Hebká květinově svěží "čistá" vůně bez ostrých hran

katenka 23.11.11 20:45

Hebká květinově svěží "čistá"vůně bez ostrých hran

Prosím o radu,a omlouvám se za případnou neznalost,hledám jemnou vůni,květinově svěží,ale heboučkou,ne jako Gres,ne tak štiplavou,„kulatou“ a aby „držela“ ale zároveň z ní nebolela hlava…miluji Tendre Poison,Rose DÉte,Eaudemoiselle a líbí se mi(tady bych se za to možná měla stydět) i LB a Chloe 2008…napadá Vás nějaká? :) Předem děkuji za tipy :)

Příspěvek upraven 24.11.11 v 22:16

Reklama

jerry 23.11.11 21:37

Stellači některá z jejích Sheer limitek
Euphoria Blossom

katenka 24.11.11 13:20

Děkuji,vyzkouším :kytka:

macska 25.11.11 12:54

Daisy?
možná Tresor in Love, ale mám pocit, že moc nedrží…

barbucha 25.11.11 13:38

Idylle?

katenka 25.11.11 18:55

Děkuji za tipy,Daisy i Idylle vyzkouším,Tresor in Love jsem zkoušela,moc se mi líbí flakon,na ruce mi opravdu moc dlouho nevydržel,ale hlavně je mi něčím(omlouvám se všem milovnicím této vůně) protivný,přijde mi ostrý,…stejně jako orig.Tresor…mějte krásný večer :kytka: :mavam:

bubya 25.11.11 19:51

A co 5th Avenue?

bagheta 25.11.11 20:00
Kaczka píše:
Premier Jour? ;)

tak ten je pro mě ostrý jak břitva 8o :nevim:

Kaczka 25.11.11 20:24
bagheta píše:
Kaczka píše:
Premier Jour? ;)

Fakt? Pro mě je taková příjemně jemná květinová vodička. :D Opravu platí sto lidí, sto nosů… :mrgreen:

Tana1112 25.11.11 21:04
Taky tak… :poblion:
bagheta píše:
Kaczka píše:
Premier Jour? ;)
barabizna 26.11.11 15:14

Allure, Iris nobile, Honour, snad Jadore, je jich moc a tvůj požadavek je dost obecný. Kytičky taky můžu :srdce: Idole - Armani, je už trochu ostřejší a hrušková. Pudrová kytičková - Kenzo by Kenzo

katenka 26.11.11 19:54
barabizna píše:
Allure, Iris nobile, Honour, snad Jadore, je jich moc a tvůj požadavek je dost obecný. Kytičky taky můžu :srdce: Idole - Armani, je už trochu ostřejší a hrušková. Pudrová kytičková - Kenzo by Kenzo

Děkuji :kytka: zkoušela jsem tedy hledat co mají vůně,co se mi líbí,společné,a objevuje se tam mandarinka,fré­zie,pivoňka,mag­nólie,pepř svěží,cedr,křiš­ťálové,nebo bílé pižmo,a naopak mému nosu nevoní v parfémech broskve,sladké,e­xotické ovoce a ovoce vůbec tak nějak minimálně..hrušku znám zatím jen z Annick Goutal-Pettite Cherie a to taky nevydržím mít na sobě.. .. :nevim:
Každopádně všem moc děkuji za tipy :kytka: ,určitě moc ráda vyzkouším,co neznám :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist