Hilde Soliani

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 19.04.12 10:30
Hilde Soliani

http://www.hildesoliani.com/about-hilde

Znáte tuto značku ? Zkoušeli jste ? Já na ni narazila při brouzdání a zaujalo mě složení některých vůní. Třeba 24-09-11: ambra, kadidlo, myrha, puškvorec. Stecca : rajčatatové a vinné lístky.

Tady je pěkný článek:
http://perfumeshrine.blogspot.com/…ssssima.html

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ukázat značku Hilde Soliani

Reakce:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 19.04.12 11:12

Název značky mi není neznámý, ale ještě se mi nic od ní do ruky nedostalo. Jaksi mě odrazují ty názvy parfémů… :)

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 19.04.12 13:01

O nej sme uz kdesi pisali, treba to vyhladat :-) No ani jednu zo zmienenych som neskusala… Soliani robi minimalisticke a velmi „polopatisticke“ vone. Obcas aj trochu gycove - hlavne pokial ide o jej zalubu v cokoladkah, jahodkach, mandliach, jedlych voniach. Vzhladom na komplexnost a vydrz su cenovo extremne nadhodnotene. Ide o dost umelu bublinu nedostupnosti, originality, exkluzivity. Ak je L´Artisan akvarelovy, tak Soliani je este akvarelovejsia a jednoduchsia. Pokial ma niekto rad cokoladu, urcite nech vyskusa jej variacie na tuto temu, kto ma rad slane vone a vonu pelendreku - jedna z najzaujimavej­sich, ake poznam je Saaliisssimo. Ale podmienka je, ze sa zmierite s tym, ze vone su take ako som napisala na zaciatku:-) Zaujimave co sa tyka napadov (trebars slane jahody), no aj trochu banalne, jedle (vacsinou), a - velmi lahko citatelne.

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 19.04.12 22:56

Děkuji janali, ten zápal mě trochu přešel. :D Mně zaujala hlavně Stecca, že voní jako drcené rajčatové lístky, jejich vůni mám moc ráda.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist