Hempz - konopná kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jil
Učednice 144 příspěvků 01.11.08 11:28
Hempz - konopná kosmetika

Holky, neznáte někdo tuto kosmetiku? Náhodou jsem na ni narazila na www.happyhemp.cz a vypadá to zajímavě (zaujala mě i velikost balení). Bohužel u výrobků není vypsané složení, tak mám obavy, jestli to není jen předražení chemie :roll:

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.11.08 11:54

Zcela jistě nejde o čistě přírodní kosmetiku:

• na svých stránkách ani jinde na internetu neuvádějí kompletní složení, pouze „důležité ingredience“ - většina výrobců čistě přírodní kosmetiky se složením ráda pochlubí; naopak u některých výrobků mají uvedené silikony, syntetické sluneční filtry atd. Musela bys vidět INCI na obalu, abys měla jasno.
  • nemají žádný certifikát (BDIH, Ecocert atd.) - opět, certifikovaní výrobci se rádi pochlubí

Cena u některých výrobků je poměrně vysoká. Je mnoho stejně drahé i levnější konopné kosmetiky, včetně čistě přírodní.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

namak
Učednice 33 příspěvků 01.11.08 13:33

A hlavně konopí -ve formě kosmetiky- nemusí vůbec pomoci , ba právě naopak… :wink: vím, říkám, stejně jako Ada bych do toho nešel… :!:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist