Hitparáda týdne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.02.08 19:10

Všímáte si někdy jak střídáte parfémy v průběhu týdne? Nebylo by zajímavé to sledovat? Každá z nás píše, čím voní dnes, ale mne by zajímalo, čím jste voněly včera a předvčerem…Rozhodla jsem se začít to psát a pondělí je k tomu ideální…

6.týden
pondělí - Ombre Rose ( měla jsem ji i včera ), teď večer Musc Ravageur úterý - Bigarade Concentré ( ráno - pak se uvidí…), teď v poledne přišlo jaro - pošťák přinesl Iris Nobile, je večer a stále mám Iris Nobile
středa - Iris Poudre, večer Ombre Rose čtvrtek - Ombre Rose - v poslední době můj bestseller
pátek - dopoledne Iris Nobile, odpoledne Fleur Oriental ( úplně cizí chlap v restauraci se mně ptal čím voním a napsal si to )
sobota - Kelly Caléche, večer Eternity
neděle - Hypnotic Poison

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25855 příspěvků 04.02.08 19:43

Skvělý nápad!!

pondělí - Nahéma (ta bude asi často :-)), teď večer si dám Shalimar (čeká mě nějaká práce u PC, tak abych si to trochu zpříjemnila … úterý - Nahéma, večer Pur Turquois (byla o něm řeč, tak mě to inspirovalo)
středa - Nahéma, večer Parfum Sacré čtvrtek - Mitsouko, Jardin de Bagatelle
pátek - Jardin de Bagatelle, večer Boucheron
sobota - Soir de Lune
neděle - Parfum Sacré

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ivona
Učednice 191 příspěvků 05.02.08 08:50

pondeli: Silver rain, vecer Hypnotic
utery: rano Lipstick rose, odpoledne coco mademoiselle
streda: Silver rain, vecer Gucci EDP
ctvrtek: Healing garden-Green tea, ted k veceru Hypnotic Poison, asi moje nova laska, je uplne „k sezrani“
patek: Moschino L´eau cheap and chic, Gucci EDP
sobota: Addict Eau Fraiche
nedele: od rana Hypnotic poison

Na poličce 17 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 05.02.08 09:21

pondělí: Angeliques sous la pluie v práci, večer Mandragore- právě došel odstřik, tak testuju úterý: Mandragore- zaujala, asi si ji koupím
streda: v práci opět Mandragore, večer Yves Rocher Zelený čaj čtvrtek: nic, jen deodorant Dove okurkový- krásnľ voní
pátek: v práci Angeliques sous la pluie, večer do divadla Shalimar Light
sobota:
neděle:

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

danuskaa17
Nováček 11 příspěvků 05.02.08 09:35

pondělí - Hypnose (do školy), L'eau De Cheap And Chic (večer na rande) úterý - Envy Me (do školy), večer - Princess (Vera Wang)
středa - Cool Water (do školy), Pacific Paradise (na diskotéku a na večeři) čtvrtek - Envy Me
pátek - Envy Me
sobota
 neděle

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 05.02.08 10:12

pondělí - L'Or de Torrente, večer Parfum Sacré úterý - L'Eau d'Ambre *), odpoledne a večer čmuchací orgie (Love in Paris, Pleasures Extreme, Pure White Linen)
středa - „archivní“ šeřík od L'Occitane objevený v prádelníku při (marném) hledání něčeho úplně jiného. čtvrtek - pomerančový květ od YR
pátek - lípa od L'Occitane, večer jen tak pro sebe Shalimar
sobota - Dolce Vita
neděle - Carnal Flower

*) teď mám díky počasí chuť na nějakou květinovku, ale musela bych se jít umýt, navíc v práci žádnou nemám. Tak možná odpoledne cestou kolem parfumérie :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 06.02.08 09:10

6.týden
pondělí - Caron Parfum Sacré úterý - L´Occitane Iris
středa - prší, tak La Chasse na povzbuzení čtvrtek - A. G. Mandragore
pátek - Parfum Sacré
sobota - L´Artisan Mure et Musc
neděle - Mure et Musc přestříklý Hermés Hiris, barbarství, ale úžasné :)

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 06.02.08 14:35

pondělí - Kenzo Jungle L'Elephant - bylo trocnu chladno, tak mi od rána zahříval úterý - L´Heure bleue Guerlain, večer - Christian Lacroix
středa - zase L´Heure bleue, nestačím se nadychat, hezká nostalgická vůně čtvrtek
pátek
sobota
 neděle

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

eva  06.02.08 17:40

pondělí: Cabaret úterý: Safari /odpoledne - testování v parfumerii - F for Fascinating/
středa: BLV Notte, pro nevýdrž později změna na Sun Moon Stars Lagerfeld čtvrtek
pátek
sobota
 neděle

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 06.02.08 19:41

pondělí : Safari úterý : Safari, odpoledne testování Shalimar, večer drhnutí a radši nic.
středa : Tabac Blond (vzoreček), odpoledne Parfum Sacré, teď večer testuji Jardins de Bagatell čtvrtek : Le Chevrefeuille od AG - celý den
pátek : Jatamansi od L'Artisan (bídná výdrž- škoda je hezká!)
sobota : Safari
neděle : Mandragore

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 08.02.08 19:25

Se taky přidám :)

pondělí: Alchimie úterý: žadný nápad, opět Alchimie
středa: MaxMara, ale poštou přišly Trouble, tak asi zítra čtvrtek: Trouble
pátek: opět Trouble, kámoška se ptala co to mám za krásnou vůni :), dnes přišlo Mitsouko a Moschino Couture!, tak teď testuju
sobota:a opět Trouble, asi si koleduju o nějaký trable :), večer Mitsouko
neděle: Moschino Couture!

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.02.08 19:48

Kéž bych se taky mohla celý týden bezstarostně vonět jako normální lidi :D Ale většinou něco zkouším nebo recenzuju nebo se chystám, tak se nevoním a vanou ze mě různé vzorky:

pondělí: Lipstick Rose úterý: rebelie - poctivě Parfum Sacré a žádné vzorečky :)

středa: Gucci, Rumeur 2 Rose a Intuition čtvrtek: Deep Red, Rose de Feu a večer Rouge (Avoní Christian Lacroix - recenze je v přípravě)
pátek: Winter Nights, Autumn Embers, Buttered Vanilla, Ice Crystals, imitace Cinnabaru a Shalimaru a další vzorky od Soaps & Salts (článek v přípravě) - ještě jich tu pár mám, ale už je mi špatně
sobota: nic, z jistého důvodu nebyla nálada
neděle: nic, nálada ještě horší

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

...  09.02.08 21:57

Posun nahoru

Alin  10.02.08 10:39

Pondelok : Parfum Sacré
Utorok Addict
Streda : Bulgari Pour Femme Štvrtok : Addict
Piatok : Addict
Sobota : Hypnotic Poison
Nedeľa : dnes som si dala rano na seba
24 Fabourgh Eau delicaté…svieti slnko, tak sa mi na dnes hodí …a prave sa chystam varit…:), varenie s fabourghom

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 13.02.08 08:30

pondělí: ráno angeliques sous la pluie, odpoledne zkouším nový Shalimar light úterý: In love again YSL
středa: ráno jen deodorant Dove okurkový, odpoledne ke kávičce asi Shalimar light

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist