Hledám rádu...názor...pomoc...doporučení...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nadia
Učednice 63 příspěvků 11.01.08 15:33

Ciao ! všecfhny Vás moc zdravím…mám dotaz, ohledně výběru vůně…už jsem psala na jednom foru, že jsem používala od Dolce&Gabbany By women, ale zrušili ji…v létě používám J´adore…jsem napůl arabka takže můj vzhled je celkem výrazný takže mám raději „smyslnější a sexy“ vůně..(víte co myslím? ) opravdu bych chtěla najít nějakou, ale pořád nic neobjevuji :-( …ta By bala skvělá přišla mi hrozně taková „smyslná“ … zaujaly mě od Givenchy Hot Couture, ale v té je zase hodně malin a pak Organza ta je těžší a je tam tuberóza která je vážně skvělá..ale přesto nevím nevím zda je to ono…doporučoval mi někdo tady Samsaru od Guerlain, ale tu jsem ještě nevyzkoušela, ptz ji v žádné z 5 parfumerií kde jsem byla neměli :-( a to prosím jsem z Prahy…Nemáte pro mě nějakou radu? Za jakýkoliv tip budu vděčná.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.01.08 15:44

Samsaru mají určitě v Marionnaudu na Příkopech, a to EdT i EdP - zkus obě, jsou každá trochu jiná.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.01.08 16:00

Zkoušelas Hypnotic, Addict, Lolitu L, Belle en Rykiel, Initial, Kenzo Amor, Amour Amour, Kenzo Jungle, Shalimar?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Nadia
Učednice 63 příspěvků 11.01.08 17:06

UHypnotic mi přijde takový moc bylinkový a květinový (máš na mysli hypnotic poison???) Lolita L. mi přijde také taková málo…já nevím…prostě není to ono…Belle en Rykiel zkusím…amor amor mi přijde taková nezajímavá…a Kenza vyzkouším děkuji :-)

Arome P.e.t.r.a
Učednice 118 příspěvků 11.01.08 19:51

Jo, ta Samsara, co mi přišla podobná By woman, byla EDT. A kde ses dověděla, že ji zrušili?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Nadia
Učednice 63 příspěvků 11.01.08 22:08

nikde není…a tak jsem se ptala v parfumeriích a tam mi rekli, ze je stazena uz z prodeje :'(

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.01.08 22:16
Nadia píše:
nikde není…a tak jsem se ptala v parfumeriích a tam mi rekli, ze je stazena uz z prodeje :'(

Ber to s rezervou a zeptej se jíinde…Mně dneska řekli v Ikea na Černém mostě, že jeden výrobek už nikdy nebude k sehnání - ani na jiné pobočce a před chvílí mi volala kámoška z Brna, že mi ho koupila,, prý ho běžně mají a mít budou - to jen pro příměr…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Nadia
Učednice 63 příspěvků 12.01.08 10:10

no teda to by bylo něco :-) hihi, ale já jki právě nenašla ani v net obchodech jen tělové mléka.

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 12.01.08 11:20

Nadia - a co takhle vyzkoušet Chanel-Allure Sensuelle? Je to noblesní, luxusní vůně, určitě nesedne každému, ale podle popisu o Tobě by se mohla líbit. A je hodně výrazná. Jinak je to moje jednička.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist