Hempz - konopná kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jil
Učednice 144 příspěvků 01.11.08 11:28
Hempz - konopná kosmetika

Holky, neznáte někdo tuto kosmetiku? Náhodou jsem na ni narazila na www.happyhemp.cz a vypadá to zajímavě (zaujala mě i velikost balení). Bohužel u výrobků není vypsané složení, tak mám obavy, jestli to není jen předražení chemie :roll:

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.11.08 11:54

Zcela jistě nejde o čistě přírodní kosmetiku:

• na svých stránkách ani jinde na internetu neuvádějí kompletní složení, pouze „důležité ingredience“ - většina výrobců čistě přírodní kosmetiky se složením ráda pochlubí; naopak u některých výrobků mají uvedené silikony, syntetické sluneční filtry atd. Musela bys vidět INCI na obalu, abys měla jasno.
  • nemají žádný certifikát (BDIH, Ecocert atd.) - opět, certifikovaní výrobci se rádi pochlubí

Cena u některých výrobků je poměrně vysoká. Je mnoho stejně drahé i levnější konopné kosmetiky, včetně čistě přírodní.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

namak
Učednice 33 příspěvků 01.11.08 13:33

A hlavně konopí -ve formě kosmetiky- nemusí vůbec pomoci , ba právě naopak… :wink: vím, říkám, stejně jako Ada bych do toho nešel… :!:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist