Hledá se -srdce citrusy, hlava květiny, základ dřevo...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bambi
Nováček 3 příspěvky 29.10.15 12:50
Hledá se -srdce citrusy, hlava květiny, základ dřevo...

…hledám parfém, který by měl
srdce citrusy
hlava květiny (růže, jasmín, fialka, konvalinka, gardénie, pomerančový květ, … může mírně obsahovat i ovoce nebo gurmánské prvky jako pralinky nebo kávu)
základ vanilka, santal. dřevo, cedr, pižmo, ambra, …

Pomůžete :)? :*

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2853 příspěvků 29.10.15 18:12

no tak to teda nevím…o takové vůni jsem ještě neslyšela ale to neznamená že není …citrusy se ale co já vím dávají v naprosté většině do hlavy parfému v srdci bývají ty květiny a nakonec do základu něco těžšího na fixaci aby vůně pěkně držela…ovšem to složení uvedené jako například podle mě odpovídá tisícům vůní..mělo by se to víc rozepsat..jak by podle tebe měla ta vůně vlastně působit…jako lehká svěží , nebo citrusová nebo pudrová, květinová, gůrmánka.orien­tálka…takhle si můžeš koupit naprosto vše…

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Jitka77
Parfémová maniačka 888 příspěvků 29.10.15 19:04

Tady http://www.arome.cz/…nkovani/992/ je dotaz specifikován přesněji a také trochu jinak - opravdu má jít o květinové srdce a citrusovou hlavu.

Poradila bych využít zdejší katalog parfémů a hledat podle atributů.

Na poličce 26 parfémů 4 miniatury 13 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist