Healing garden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 28.11.08 15:21
Healing garden

Nevíte prosím někdo, proč tato značka zmizela z obchodů? Vidím jen sem tam nějaké zbytky.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1011 příspěvků 28.11.08 15:35

tak to by som aj ja rada vedela… tuto znacku dokonca uz ani spolocnost coty nema na svojej stranke, pricom donedavna tam este bola…
v lete bola esta vo vypredaji, ked sprchove gely stali 49,– a toaletky 99,– a potom sa po nich zlahla zem… velka skoda

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 28.11.08 15:41

Našla jsem v jednom blogu tuto zmínku o změně designu celé řady:

http://sharonmingarra.com/…aling_garden

Možná že je stáhli z prodeje, aby mohli začít prodávat tu novou řadu? Píše se tam ovšem, že nově designované výrobky se prodávají od ledna, sice tady míváme se vším zpoždění, ale že by až tak?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1011 příspěvků 28.11.08 15:48

ada, necudovala by som sa az takemu oneskoreniu, nakolko sa niekedy nestacim divit, ake oneskorenie byva „iba“ medzi Ceskou a Slovenskou republikou v predaji, ak sa nieco objavi u vas, tak mozeme cakat niekolko mesiacov kym to pride k nam…

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 28.11.08 15:49

Tak to je žrádlo, ten packaging, předpokládám, že se cena zdvojnásobí. Doufám, že nezmění složení těch starších vůní. Tedy jestli se vůbec dočkáme.

Fleur  28.11.08 16:50

Já jsem se vyzásobila, když v létě vyprodávali (prý kvůli té změně designu), takže zatím jsem cíleně nepátrala. Ale v síti DM drogerií mi řekli, že už ji brát nebudou. Tak nevím - dost by mě to mrzelo, protože s bílým čajem chodím spát a zeleným se křísím při své odborné práci.

Albeni  17.12.08 13:15

Děvčata, Healing garden skončil, stejně jako kdysi Jovan Fresh musk.
Dozvěděla jsem se to někdy v květnu, ale moc jsem tomu nevěřila. Ale pak jsem ho začala shánět a v DM a Rossmanu mi řekli, že jim ho přestali posílat a že už ho brát nebudou.
Dnes jsem byla v jedné zapadlé drogerii, žádný řetězec, jen takový ten starší krámek, a tam mi řekli, že healing garden zrušili.
Poslední dobou kdy jsem si uvědomila definitivně že to asi opravdu končí tak jsem chtěla ještě nějaký sehnat - a právě v té drogerii dnes jsem objevila poslední heřmánek :) můj milovaný. Koupila bych i tester, ale neprodali mi ho. Ještě jsem našla několik bílých čajů a šmytec, už nikde nic, minulý týden měli poslední toaletku jasmín v DM, už jsem si ji nesla k pokladně, ale měla rozbitý rozprašovač, tak jsem ji smutná vrátila zpátky.
Healing garden měl krásné vůně, škoda ho.

Prosím vás, pokud někdo máte jiné informace, napište, budu moc ráda, jestli se pletu…ale prostě jsem se dozvěděla toto, tak to píšu sem, kdo měl healing garden rád, když nezaváhá,třeba ještě něco sežene

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 17.12.08 13:38
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Albeni  17.12.08 13:42
Irena píše: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nebuď smutná…třeba se pletu - kéžby.
Ale taky mě to moc mrzí. Třeba najdeme něco, co je nahradí.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 17.12.08 15:26

Třeba toaletka s lilií byla kouzelná, škoda přeškoda :cry:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 14.01.09 21:55

http://www.drogerieelkup.cz/index.php?n … oid=584907

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 15.01.09 01:31

ja mam doma jeste tusim telove mleko jasminu, libila se mi ta vune, ale bylo to tak silny, ze jsem se tim ani moc nenatirala.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 15.01.09 07:54
Salinas píše:
http://www.drogerieelkup.cz/index.php?…

Ale poštovné a balné 175kč,to je dost síla :twisted:

Hlavně balné 100kč,to nemá obdoby. :!:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 17.01.09 16:48

Cože :shock: takové balné…uf.
Poslední zelený čajík mi koupil děda v jednom vesnickém obchodě-drogerii, a ač jsem pátrala, už jsem od té doby nic nenašla. Jen v Kauflandu tělové mléko jasmín, a tělová mléka neberu, svědí mě po nich kůže.
Takže po H.Garden už je asi definitivně veta - našli jste ještě někdo někde něco - myslím teď, poslední dobou?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 18.01.09 15:17

kdyby mel nekdo zajem, zjistila jsem doma, ze mam jeste 3/4 teloveho mleka Jasmin. Voni porad stejne - hezky a silne.

vymenim za nejaky vzorecky (treba i odstriknuty do zkumavky).

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist