Hind Al Oud

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pink_Floyd
Nováček 19 příspěvků 04.12.13 23:30
Hind Al Oud

Přátelé, máte někdo ve sbírce nějaký kousek od tohoto výrobce? Vzpomínám si, jak mne naprosto omráčil jejich showroom v nákupním centru Wafi v Dubaji, když jsem tam poprvé před 2,5 lety zavítal. Absoultní designový skvost, přípomínal spíše showroom, kde se prodavaji diamanty :)) … Každopádně jsem zavítal dovnitř a vyzkoušel pár výrobků. Všechny vůně na mne působily velice vyváženě, takový dobrý kompromis mezi západními a arabskými vůněmi … a ty flakóny :potlesk:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 09.12.13 22:58

@Pink_Floyd Tak, určite by viacerých potešilo, kebyže niekto o týchto vôňach napíše. Zrejme budeš prvou lastovičkou, takže, recnezie sú vítané a teším sa na ne aj ja. :kytka:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Pink_Floyd
Nováček 19 příspěvků 09.12.13 23:06

souhlasim, bylo by to super, problem je, ze se zrejme vubec do Evropy nedovazi, alespon sem se tu s nimi nikdy nesetkal. Proto jsem bohuzel nemel moznost otestovat alespon vzorek :( V emiratech staly 3-5tisic zhruba, coz je na tamni pomery opravdu hodne, kdyz to srovnam napr. s cenou vuni od Al haramain nebo i Arabian oud. Prikladam aspon odkaz http://www.hindaloud.com/en/

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 10.12.13 08:45

Stánky mají parádní, ještě by to chtělo nějaké vzorky ;)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 22.12.13 18:30

@Pink_Floyd neskúšal si náhodou od nich Patchouli? To zloženie je velmi zaujímavé :lol:
Top Notes: Jasmine
Heart Notes: Cashmeran
Base Notes: Ambergris

Pink_Floyd
Nováček 19 příspěvků 22.12.13 19:00

@opoponax zkoušel jsem asi 6 nebo 7 vuni primo v showroomu v Dubaji vloni, ale ktery z nich, tak to netusim. Ale vsechny byly velice vyvazeny, vonely fakt top !!!

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 22.12.13 19:12

@Pink_Floyd O tom nepochybujem, len ma prekvapilo, že v ich Patchouli nie je v zložení pačuli. :think: Musím sa nejak dostať k vzorkom.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist