Herrera 212

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Evajsek
Učednice 133 příspěvků 23.11.10 19:16
herrera 212

Ahojky, koupila jsem na aukru ( :shock: ) za super cenu tenhle parfém..znám ejj jak svý boty, kdysi jsem si na něm dost ujížděla..tentokrát to měl bejt dárek pro mámu s tím,že když se neudržím, nechám si ho…bohužl mám podezření na padělek…smrdí lihem a levnou citronovou vodou z vietnamských tržnic… k zblití…mámě ho dát nemůžu, parfémům nerozumí,ale fakt se z toho zvedá kufr..co ymslíte? Paní se k anřčení, že mi prodala napodobeninu staví samozřejmě velice negativně :(

Doma mám jen prázdnou třicítku, proto moc prosím o fotku origoš flakonu, jestli někdo máte,díky.Ale ten kulatej nápis, dle mýho, mluví za vše..teda dle mýho už hnus co se na mě vyvalil z krabičky po odtržení celofánu:-) 

Na poličce 10 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 23.11.10 19:49

Má flakon vytlačené dole výrobné číslo? Nie krabička, ale flakon!
Viem ale, že z Herrery 212 sa nabodobenina určite vyrába…
Asi som Ťa nepotešila, ale aspoň budeš vedieť, na čom si…

Na poličce 87 parfémů 19 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Arome Evajsek
Učednice 133 příspěvků 23.11.10 20:51

vypadá takhle

Nikde, včetně ebay jsem kalsickou 212 v EDP nenašla :bang:

amygrant
Učednice 166 příspěvků 23.11.10 21:05
evajsek píše:
Ahojky, koupila jsem na aukru ( :shock: ) za super cenu tenhle parfém..znám ejj jak svý boty, kdysi jsem si na něm dost ujížděla..tentokrát to měl bejt dárek pro mámu s tím,že když se neudržím, nechám si ho…bohužl mám podezření na padělek…smrdí lihem a levnou citronovou vodou z vietnamských tržnic… k zblití…mámě ho dát nemůžu, parfémům nerozumí,ale fakt se z toho zvedá kufr..co ymslíte? Paní se k anřčení, že mi prodala napodobeninu staví samozřejmě velice negativně :(Doma mám jen prázdnou třicítku, proto moc prosím o fotku origoš flakonu, jestli někdo máte,díky.Ale ten kulatej nápis, dle mýho, mluví za vše..teda dle mýho už hnus co se na mě vyvalil z krabičky po odtržení celofánu:-) 

Já mám doma 212 white a ještě pár prázdných flakonů od jeho odnoží a všechny nápisy jsou rovně. Mimo jiné, výrobní čísla u všech jsou na tom kroužku pod rozprašovačem.

Na poličce 399 parfémů 93 miniatur 3 odstřiky 259 vzorků V tužebníku 75 parfémů

Arome Evajsek
Učednice 133 příspěvků 23.11.10 21:09

Díky!!Jsem ráda už jen proto,že nejsem idiot :lol: :wink:

amygrant
Učednice 166 příspěvků 23.11.10 21:32
evajsek píše:
Díky!!Jsem ráda už jen proto,že nejsem idiot :lol: :wink:

To určo nejsi. :D Jen ta paní, co ti to prodala, asi není úplně v pořádku. :mrgreen:

Na poličce 399 parfémů 93 miniatur 3 odstřiky 259 vzorků V tužebníku 75 parfémů

Arome Evajsek
Učednice 133 příspěvků 23.11.10 21:45

No asi s tím stejně nic nezmůžu..akro se vyjadřuje až ke stížnostem na padělek s přiloženým posudkem od společnosti zastupující konkr. ochr. známku v Čechách o tom,že daný výrobek je plagiát, což teda nevím kde a za kolik seženu :x

Arome Evajsek
Učednice 133 příspěvků 25.11.10 16:13

Díky za ochotu i SZ s radami, nakonec jsem paní udolala a dneska jí smraďoška posílám zpátky :lol:

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 25.11.10 18:11

Gtratuluji k happyendu :wink:

Tak nějak mi ale připadá, že paní moc dobře věděla, co prodává - a čekala na hejla, který se chytí :mrgreen:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Arome Evajsek
Učednice 133 příspěvků 25.11.10 20:57

To nevím, má jen samý pozitiva a přesvědčovala mě, že kupuje od osvědčenýho dealera jen originály, tak jsem ji upozornila, že to neznamená, že ji nemoh natáhnout on, takže si to teď musí řešit s ním…poslala jsem jí mailem fotku orig.flakonu (sehnala jsem od známý) a toho jejího ke srovnání a k tomu smrádku dnes poštou i vialku s origoš vzorkem, tak ať si s tím poradí…
Psala jsem jí, že ve chvíli,kdy se věnuje parfémům, byť jen tak, že je prodává, by měla mít zájem na tom, aby neprodávala napodobeniny, třeba se v ní něco hnulo… :mrgreen: je fakt, že momentálně tam neprodává nic, takže bůhví co a odkud to bylo 8)

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 26.11.10 11:36

Zdravím,

jen dodám, že není potřeba řešit to pouze přes aukro. Pokud škoda jedné nebo více osob dosáhne za hranici 5tis. kč už to může řešit policie. Asi zájeleží jak kde, ale sám jsem se divil, že se k tomu staví velice pozitivně, v jiném tématu jsem psal, že i já jsem byl požádán přímo policií o vyjádření a porovnání s originálem. Tudíž ne ke všemu je potřeba soudní výjádření, ono nemusí se to brát jako padělek ale policii stačí, že dodala nekvalitní produkt což je podvod. Pokud daný prodejce nepřistoupí k navrácení částky, může to učinit přímo státní zástupce. Takže i tak lze. Raději na aukru nenakupujte, dejte si název do zboží.cz a tam si najděte nejlevnější i když to nebude u nás :lol: 8) tak budete mít téměř 100% jistotu, že to originál je.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Majki07
Učednice 235 příspěvků 29.12.11 09:25
cisla, ceny
Hegr (xparfemy.cz) píše:
Zdravím,jen dodám, že není potřeba řešit to pouze přes aukro. Pokud škoda jedné nebo více osob dosáhne za hranici 5tis. kč už to může řešit policie. Asi zájeleží jak kde, ale sám jsem se divil, že se k tomu staví velice pozitivně, v jiném tématu jsem psal, že i já jsem byl požádán přímo policií o vyjádření a porovnání s originálem. Tudíž ne ke všemu je potřeba soudní výjádření, ono nemusí se to brát jako padělek ale policii stačí, že dodala nekvalitní produkt což je podvod. Pokud daný prodejce nepřistoupí k navrácení částky, může to učinit přímo státní zástupce. Takže i tak lze. Raději na aukru nenakupujte, dejte si název do zboží.cz a tam si najděte nejlevnější i když to nebude u nás tak budete mít téměř 100% jistotu, že to originál je.

:mrgreen: hi hi,to je pekne a pravdive,xparfemy nejsou spatne,ale nepatri k tem nejlevnejsim, ale obcas se tam najde nejaky kousek,ktery stoji min nez nekde jinde.

Ale chtel jsem se zeptat na ty cisla, ja jsem si myslel, ze vyrazeny cisla na spodku flakonu ma jen Chanel. Ty cisla maji i ostatni znacky? :think:

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

EvulinkaH
Nevyléčitelná závislačka 1086 příspěvků 15.02.12 11:54

Tak buď je znovu v oběhu nebo má bratříčka:
http://aukro.cz/…0153399.html

Na poličce 19 parfémů 80 miniatur 35 odstřiků 1171 vzorků V tužebníku 23 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist