HLAVA,SRDCE,ZAKLAD???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bellinda
Nováček 25 příspěvků 21.11.08 16:35
HLAVA,SRDCE,ZAKLAD???

Prosím o radu,kolko vydrží voňať hlava,kolko srdce a kolko základ parfému? :oops: Čo vonia najdlhšie,srdce,a­lebo základ?
:oops: Ďakujem.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 21.11.08 17:46

Myslím že tu jsou větší odborníci, ale pokusím se to vysvětlit po svém.
Hlava voní nejkratší dobu a má navodit jaká ta vůně asi je, upoutat pozornost. To by mohlo být tak půl hodiny.??? Taky bude záležet jestli zkoušíš EdT nebo parfém, EdP, kolínskou …Pak následuje vůně srdce a ta se prolíná se základem vůně. Pak už vůně končí základem.To celé voní tak 3 až 8 hodin. ???Ale opravdu podle koncentrace. Můj největší držák je Allure Sensuelle- voní intenzivně celý den a z oblečení než ho vyperu. A ještě lepší je L´Instant- parfém, voní poctivě celý den.
Snad jsem to trochu vysvětlila. :D

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 21.11.08 17:53
...

To je zvláštní, mně hlava parfému voní snad jen pár vteřin, někdy pět, někdy deset, jindy třicet:-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 21.11.08 17:56

No právě, já myslím jak u které koncentrace a maximum je asi tak půl hodiny :?:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 21.11.08 18:13

u čistých parfémů mi hlava voní víc než hodinu, někdy dokonce i dvě :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 21.11.08 18:35

„hlava, svrchní tóny. Jsou to nejprchavější složky, které po nanesení vůně velice rychle - do několika minut - zmizí. Po nich začne vonět střední vrstva“

To je citace z toho, co kdysi napsala o pyramidové struktuře Ada…a já také měla za to, že hlava je velice prchavá a vydrží jen pár sekund… Tak ted jsem z toho jelen :conf:

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 21.11.08 19:01

nejsi jelen :lol: , myslím si jak většina lidí použivá EdT, tak tam ta hlava prchá opravdu dost rychlé :), čím větší koncentrace - tím déle se to přechází ze stadia hlavy do dalšího stadia :), alespon tak citím u č.p.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Bellinda
Nováček 25 příspěvků 22.11.08 09:24

Baby,ďakujem ,len mi ešte povedzte,ktorá zložka vydrží najdlhšie,srdce,a­lebo základ,lebo atyzek napísala,že spolu vydržia 3-8 hodín,ale ktorá z nich je tá v dlhšej fáze ,,voňavá"?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.11.08 10:33

Bellindo, to úplně poslední, co ti vydrží na ruce, je základ… ale každopádně to není tak, že by ty tři části ležely na sobě jako cihly a jedna po druhé odpadávaly, různě se prolínají a nějaký tón z hlavy může vydržet dlouho a ovlivňovat celou vůni skrz naskrz.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Bellinda
Nováček 25 příspěvků 22.11.08 18:45

Ada,ĎAKUJEM!

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist