Hledám svou vůni - čistota, štěstí, svěžest, optimismus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Modry pes
Učednice 91 příspěvků 24.09.14 23:54
Hledam svou vuni - cistota, stesti, svezest, optimismus..

Ahoj holky, jsem tu nova a vlastne nevim, kam svuj dotaz presne vlozit a tak zkusim stesti i tady.

Neni to poprve v zivote (ale mozna jen tak po treti), co jsem citila takovou neodolatelnou vuni, ale tentokrat uz mi to nedalo a musela jsem se zacit po ni pidit. Asi pred 2 tydny jsem sla po ulici. Sla jsem brzy odpoledne po obede - tehotna, s dcerou a manzelem a se zmrzkou v ruce po Namesti Miru a pred nami sel par - kluk/pan mluvil spanelsky, slecna nevim. Sli tak hezky svizne a pekne si povidali a smali se a jak prosli kolem nas a stebetali, ja jsem uplne prestala vnimat a jen jsem nasavala tu vuni, ktera daleko daleko za nimi vlala ve vzduchu. Vecer jsem sedla k netu a zacala hledat nejake diskuze, kde by mi nekdo mohl pomoct, az jsem se poprve dozvedela o Arome.

Takze - jsem totalni zacatecnik, ale ta vune byla naprosto krasna, denni (i kdyz ja bych ji nosila snad porad), byla jako cista zena, po tom, co vyleze z vany, nebyla pudrova, ani jako telove mleko Dove, nebyla kvetinova ani korenena, ani citrusova. Byla cista, svezi a intenzivni trochu jakoby DKNY Woman (klasicka stribrna), kterou mmj. zboznuji. Uplne z ni salala cista kuze po sprse, cisty den, balerinky, nohy vykukujici pod kratkym kabatem, usmev, slunce v chladnejsim vzduchu.. Mozna mi to necim i trosicku (ale fakt jen trosicku) muze pripominat - pouze intenzitou - GreenTea nebo Bamboo od Yves Rocher.. Ach jo, nevim vic, jak to popsat, abych zase nezavadela spatne :(

Ja sama mam rada moc vuni DKNY Woman uz nekolik let ma obliena, sedi mi. Pak se mi libi treba Bvlgari Crystaline, docela obcas i zmineny Green Tea od Yves Rocher. Pozdeji jsem zacala mit rada sladsi vune - hodne mi voni Vanille Bourbon od Acorelle, ale to je samozrejme s hledanou vuni mimo misu. Pred par lety jsem mela taky oblibenou treba Jill Sander Sport.

Ty hormony - deti - mi to asi vsechno ted nejak meni :D Citim se ale jako stastna zena, matka, jsem aktivni, mam rada mesta, cestovani, je mi lehoucce pres 30 a proste citim se zdrave, ciste, mam energii…dycham..

Dle toho, co jsem si na Arome zatim procetla, tak jsem zkusila Noa Cacharel-docela fajn, ale vubec to neni to, co hledam a pak dalsi, ktere jsou uplne mimo - Love Florale od Chloe, O OUI Lancome, Cheap & Chic Moschino, My Name Trussardi (ktere mi mmj. hezky voni). Chci zkusit Petits Et Mamas od Bvlgari, jak tu psala @Zyra v diskuzi pro Vune na materske, ale nevim, co a jak dal. Budu rada za kazdou radu. Jinak svuj dotaz zkusim vlozit i do jine diskuze, tak se nezlobte, jestli na mne jeste nekde natrefite, ale ja tu vuni proste musim najit!! :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

Nathan  25.09.14 08:14

@Modry pes Francis Kurkdjian Aqua Universalis - Zatím nejkrásnější vůně čistoty a svěžesti
LM Parfums Chemise Blanche - trochu Johnson's Baby, ale krásná
Laboratorio Olfattivo Salina - léto, mořská sůl, pro mne opravdu čistá vůně.
První dvě seženete v Ingredients Praha, třetí na parfums.cz
Z těch levnějších mne nic nenapadá. Rozhodně bych nedoporučil parfémy Clean. Podle mne
( je to jen můj názor ) jsou to chemické karikatury na téma čistota, možná zajímavé několik prvních minut. Hledám čistou vůni - často se ukázalo, že to byla vůně kosmetiky, nebo krému. No, držím palce :)

Arome renet
sv. Parfema z Kecálburgu 2733 příspěvků 25.09.14 09:45

Z těch levnějších mě napadla Lacoste Pour Femme parfemovaná voda pro ženy

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 25.09.14 10:10

Byredo Blanche
Aqua Universalis

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Modry pes
Učednice 91 příspěvků 25.09.14 12:54

Dobry den,

moc Vam dekuji za skvele reakce. Mohla byste @Nathan mi, prosim, jeste poradit, kde bych si mohla ty vune zkusit (jsem z Prahy) a nebo kde bych mohla sehnat jejich vzorek? Nemuzu si bohuzel dovolit ji jen tak koupit naslepo :) Jinak jste ty parfemy moc hezky popsala, urcite mne vsechny zaujaly a rada bych je zkusila. Muzete mi jeste napsat, co myslite temi „parfemy Clean“? Jinak tahle vune urcite nebyla nejaky krem nebo deodorant nebo tak. Podle mne ta pani se tim treba uz tak voni a desne ji ten parfem sedne, ze ji to sala z kuze, obleceni, z vlasu - proste ze vseho :) Ale urcite to byl parfem - ta sila a intenzita pohody a stesti a zdravi a tak :)

@Arome renet Diky, objednala jsem si vzorek na Parfums, tak uvidime

@Venea Dekuji, kde bych si mohla cuchnout k temto parfemum? Nemohu je na netu v CR nikde najit.. Budu rada za nejake voditko :) Diky moc..

ellie86
Nevyléčitelná závislačka 1301 příspěvků 25.09.14 13:11

@Modry pes
Možná jsem mimo mísu, ale napadla mě Chloe, Roses de Chloe a Éclat d Arpege. Vůně, co jsem vypsala na některých ženách voní jako příjemná svěží čistota, nebo jako svěžest po sprše a na některých jako chemická dezinfekce. Musí sednout.

A Nathan je muž.

Na poličce 62 parfémů 16 miniatur 15 odstřiků 187 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Modry pes
Učednice 91 příspěvků 25.09.14 13:22

@ellie86 Dekuji. Prave jsem ted asi 3 Chloe zkusila a vubec mi nesedi :( Presne - prijdou mi na mne jakoby chemicke, nepopsatelne. Mozna, az se zase usadi hormony - treba za rok, za dva.. Parfem Roses de Chloe jsem jeste nezkousela, tak to zkusim o vikendu..

A diky za info o Nathanovi - @Nathan , omlouvam se :)

Nathan  25.09.14 13:37

@Modry pes http://ingredients-store.cz/kontakt/ tady by měli mít první dvě, jsou velmi vstřícní, tak se nebojte zajít a očuchat si další zajímavé vůně.
http://www.parfemy-elnino.cz/clean
http://www.parfums.cz/clean/?…
Clean měla i FANN, třeba dole v Kotvě.
Ještě malé upozornění třeba LM Parfums Chemise Blanche stojí 100 ml 195 euro v zahraničí, u nás v přepočtu skoro stejně. Naopak Clean je poměrně levný. :)

Adorata
Učednice 218 příspěvků 25.09.14 13:45

@Modry pes
Napadá mě podle toho jak to popisuješ Clair de Musc (Serge Lutens).
Ta mi osobně nejvíc připomíná vůni čistoty, jako když vyleze člověk z vany.

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 6 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 25.09.14 15:20

Napadla mně Artemisia (Penhaligon´s) - je teď opět za hezkou cenu na Elninu. Koupila jsem si ji, když Elnino naskladnilo Penhaligon´s, a byla pro mě tak čistá, průzračná, že ač jsem ji vypotřebovala, usoudila jsem, že se zrovna nenacházím v období, kdy bych se cítila v této vůni dobře.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

VENDY8  25.09.14 17:47

@Modry pes : Takhle na mě působí Amouage Dia Women. Čistá, jemná, krémová a luxusní vůně.

Kvetkah  25.09.14 22:22

Z tych dostupnejsich ma tiez napadla Lanvin Eclat d` arpege, . …mozno J.Lo - Glow , taka vymydlena cistota …Chance eau tendre na mna posobi az priezracne krystalovo cisto. …alebo Prada infusion d Iris .....Estee Lauder - White linen ......alebo aj Hugo Boss - Nuit pour femme posobi intimne a cisto.

Příspěvek upraven 25.09.14 v 22:38

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 25.09.14 22:32

@Modry pes
Jemná, čistá a svěží je vůně Cindy Crawford Waterfalls

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Modry pes
Učednice 91 příspěvků 25.09.14 22:44

Dekuji Vam vsem moc za tipy. Koho napada, urcite posilejte jeste dal. Dokud nenapisu jmeno te, kterou hledam, tak jsem stale na cestach :)Nazvy od Vas si zapisuji a co si nemohu objednat jako odstrik si pujdu zkusit do mesta a snad budu mit stesti.

Bohuzel parfemy jako pise @VENDY8 jsou pro mne bohuzel uz s cenou pres caru. Ale kdo vi - treba jednou! :)

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 26.09.14 00:16

Co zkusit Pure eVe nebo Osez Moi?

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist