HLAVA,SRDCE,ZAKLAD???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bellinda
Nováček 25 příspěvků 21.11.08 16:35
HLAVA,SRDCE,ZAKLAD???

Prosím o radu,kolko vydrží voňať hlava,kolko srdce a kolko základ parfému? :oops: Čo vonia najdlhšie,srdce,a­lebo základ?
:oops: Ďakujem.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 21.11.08 17:46

Myslím že tu jsou větší odborníci, ale pokusím se to vysvětlit po svém.
Hlava voní nejkratší dobu a má navodit jaká ta vůně asi je, upoutat pozornost. To by mohlo být tak půl hodiny.??? Taky bude záležet jestli zkoušíš EdT nebo parfém, EdP, kolínskou …Pak následuje vůně srdce a ta se prolíná se základem vůně. Pak už vůně končí základem.To celé voní tak 3 až 8 hodin. ???Ale opravdu podle koncentrace. Můj největší držák je Allure Sensuelle- voní intenzivně celý den a z oblečení než ho vyperu. A ještě lepší je L´Instant- parfém, voní poctivě celý den.
Snad jsem to trochu vysvětlila. :D

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 21.11.08 17:53
...

To je zvláštní, mně hlava parfému voní snad jen pár vteřin, někdy pět, někdy deset, jindy třicet:-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 21.11.08 17:56

No právě, já myslím jak u které koncentrace a maximum je asi tak půl hodiny :?:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 21.11.08 18:13

u čistých parfémů mi hlava voní víc než hodinu, někdy dokonce i dvě :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 21.11.08 18:35

„hlava, svrchní tóny. Jsou to nejprchavější složky, které po nanesení vůně velice rychle - do několika minut - zmizí. Po nich začne vonět střední vrstva“

To je citace z toho, co kdysi napsala o pyramidové struktuře Ada…a já také měla za to, že hlava je velice prchavá a vydrží jen pár sekund… Tak ted jsem z toho jelen :conf:

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 21.11.08 19:01

nejsi jelen :lol: , myslím si jak většina lidí použivá EdT, tak tam ta hlava prchá opravdu dost rychlé :), čím větší koncentrace - tím déle se to přechází ze stadia hlavy do dalšího stadia :), alespon tak citím u č.p.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Bellinda
Nováček 25 příspěvků 22.11.08 09:24

Baby,ďakujem ,len mi ešte povedzte,ktorá zložka vydrží najdlhšie,srdce,a­lebo základ,lebo atyzek napísala,že spolu vydržia 3-8 hodín,ale ktorá z nich je tá v dlhšej fáze ,,voňavá"?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.11.08 10:33

Bellindo, to úplně poslední, co ti vydrží na ruce, je základ… ale každopádně to není tak, že by ty tři části ležely na sobě jako cihly a jedna po druhé odpadávaly, různě se prolínají a nějaký tón z hlavy může vydržet dlouho a ovlivňovat celou vůni skrz naskrz.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Bellinda
Nováček 25 příspěvků 22.11.08 18:45

Ada,ĎAKUJEM!

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist