Hermes-Hiris

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mety  11.03.08 13:31

Ahojky znalkyně vůní, mám na Vás takovou prosbu, používám teď HIRIS, ale mám už jen trošku ve flakonku, a protože teď právě nejsem moc solventní na novou i když je úžasná, neporadily byste mi nějakou, alespoň typově podobnou, vím, že stejná být nemůže, ale možná, že víte o nějaké, která jí trochu připomíná. Děkuji za jakékoliv informace

Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 11.03.08 15:06

Iris Noir od YR. Hezká, cenově přijatelná.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 11.03.08 15:10

Iris je teraz v mode, problem je v tom, ze okrem tej od YR (a ja netusim, ci je podobna Hiris) su vsetky cenovo na urovni Hiris… Mozno skus pohladat Hiris na Ebay.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 11.03.08 15:49
benvenuta píše:
Iris je teraz v mode, problem je v tom, ze okrem tej od YR (a ja netusim, ci je podobna Hiris) su vsetky cenovo na urovni Hiris… Mozno skus pohladat Hiris na Ebay.

Ty vůně od YR jsou opravdu hezké! Jejich problém je slabá výdrž, ale dá se to vyřešit tím, že se může použít víc výrobků od jedné řady, aspoň tělové mléko + vůně. Hlavně jsou cenově úplně jinde, než Hermés.
Ten Iris jsem neočichávala, tak nevím jak moc je podobný, ale složení podobné je. I s tím koriandrem.

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 11.03.08 16:24

Tak jsem se koukla, kolik ten Iris od YR stojí - a ona to žádná láce není. 50 ml Edp stojí 1500,–Kč , tak to už je za tuhle značku dost!
Já jsem měla zafixováno, že ty toaletky tam stojí kolem 500 - to by jako náhražka šlo.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.03.08 16:25

mety - kup si fakt Hiris na Ebay - už jsem tam viděla 100 ml v přepočtu kolem 1200 Kč…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 11.03.08 16:42

Mety mas ucet na ebay? pozri rychlo sem: http://cgi.ebay.com/…Hiris-EDT-50 … dZViewItem

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

mety  12.03.08 10:24

Děvčata moc Vám děkuji za Vaše rady, ale problem je v tom, že už patřím mezi střední generaci a vůbec počítač a internet není zrovna mým koníčkem, sice to co potřebuji si vždy nějak najdu a v práci to také nějak koulím, ale objednávání z Jahody nebo přes e-bay je pro mě španělská vesnice, ale nicméně za takovou cenu si to nemohu nechat ujít, takže navštívím své mladé kolegyně, které to hravě zvládají a poprosím je. Ještě jednou díky a pak napíši jak jsem dopadla. Ještě by mě docela zajímalo jak je možné, že tady to stojí tak hříšné peníze a venku je za polovinu, že by se prodávala značka a nebo byla taková veliká marže ?

mety  13.03.08 10:29

tak objednávka je uz poslaná HURÁ !!! Jen pro zajímavost vůně 100 ml HIRIS stojí 39,95 USD a doprava 23,95 USD
celkem tedy 63,90 když vynásobíte kurzem tak je to něco málo přes 1.000,– Kč, když vezmete, že tady stojí 50ml
2.150,– Kč tak to je fakt rozdíl, nevím ale, jestli nebudu muset platit, jak píšete, ještě nějaké clo a prosím kdo máte s tímto posíláním nějaké zkušenosti jak to asi dlouho může trvat než balíček dojde? Díky moc

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist