Hena

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aja
Učednice 153 příspěvků 05.11.08 18:43
Hena

Máte některá zkušenost s Henou na vlasy? Dnes jsem si ji koupila, měla by vlasy regenerovat, zbavovat lupů apod., tak jsem zvědavá jestli se stav mých vlasů zlepší. :roll:

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 68 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.11.08 19:03

Ona hlavně barví na zrzavo, tak pozor :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 05.11.08 19:14

Zkušeností s hennou mám, že bych mohla vydávatt román na pokračování :D Na kvalitu vlasů má henna jednoznačně pozitivní vliv, rozhodně se víc lesknou, jsou pevnější, netřepí se tolik, prostě vypadají mnohem zdravěji. Ovšem není hena jako hena, mám vyzkoušeno, že třeba henna z DM moc nebarví a regenerační účinky taky nejsou tak výrazné jako třeba u heny od Logony, Lushe, Urtekramu nebo Hennecolor, ale to může být individuální :wink: Jinak do heny se dají přidávat ještě různé další přísady (různé oleje, víno, citronová šťáva, čaj, káva, kondicionéry… konce to nemá) buď k mírnému ovlivnění výsledné barvy nebo zesílení regeneračního efektu. Osobně mi na henně vadí jediná věc a to je nelibá vůně toho zábalu :? ale i to se dá částečně ovlivnit a za výsledek to rozhodně stojí. Jestli Tě zajímá ještě něco, klidně se ptej, snad budu umět poradit :D

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 05.11.08 20:15

Ajo, tak tenhle konkrétní zábal neznám. Používám barvící henné směsi. Obecně ale ty nebarvící zábaly opravdu jen regenerují, někde jsem četla že maximálně udělají na vlasech jemný barevný odlesk. Taky mám dojem, že se dá do té směsky přidat něco aby to zaručeně vlasy neobarvilo ani trochu (jogurt?) … nevzpomínám si, ale určitě se to probíralo na dlouhevlasy.cz, tam je hrozně moc rad a tipů, zkus si tam počíst :wink: Nejjednoduší způsob, jak zjistit, co udělá tenhle konkrétní zábal je vyzkoušet ho na pramenu vlasů :wink: Je to sice práce navíc, ale budeš mít aspoň jistotu :wink:

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Aja
Učednice 153 příspěvků 05.11.08 22:00
Hena

O.k. děkuji moc za radu. Raději opravdu zkusím ten pramen a pak uvidím. :)

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 4 parfémy

kengi
Nováček 20 příspěvků 06.11.08 15:58

Henový zábal je perfektní. Mám blond vlasy a zábal mi je opravdu nijak neobarvil, vlásky po něm byly krásně načechrané a hladké. Takže jedině doporučuji! Jinak používám henu zlatá blond a je taky fajn.

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 30 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 05.12.08 00:00

Dávám Adě za pravdu, myslela jsem si, že po henně budu mít ze svých světle plavých vlasů alespoň trochu tmavohnědé (vybrala jsem druhý nejtmavší odstín) a ejhle - ono nic, vlastně jen trochu toho zrzava. Pravda taky, že to byla jen ta DMácká henna, a jinou neznám, tak nemůžu říct.

Ale léčebné účinky super, vlasy se mi fakt pekelně lesknou :twisted: a konečky se netřepí ani náhodou - to je skvělé plus!

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Marih
Učednice 154 příspěvků 08.12.08 08:45

Používám hennu francouzskou už asi 10 let a je super. Jediný problém, který mám je, že se mi tak neskutečně ozdravily vlasy, že mi nedrží žádný účes. Tak je občas musím narušit melírem nebo trvalou. :)

Na poličce 19 parfémů 3 miniatury 25 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 0 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 08.12.08 09:06
Marih píše:
Používám hennu francouzskou už asi 10 let a je super. :)

Myslíš Henne color?
Tu jsem teď koupila a jsem zvědavá jaká bude.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Marih
Učednice 154 příspěvků 08.12.08 15:40

Jo, jo to je ona. Dřív jsem měla egyptskou, ale ta byla jen přírodní do zrz. Pak tu českou, která už má různé odstíny, ale tam mi pro změnu nevyhovoval přídavek gumy.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 08.12.08 20:07
Marih píše:
Jediný problém, který mám je, že se mi tak neskutečně ozdravily vlasy, že mi nedrží žádný účes. Tak je občas musím narušit melírem nebo trvalou. :)

Tak to je pecka, to jenom zírám :lol: Můžu se zeptat, kde se tahle hena kupuje a kolik cca stojí?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Marih
Učednice 154 příspěvků 09.12.08 07:13

V ČB jí mají na náměstí v „Johance“ anebo v Plachého ul. „u Filipa“ a 100 g stojí kolem 130 Kč. Jinak taky samozřejmě na netu.

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 09.12.08 12:43
Marih píše:
Používám hennu francouzskou už asi 10 let a je super. Jediný problém, který mám je, že se mi tak neskutečně ozdravily vlasy, že mi nedrží žádný účes. Tak je občas musím narušit melírem nebo trvalou. :)

a kde se dá sehnat?Prodává se bezbarvá.popřípadě prosím název té co nebarví.Díky

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Marih
Učednice 154 příspěvků 09.12.08 15:39

Neměla by barvit vitamínová, ale tu já nezkoušela, takže nevím z vlastní zkušenosti. Zkus mrknout na internet na tento obchod: http://www.medunka.cz/…op/kosmetika, … inova-100g

Taky záleží jakou máš svou barvu vlasů. Já mám středně hnědé, dávala jsem si zlatou blond a chytl mi takový zlato-medový odstín, ale vlasy byly krásně lesklé.

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 10.12.08 07:42

Díky hned tam mrknu.Já mám svoji barvu tmavě hnědou,ale barvím se na zrzavo (měděná nebo červená),chtěla bych zkusit barvit i Henou,ale nemám odvahu.U klasické barvy vím,jaký bude výsledek ale u heny mám obavy, abych neměla na hlavě nějakou divočinu :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 68 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist