Hledá se Dior

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 14.08.11 15:25
Hledá se Dior

Nepamatujete si někdo, která vůně od Diora měla kostkovanou černo-něco(béžovou?) krabičku…? Hledám vůni, kterou používala babička, když moje mamča byla malá, tzn. cca rok 1966 a výš… :) údajně to měl být Dior, ale nic jsem nenašla a jaksi víc info nemám… :roll: :)

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Reakce:

drobececek  14.08.11 15:30

Co tohle?

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 14.08.11 15:38

díky, prý asi jo :D ale vzhledem k tomu, že ji přeformulovali, máme asi stejně smůlu… Babička ji kdysi milovala, teď už se moc nevoní, jen tím, co jí dáme k něčemu jako dárek, a když to vypotřebuje, nemá klidně nic, tak jsme jí chtěly k 70tinám udělat radost a sehnat jí znovu tuhle její kdysi tak oblíbenou…

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

drobececek  14.08.11 16:33

Njn, Dior… :evil:

Vzhledem k tomu, že některé pachy a vůně si lidé pamatují celý život (a často vyvolávají citově dost silné asociace), přijde mi zrovna obchod s parfémy jako ta nejméně vhodná oblast pro bezcitný marketing.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 14.08.11 16:35

Mohlo to být klidně i Diorissimo anebo Diorella. Ale krabičky jsou pryč a vůně se originální předloze podobají jen vzdáleně Zůstalo jen jméno. :? Takový trochu podvod.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

drobececek  14.08.11 17:02

Mě by zajímalo, jak se ty reformulace prodávají…

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 14.08.11 18:57
drobececek píše:
Mě by zajímalo, jak se ty reformulace prodávají…

skôr sa trba opýtať opačne - ako sa predávajú pôvodné verzie… odpoveď: až na J´Adore nic-moc… a LVMH potrebuje prachy :?

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

drobececek  14.08.11 19:08

To, že 50 let stará vůně už nemůže být žádný bestseller, naprosto chápu. Ta otázka se spíš týká toho, jestli si vůbec někdo koupí tu reformulaci. Protože - a) starší zákaznice to odradí, a b) mladší zákaznice si podle mě stejně raději koupí J'Adore nebo Midnight Poison než jakkoli předělanou Diorellu.
Další věc, kterou jsem až doteď nebyla schopná pochopit už vůbec, je reformulace celkem nových a komerčně či jinak úspěšných vůní (Dior Homme, Fahrenheit, Miss Dior Cherie, atd…)

Ovšem, už to chápu. Viz můj odkaz na tenhle článek v jiném vlákně:
 http://graindemusc.blogspot.com/…-cherie.html

Ať žijou nikovky. Ach jo…

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist