Hermes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 04.03.09 11:57
Hermes

Orange Verte, Terre ...... ty uz jsou dost recenzovane i proverene …

Kdopak ma ale zkusenosti s Rocabar, Equipage, Eau d'Hermes ???

Momentalne me zajima prave posledne zminovana „kminova“ … kdo muze poreferovat, nebo dokonce poslat vzorek, necht tak neprodlene ucini :)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 04.03.09 13:35

Mám Equipage, ale budu ji muset znova zkusit, napoprvé mi nějak neutkvěla v paměti.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

miniparfums
Učednice 148 příspěvků 04.03.09 14:47
:idea:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 05.03.09 09:35
miniparfums píše:
xronos píše:

Momentalne me zajima prave posledne zminovana „kminova“ … kdo muze poreferovat, nebo dokonce poslat vzorek, necht tak neprodlene ucini :)

Tak tu posledni — Eau dHermes jsem koupil asi pred mesicem.nechce se mi o ni ani moc psat– klasicka, hodne staromodni, nic horsiho jsem v posledni dobe neskousel.Citrus rychle ustoupi koreni a drevitym tonum, ke konci citim starou spocenou kosili a nic jineho.Koupil jsem ji za 1800,– naslepo (uz nikdy nic naslepo nekoupim) a na Aukre ji nechtel nikdo ani za 700,–.Vzal si ji jeden znamy kteremu je70 let protoze mu pripomina mladi

Rocabar jsem pouzival, je to hezka orientalni vune.

oooooooops, jesteze sem ji nekoupil naslepo ja :)

spocena kosile ...... to bude ten kmin!

Nat
Učednice 68 příspěvků 05.03.09 10:23
xronos píše:
miniparfums píše:
xronos píše:

Tak tu posledni — Eau dHermes jsem koupil asi pred mesicem.nechce se mi o ni ani moc psat– klasicka, hodne staromodni, nic horsiho jsem v posledni dobe neskousel.Citrus rychle ustoupi koreni a drevitym tonum, ke konci citim starou spocenou kosili a nic jineho.Koupil jsem ji za 1800,– naslepo (uz nikdy nic naslepo nekoupim) a na Aukre ji nechtel nikdo ani za 700,–.Vzal si ji jeden znamy kteremu je70 let protoze mu pripomina mladi

Rocabar jsem pouzival, je to hezka orientalni vune.

oooooooops, jesteze sem ji nekoupil naslepo ja :)

spocena kosile ...... to bude ten kmin!

Equipage nám a sem tam ji používám. Hrozná jako Eau dHermes, rozhodně není, citrusy celkem drží, ale i zde převládají dřevité tóny. Ovšem staromódní projev má také. I když je tato vůně vytvořena v r. 1970, neubránil jsem se jistému úsměvu ve spojitosti s vláknem „Jakou vůni mohl používat Hercule Poirot“, i kyž tu samozřejmě nostit nemohl, protože jse o postavu ze začátku století. Z produkce Hermes tedy doporučuji zůstat u Terre a nových „Jardinů“, zejména Nil je opravdu nádherná. Nat

Na poličce 90 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

miniparfums
Učednice 148 příspěvků 05.03.09 12:33

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 05.03.09 12:41

Při zkoušení řady Herm

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 05.03.09 13:03

Z tech Jardinu se mi zda Nil urcite nejlepsi.
Ten „stredozemni“ mi prijde moc silnej, vyraznej … a skoro az gurmanskej (s ohledem na jidla s pridavkem Mediterranea ;) )

Zkousel jsem ten posledni „monzum“, ale moc mi pripominal osvezovac vzduchu na WC, kterej pouzivala babicka v 80tych letech ;)

miniparfums
Učednice 148 příspěvků 05.03.09 13:19

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 05.03.09 13:25
Lyonella píše:
Při zkoušení řady Herm
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 05.03.09 13:31

No tak Rose Ikebana by mi určitě na chlapovi neseděla.. Nedivím se, že se cukal. :lol:

miniparfums
Učednice 148 příspěvků 05.03.09 13:32

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 05.03.09 13:34
miniparfums píše:
xronos píše:
Z tech Jardinu se mi zda Nil urcite nejlepsi.
Ten „stredozemni“ mi prijde moc silnej, vyraznej … a skoro az gurmanskej (s ohledem na jidla s pridavkem Mediterranea ;) )Zkousel jsem ten posledni „monzum“, ale moc mi pripominal osvezovac vzduchu na WC, kterej pouzivala babicka v 80tych letech ;)
Mozun jsem skousel pred rokem a vubec mne neoslovil a dokonce jsem tady na webu napsal jak jsem moc sklamanej. Necitil jsem v nem nic jineho nez meloun a trochu koreni.V lednu jsem mu dal 4 sanci a sledoval jsem jak se rozvine od svrchnich tonu az po bazi a muzu rict ze je to dalsi adept na nakup.

No on se mi prave Monzun libil ...... ale prekvapila me az moc ta jeho libivost, cistota a rekneme … ordinernost ....... cekal jsem neco silnejsiho a originalnejsiho.
A jak se ti libi ten „stredozemni“ ? Me pripada prave moc sladky …

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 05.03.09 13:34

V Praze 100ml balení cca 3500,– - 4000,– - přesně opravdu nevím. Je to pouze ten skleněný flakon, bez koženého " oblečku", s ním to bylo asi za 6000,–

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 05.03.09 13:34

Miniparfums - budu brečet s Tebou - já bych zase chtěla Rose Ikebana a Vanille Galante. :hyster:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist