Hledám novou vůni-poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Misunda
Nováček 3 příspěvky 11.08.11 12:50
Hledám novou vůni-poradíte?

Ahoj, nastala doba, kdy hledám svůj další oblíbený parfém. Hledám parfém vhodný na podzim/zimu. Nejsem nijak velký znalec parfémů, i proto hledám radu tady :) Ale nemám ráda těžké vůně (nesnáším Angela), nemám ráda přeslazené vůně, ze kterých bolí hlava. Nevím ani, jak přesně charakterizovat to, co mi voní :) Poslední rok používám versace-bright crystal, předtím cacharel-promesse, YSL-In love again, díle mi voní šedý Mexx woman. Vůně by měla být spíše svěží, může být lehce květinová či ovocná (ale ne odpudivě). Taky bych ráda něco originálního, co nemá každá druhá žena na ulici.
Tak třeba vás nějaký tip napadne, předem děkuji :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 11.08.11 12:55

já na květinovky moc nejsem, takže bych příliš fundovanou radu nedala, jsou tu na to lepší nosy. Ale zkus ve vláku „co jste dneska zkoušely“ dole v okýnku zadat požadavek „květinová“ nebo „ovocná“ a vybírej a vybírej, tipů tam bude požehnaně.

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

Misunda
Nováček 3 příspěvky 11.08.11 13:10

Děkuji :) ono to nemusí být vyloženě květinová…třeba včera jsem si v drogerii jen tak z nudy stříkla nějaký replay (vysoká lahvička) a voněl zajímavě (ne sladce ani květinově), ale výdrž mizerná, jak jinak :(

Matně si vzpomínám, že mi kdysi voněl Gucci Rush (2?), ale kdoví jak by tomu bylo dnes :)

vanity
Parfémová maniačka 870 příspěvků 11.08.11 13:33
Misunda píše:
Ahoj, nastala doba, kdy hledám svůj další oblíbený parfém. Hledám parfém vhodný na podzim/zimu. Nejsem nijak velký znalec parfémů, i proto hledám radu tady :) Ale nemám ráda těžké vůně (nesnáším Angela), nemám ráda přeslazené vůně, ze kterých bolí hlava. Nevím ani, jak přesně charakterizovat to, co mi voní :) Poslední rok používám versace-bright crystal, předtím cacharel-promesse, YSL-In love again, díle mi voní šedý Mexx woman. Vůně by měla být spíše svěží, může být lehce květinová či ovocná (ale ne odpudivě). Taky bych ráda něco originálního, co nemá každá druhá žena na ulici.
Tak třeba vás nějaký tip napadne, předem děkuji :)

Vôňa na jeseň-zimu ? Neviem prečo,ale napadlo ma : skúšala si novú Gucci Guilty? Mysím,že v chladnejších mesiacoch vynikne nádherne.

Na poličce 19 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Misunda
Nováček 3 příspěvky 11.08.11 13:36

Zatím nezkoušela, děkuji za postřeh, určitě vyzkouším :)

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.08.11 15:42

podle typů vůní, které jsi psala se ti bude líbit třeba YSL Parisienne, Dior Addict 2, Gucci eau de Parfum 2 - růžová kostka, Lanviny obecně, Euphoria Blossom, DKNY Fresh Blossom -r ůžové jablko ale nejsou to bohužel příliš originální vůně, pokud bych v téhle kategorii hledala něco šmrncovního tak bych zkusila Coco Mademoiselle od Chanelu nebo Miss Dior Chérie od Diora, Play for Her od Givenchy, Angé ou Démon La Sécret od GIvenchy a Hypnose Sense od Lancóme - jsou to taky ovocno-květinové vůně, nejsou těžké ale nejsou to zase vůně, které by znal úplně každý (až na Coco Madem. - to je pořád davovka) a pokud usoudíš, že by to chtělo něco z jiného soudku tak zkus třeba mošusové vůně - N. Rodrigez Essence anebo mírně kořeněné a zároveň lehké jako je třeba Omnia Crystaline od Bvlgari, Ó de Azur nebo L´orangerie od Lancóme a již zmiňovaná Gucci Guilty.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist