Herméssence od Hermés

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 29.01.09 12:29
Herméssence od Hermés

Znáte nějaké další vůně z této exluzivní řady Hermés (mimo recenzované Herm

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 29.01.09 12:38

Neznám vůně, ale musím je v dohledné době vyzkoušet! Mají totiž stejně neodolatelný flakonek jako Ambre Narguilé a já je všechny chci :oops: :lol:

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 29.01.09 14:38

Znam jeste Rose Ikebanu, ta je taky moc pekna, ale na Ambre Narguile nema :wink: Je hezky vyvazna, hladka, prijde mi, ze ma takovy ten jako by prijemny ton jako mivaji YSL…

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 09.02.09 13:03

Už nyní vím, že Paprika Brasil nebude moje, ono to FAKT voní jako paprika, mletá sladká + vůně hřbitovní macešky. Zajímavá, ale navonět se celá, nevím, nevím…
Naopak krásná se zdá Vétiver Tonka, zpočátku kouřová, následně zeleně nasládle svěží, trošku toho kouře tam ale zůstává. Tu bych mohla na jaře ;-)

A dvě úžasné krasavice - kořeněná, možná víc pánská Poivre Samarcande a čajová Osmanthe Yunnan. Těch bych si 15ml přála velmi. Na zbylé zatím není místo na těle ale těším se i na ně :D

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 09.02.09 13:24
chaantal píše:
Znam jeste Rose Ikebanu, ta je taky moc pekna, ale na Ambre Narguile nema :wink: Je hezky vyvazna, hladka, prijde mi, ze ma takovy ten jako by prijemny ton jako mivaji YSL…

Chantal, nebuď s těma růžema tak skoupá na slovo… Jaká je?

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 09.02.09 14:38

Irenko - promin, budu priste pri zmince o nejakych ruzickach obsirnejsi :wink:

Vecer dam Rose Ikebanu opet na ruku a zkusim blize popsat :wink:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 09.02.09 14:45
[quote=„Catananche“
A dvě úžasné krasavice - kořeněná, možná víc pánská Poivre Samarcande a čajová Osmanthe Yunnan. Těch bych si 15ml přála velmi. Na zbylé zatím není místo na těle ale těším se i na ně :D

Poivre Samarcande , hmmmm , to zní zajímavé , nevíte jestli je k vyzkoušení v butiku Hermes v Praze ?

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 09.02.09 15:51
chaantal píše:
Irenko - promin, budu priste pri zmince o nejakych ruzickach obsirnejsi :wink:Vecer dam Rose Ikebanu opet na ruku a zkusim blize popsat :wink:

Diky, ze se mnou nechavas tak sikanovat. :wink: :lol:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.02.09 17:38

Už jsem to tady kdysi stručně popsala všechno…

Jinak, k řadě Hermessence. 7 unisex vůní od J.C. Elleny. Už názvy mluví za všechno:

Ambre Narguile - už jsem ji tady popisovala gurmánský orient k sežrání - posuďte samy : ambra, mošus, vanilka, karamel, rum, med, skořice, pražená sezamová semínka, kumarín, kadidlo, benzoin

Brin de Reglise - prý variace na Escens et Lavande od SL. Mně to připadá jako vtípek - určitě bych to na sebe nevzala - levandule a lékořice…

Osmanthus Yunnan - překrásná svěží čajová vůně - nejhezčí jakou znám. Je mírně nasládlá jako ledový ovocný čaj …putuje na můj seznam přání…

Paprika Brasil - kořenitě-dřevitá svěží vůně : paprika, nové koření,hřebíček,ko­satec, rezeda,kouř, listí, dřevo

Poivre Samarcande - suchá kořenící směs pro gurmány - pepř, chili, cedr, větvičník,mošus - je spíš pánská

Rose Ikebana - svěží jemná růžová vůně. Růže je velmi jemná - určitě ji snesou i ty, které růže moc nemusí - růže, pivoňka, magnolie, růžový pepř, grepfruit, vanilka

Vetiver Tonka - připadá mi nejvíce pánská z celé série - mně obecně vůně s vetiverem připadají pánské a jistým drsným způsobem velmi mužné.
Suchá dřevitá vůně s kouřovým podtónem - připomněla mi podzimní planiny vřesovišť na Britských ostrovech, kde se prohání vítr, který přináší slaný pach mořské vody a kouř z ohníčků. Velmi zvláštní vůně. Vetiver, tonka, bergamot, neroli, pražené lískové ořechy.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25900 příspěvků 09.02.09 17:47

Řekla bych, že z řady Herméssence pozitivně vyčnívá Ambre Narguile a Osmanthus Yunnan. Rozdílné a krásné. Nosila bych obě.
Ostatní vůně mně nechávají chladnou. Charakterizovala bych je jako „velmi Ellenovské“ :D a tedy, mimo jiné, velmi unisex, velmi studené atd … :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 09.02.09 19:26

.....velmi průhledné, velmi amarouny.....

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 10.02.09 08:37
:lol:
Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 10.02.09 19:57

Jak někdo napíše „velmi ellenovské“, mohu uchopit do pravé ruky pero a dvěma ostrými tahy udělat fatální škrt. Asi jako Zoro. 8)

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 10.02.09 21:22

I s Terre d´Hermes?? :wink:

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 10.02.09 21:31

Ireno - porad ted nestiham a nemam „volne ruce“, zitra snad Rose Ikebanu vice priblizim :wink: Myslim, ale ze muj popis se bude hodne podobat tomu od Kerze :wink:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist