chemickych sajrajtu z Nemecka, pricemz na stare dobre nase receptury zanevreli.

@cat_deveraux1
L'Occitane ale neni prirodni kosmetika. Jen s prirodnimi vytazky.

Na poličce 8 parfémů 12 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 16.01.16 08:08

@Michele Já vím, ale jejich bambucké máslo v krémech na ruce nelze ničím nahradit. Vyzkoušela jsem spoustu různých krémů i domácí výroby od mé bio přírodní kamarádky, ale jim se nevyrovná. Ačkoliv Havlíkům je také fajn, velmi přijemně voní, ale ta hydratace není taková a špatně se vstřebává. V péči o pleť je to jiná, to bych si na pusu neplácala, to zůstávám u havlíka, ale na ruce jedině L`occitane.

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2198 příspěvků 16.01.16 16:50

@cat_deveraux1 jojo, jenom jsem to podotkla, protoze mam zkusenost, ze jsou casto lide klamani vyrobci a maji za prirodni kosmetiku, ktera jen obsahuje vytazky. L'Occitane je fajn, jeden cas jsem ji taky pouzivala. Miluju jejich domaci parfem se skorici, muzu doporucit.

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2628 příspěvků 16.01.16 23:08

mám od Havlíka 3-minutovou čistící masku a na mou smíšenou zralou pleť fajn, nevysušuje, měla jsem ještě vzorek Královské snídaně a ta tedy byla ještě o chlup lepší, zvláště do tohoto počasí.
Máte někdo zkušenosti s krémy - český krém, krásná paní, krásná dáma?

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 27 parfémů

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2198 příspěvků 17.01.16 00:09

@Magnolie1
Ja mam krasnou pani a vyhovuje mi. Mam trosku sussi plet a snasim dobre. Kdyz mam vecer unavenou a opravdu vysusenou plet, pretru jeste arganovym olejem. Je perfektni pod make-up nebo BB, krasne voni a jelikoz se necham zlakat hezkym povidanim, libi se mi i jejich popisek na krabicce, ze s timto kremem neomladneme o 5 ani 10 let, ale naopak je dulezite prijmout stari s gracii.
A co miluju, tak je Havlikuv prirodni zazrak - na jizvy, strupy, oderky, suchou supinkatou kuzi…

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2628 příspěvků 17.01.16 00:14

@Michele jo, mají to udělané dobře, popisky, noviny, krámek, názvy, to jo. Je pravda, že proti věku není léku.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 27 parfémů

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2198 příspěvků 18.01.16 10:01

@Magnolie1
Mají to hezky udělané a snad se jim bude dařit. To je jedna věc, kterou bych si přála, aby lidé začali podporovat naši českou kosmetiku, která je založená na starých dobrých recepturách, které jsou ověřené tradicí a fungují na přírodní bázi. Ne se hnát za přeplněnou koupelnou lacinou kosmetikou, která pleť spíš dráždí a naše výrobce tradice a kvality to nepodpoří.

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 21.01.16 17:34

Dostala jsem od tety k Vánocům „Bylinnou osvěžující a hydratační vodu“ a musím napsat, že se mi zdá skvělá. Zklidňuje, zjemňuje, hydratuje a hezky bylinkově voní. Když si večer vyčistím pleť, tak někdy použiju jen tu vodu a jdu spát.
Je příjemná i během dne - jen tak na osvěžení.
Dokonce ani neštípe v očích, když se tam náhodou dostane.
Až jednou dojde, poběžím pro další. :)

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 21.01.16 17:59

A máte zkušenosti s vlasovou kosmetikou?

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2198 příspěvků 22.01.16 12:05

@cat_deveraux1
Já mám šampón 13 bylin a jsem s ním spokojená. U přírodní kosmetiky je potřeba si fakt zvyknout na to, že většina šampónu nepění, tak je s nimi ta práce trošičku jiná. Ale - mám vlasy přirozeně vlnité a melírované, takže se sklony k sušení, dřív bych bez různých bezoplachových balzámů a sprejů nedala ránu. Teď, co používám Havlíka, mi jdou vlasy krásně rozčesat a nejsou suché. Každý mi teda říkal, ať se připravím na to, že v mezidobí, než se vymyjí silikony, budu mít vlasy příšerné, ale mi přišlo, že jsou čím dál lepší. Bude to hodně individuální. V budoucnu se chystám na tu vlasovou majonézu.

Maida
Učednice 246 příspěvků 24.01.16 22:39

Havlík je můj nový objev. Naprosto jsem mu propadla. Dlouhý roky se snažím najít něco, co by bylo nejen přírodní, ale aby to prostě bylo fajn. No a konečně jsem to našla. Krém Krásná paní je snad nejpříjemnější krém, který jsem na obličeji kdy měla. Nádherně bylinkově voní a pleť je po něm opravdu jako hedvábí. Hydratuje, vyživuje, nedá se srovnat ani se značkovejma drahejma krémama. Navíc vyhovuje i mužskýmu, kterej jen tak něco nesnese a má strašně suchou pleť.
Pak mám taky ranní masku Královská snídaně pro pleť a ta je taky skvostná. Nevím jak, ale opravdu tak jako obličej prokrví, zrůžoví, vypne..ach.
Jsem opravdu v lásce s Havlíkama :srdce:
Jo a taky mám Havlíkův zázrak, ten se sice dá koupit i v DM, ale zrovna bez toho bych si dovedla život představit - bambucký máslo mi dokáže posloužit stejně.
Tak to je asi tak všechno..
Jo ještě teda se v mezičase mažu arganovym olejem a fakt jsem naprosto s pokožkou spokojená.. a to nejsem žádná ranní rosa :lol:

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

anitae
Nováček 10 příspěvků 07.02.16 20:10

3 - minutovou ranní masku jsem koupila po přečtení kladných recenzí na blogu. Mám mastnou, problematickou pleť a musím říct, že mi opravdu sedla, po umytí není pleť mastná a přijde mi, že se i míň leskne během dne :dance:

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 21 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 1 parfém

kacikaa
Nováček 16 příspěvků 30.07.16 22:27

Také používám přírodní kosmetiku, jsem s ní spokojená. Akorát nemám jinou značku, ale na přírodní také nedám dopustit.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist