Hledám "svou" vůni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pritchard
Nováček 6 příspěvků 07.01.12 20:03
Hledám "svou" vůni

Dobry den,
Co se tyce parfemu, tak jsem zacatecnik a uz dlouho hledam vuni, ktera by mi sedela a libila se i okoli. Je mi 25 let, nechci okoukanou vuni, ale vuni, ktera zaujme. Zaroven nechci, aby byla nejak moc draha…optimalne tak kolem 500. Nejlepsi by take bylo, aby sel sehnat i sprchovy gel a deo do podpazi stejne vune.
Co se tyce parfemu, ktere jsem mel, nebo mam doma, tak to byl Davidoff cool water, Puma Man, Oriflame Excite. Z nich mam nejradsi asi excite a i okoli si ho parkrat pochvalovalo.
Co byste mi doporucili?
A jeste jeden dotaz…asi me po nem budete brat za burana, ale spolubydlici pouzival jako deo STR8 challenger a me to strasne vonelo, tak jsem si koupil EdT. Jakej mate nazor na tuhle vuni? Dik

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 07.01.12 21:08

no a jak by měla vonět?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 08.01.12 09:11
Pritchard píše:A jeste jeden dotaz…asi me po nem budete brat za burana, ale spolubydlici pouzival jako deo STR8 challenger a me to strasne vonelo, tak jsem si koupil EdT. Jakej mate nazor na tuhle vuni? Dik

Proč potřebuješ vědět, jaký máme názor na tuto vůni? Pokud se Ti líbí, tak ji používej a cizí názory neřeš :mrgreen:

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Pritchard
Nováček 6 příspěvků 08.01.12 10:05

No shanim vuni na kazdodenni noseni…aby nebyla moc tezka, spis takova sportovnejsi, ale aby byla necim vyjimecna. Spousta vuni se mi libi, ale chci aby se libila i okoli…proto se ptam tady.
Co se tyce toho challengera, tak jsem o ni nekde nic moc nenasel, tak jsem se chtel zeptat tady, jestli s nim ma nekdo nejaky zkusenosti…

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7251 příspěvků 08.01.12 12:11

S ohledem na cenu a požadavek tělové řady bych to viděla na Avon nebo Oriflame nebo něco z drogérie.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

drobececek  08.01.12 15:10
Pritchard píše:
No shanim vuni na kazdodenni noseni…aby nebyla moc tezka, spis takova sportovnejsi, ale aby byla necim vyjimecna. Spousta vuni se mi libi, ale chci aby se libila i okoli…proto se ptam tady.

Zkus Marc O'Polo Pure Green Man.
klik

Sice se teď momentálně blbě hledá, ale semtam ho někde mají.

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7251 příspěvků 08.01.12 18:07

zajímavé typy bys taky mohl najít v předvánočním Adině článku

miriell
Nevyléčitelná závislačka 1382 příspěvků 08.01.12 18:20

Antonio Banderas - Seduction In Black tady
Avon - Black Suede Touch tady

Cenově dostupné, ale lacině nevoní ;) :palec:

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Milush
Nováček 7 příspěvků 08.01.12 19:53

Ak obetujes 750Kc tak na nete som nasla za tuto cenu 50ml Lacoste- Pour Homme, co si myslim, ze je uplne najviac sexy vona pre mladeho muza, ja osobne asi lepsiu nepoznam. :srdce:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

barbucha  08.01.12 19:53

Mně na mládencích voněla Mexx (myslím Pure Life, modrá byla). Je i v drogerkách, tu­ším…

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 09.01.12 14:00

Modrá Mexx je opravdu hodně chválená.
Ještě mě napadlo, zkus se podívat do Marionnaud, případně do Fann, byl tam povánoční výprodej dárkových kazet za 50% ceny, třeba ještě něco zbylo.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Pritchard
Nováček 6 příspěvků 09.01.12 18:25

Super…dik za tipy…urcite nejaky vyzkousim. Co se tyce ty ceny, tak az zase tak urcujici neni, ale proste se mi nechce vrazet 1500 do parfemu. Z tech, co jste doporucili, me asi nejvic laka Lacoste pour homme, potom ta mexx…

Rubín
Znalkyně 355 příspěvků 09.01.12 19:15

Od Lacoste zkus i Essential …

Le Parfume
Nováček 6 příspěvků 10.01.12 13:58
Napadá...

Tak mě tak napadá. Nehledej vůni co se líbí okolí, ale jen tu co se líbí Tobě! Pokud ti bude sedět, okolí tě s ní přijme. :)

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Pritchard
Nováček 6 příspěvků 10.01.12 15:07

To je jasny…mne se libi spousta vuni…jen jsem chtel tipy, ktery mam vyzkouset…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist