Hledám rádu...názor...pomoc...doporučení...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nadia
Učednice 63 příspěvků 11.01.08 15:33

Ciao ! všecfhny Vás moc zdravím…mám dotaz, ohledně výběru vůně…už jsem psala na jednom foru, že jsem používala od Dolce&Gabbany By women, ale zrušili ji…v létě používám J´adore…jsem napůl arabka takže můj vzhled je celkem výrazný takže mám raději „smyslnější a sexy“ vůně..(víte co myslím? ) opravdu bych chtěla najít nějakou, ale pořád nic neobjevuji :-( …ta By bala skvělá přišla mi hrozně taková „smyslná“ … zaujaly mě od Givenchy Hot Couture, ale v té je zase hodně malin a pak Organza ta je těžší a je tam tuberóza která je vážně skvělá..ale přesto nevím nevím zda je to ono…doporučoval mi někdo tady Samsaru od Guerlain, ale tu jsem ještě nevyzkoušela, ptz ji v žádné z 5 parfumerií kde jsem byla neměli :-( a to prosím jsem z Prahy…Nemáte pro mě nějakou radu? Za jakýkoliv tip budu vděčná.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.01.08 15:44

Samsaru mají určitě v Marionnaudu na Příkopech, a to EdT i EdP - zkus obě, jsou každá trochu jiná.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.01.08 16:00

Zkoušelas Hypnotic, Addict, Lolitu L, Belle en Rykiel, Initial, Kenzo Amor, Amour Amour, Kenzo Jungle, Shalimar?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Nadia
Učednice 63 příspěvků 11.01.08 17:06

UHypnotic mi přijde takový moc bylinkový a květinový (máš na mysli hypnotic poison???) Lolita L. mi přijde také taková málo…já nevím…prostě není to ono…Belle en Rykiel zkusím…amor amor mi přijde taková nezajímavá…a Kenza vyzkouším děkuji :-)

Arome P.e.t.r.a
Učednice 118 příspěvků 11.01.08 19:51

Jo, ta Samsara, co mi přišla podobná By woman, byla EDT. A kde ses dověděla, že ji zrušili?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Nadia
Učednice 63 příspěvků 11.01.08 22:08

nikde není…a tak jsem se ptala v parfumeriích a tam mi rekli, ze je stazena uz z prodeje :'(

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.01.08 22:16
Nadia píše:
nikde není…a tak jsem se ptala v parfumeriích a tam mi rekli, ze je stazena uz z prodeje :'(

Ber to s rezervou a zeptej se jíinde…Mně dneska řekli v Ikea na Černém mostě, že jeden výrobek už nikdy nebude k sehnání - ani na jiné pobočce a před chvílí mi volala kámoška z Brna, že mi ho koupila,, prý ho běžně mají a mít budou - to jen pro příměr…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Nadia
Učednice 63 příspěvků 12.01.08 10:10

no teda to by bylo něco :-) hihi, ale já jki právě nenašla ani v net obchodech jen tělové mléka.

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 12.01.08 11:20

Nadia - a co takhle vyzkoušet Chanel-Allure Sensuelle? Je to noblesní, luxusní vůně, určitě nesedne každému, ale podle popisu o Tobě by se mohla líbit. A je hodně výrazná. Jinak je to moje jednička.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist