Hind Al Oud

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pink_Floyd
Nováček 19 příspěvků 04.12.13 23:30
Hind Al Oud

Přátelé, máte někdo ve sbírce nějaký kousek od tohoto výrobce? Vzpomínám si, jak mne naprosto omráčil jejich showroom v nákupním centru Wafi v Dubaji, když jsem tam poprvé před 2,5 lety zavítal. Absoultní designový skvost, přípomínal spíše showroom, kde se prodavaji diamanty :)) … Každopádně jsem zavítal dovnitř a vyzkoušel pár výrobků. Všechny vůně na mne působily velice vyváženě, takový dobrý kompromis mezi západními a arabskými vůněmi … a ty flakóny :potlesk:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 09.12.13 22:58

@Pink_Floyd Tak, určite by viacerých potešilo, kebyže niekto o týchto vôňach napíše. Zrejme budeš prvou lastovičkou, takže, recnezie sú vítané a teším sa na ne aj ja. :kytka:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Pink_Floyd
Nováček 19 příspěvků 09.12.13 23:06

souhlasim, bylo by to super, problem je, ze se zrejme vubec do Evropy nedovazi, alespon sem se tu s nimi nikdy nesetkal. Proto jsem bohuzel nemel moznost otestovat alespon vzorek :( V emiratech staly 3-5tisic zhruba, coz je na tamni pomery opravdu hodne, kdyz to srovnam napr. s cenou vuni od Al haramain nebo i Arabian oud. Prikladam aspon odkaz http://www.hindaloud.com/en/

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2935 příspěvků 10.12.13 08:45

Stánky mají parádní, ještě by to chtělo nějaké vzorky ;)

Na poličce 111 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 22.12.13 18:30

@Pink_Floyd neskúšal si náhodou od nich Patchouli? To zloženie je velmi zaujímavé :lol:
Top Notes: Jasmine
Heart Notes: Cashmeran
Base Notes: Ambergris

Pink_Floyd
Nováček 19 příspěvků 22.12.13 19:00

@opoponax zkoušel jsem asi 6 nebo 7 vuni primo v showroomu v Dubaji vloni, ale ktery z nich, tak to netusim. Ale vsechny byly velice vyvazeny, vonely fakt top !!!

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 22.12.13 19:12

@Pink_Floyd O tom nepochybujem, len ma prekvapilo, že v ich Patchouli nie je v zložení pačuli. :think: Musím sa nejak dostať k vzorkom.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist