Hledám vůni...

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lorrina
Učednice 68 příspěvků 05.03.09 13:46
Hledám vůni...

kterou používala moje stará známá…ale netuším, jak se jmenuje, jen, že je moc krásná… :.))

Vím jen tohle - je z řady levných drogerkovek, které se vyráběly někdy během roku 98, má v tom být vanilka, stálo to asi 200… ale úžasně dlouho to drželo a i když jsem byla děcko, tak si to pamatuju… nemáte někdo nějaké tipy? Co by to třeba mohlo být…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 05.03.09 13:53

http://www.arome.cz/…tailvune.php?… http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

…toto byly takové oblíbené, celkem držící vanilky…r.93-4

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.03.09 13:57

Taky mě automaticky napadla Vanilla Fields, to byla hodně populární levná vanilka.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lorrina
Učednice 68 příspěvků 05.03.09 13:59

No ale co tak koukám, stojí to 700 :)) je možný že by to tehdy bylo tak levné? ( 200Kč v drogerii)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.03.09 14:06

Záleží na tom, kde ji kupuješ. V zahraničí není tak drahá.

Lorrina
Učednice 68 příspěvků 05.03.09 14:11

a bylo to tu vždycky tak drahé? Strašně bych tu vůničku chtěla… mít tak jistotu, že je to ona, tak si ji koupím hned… ale co když zjistím, že to byla nějaká jiná? Vzorečky se asi jen tak někde koupit nedají že… a tohle se zrovna myslím nedá ani nikde zkusit, nebo jsem to aspoň nikde neviděla

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.03.09 14:13

Pár lidí ji tu má, jedna dívčina ji dokonce nabízí na prodej, tak zkus vyžebrat vzorek…

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 05.03.09 14:16

Taky mě napadla Vanila Fields, ale myslím, že ani tenkrát nestála 200 Kč. Myslím, že spíš tak 400,–, já si jí kupovala hned po uvedení na trh a kroutila jsem se, protože se mi to zdálo moc:lol:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 05.03.09 15:20

Lorrino, v těch letech jsem si kupovala vůni French Vanilla od značky Dana. Stála kolem dvou stovek a dodnes se dá koupit, jen né u nás. Já ji považuji za nejhezčí a nejpovedenější vanilkovou vůni vůbec. :heart:

http://www.fragrancex.com/products/_lid … ducts.html

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Aanomis
Parfémová maniačka 798 příspěvků 13.07.12 23:11

Já mam podobny problém. Hledám vůní s citronovym ocaskem ale strašně kyselym a uuuzasnym… Musela to byt vune, která byla na trhu za hlubokeho komunismu - presto si myslím, ze nepatrila k nejlevnějším. Ale cítím ji ještě někdy i dnes ale velmi výjimečně. Zkoušela jsem spoustu citronovek ale zadna nemá takovéhle zakončeni… vzdálené se ji podoba O-zone od Sergia Tacchini ale není to ono to je proti Te ME jen slabý odvarek. Poradite? Jeho spis taková sucha kyselost ne Sladká nebo kvetionova.. Už Nevím, jak bych ji lepe popsala.

Na poličce 65 parfémů 3 miniatury 53 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Chihuahua
Parfémová maniačka 731 příspěvků 20.07.12 15:34

Mohl to být i černý „vykřičník“(ex­clamation)

Na poličce 4 parfémy 3 miniatury 3 odstřiky 42 vzorků V tužebníku 11 parfémů

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6016 příspěvků 23.07.13 13:01

Pomozte mi holky prosím vyřešit parfémovou záhadu :) . Z XPF jsem měla rok odstřik, který měl údajně být Must od Cartier edt. Protože se mi šíleně líbil, objednala jsem nedávno celou flašku jmenovaného :D . No a teprve teď jsem tím pádem zjistila, že odstřik musí být jiná vůně :oops: ! (Ne že by Must byla špatná - naštěstí se mi líbí moc, tak není čeho litovat :) , ale ta nádhera, do které jsem se zamilovala musí být v tom případě něco jiného…).
A teď co :think: ? Bude to zatraceně těžké :zed: :D ! Jediným vodítkem zůstává barva parfému, která je i na vzorku celkem dosti oranžová (tzn. čekám, že v láhvi bude téměř hnědá 8o ?…). Typově bych vůni zařadila trochu něco mezi Must Cartier a No.4 - neumím jí bohužel víc přiblížit :( , ale rozkládá se do krásné, sladké, dřevité vanilky :think: …? No prostě nádhera a elegance sama :mrgreen: ! A určitě jsem jí cítila už někdy v mládí - bude tedy spíš známá, data staršího - počítám, že z rozmezí cca let 1980 - max 1990-2 řekněme :nevim: . Prostě ji typuji na 80. léta. Trochu uvažuji, zda mi tam omylem nechrstli Obsession - ten mají v nabídce vzorků také, ale nemám momentálně možnost porovnat. Pak jsem pomýšlela na Romu, ale tu jsem před 20ti lety měla a byla víc dřevitá a méně sladká (pokud si dobře pamatuji?) a tolik mě neuchvátila. No zkrátka - chtěla jsem poprosit o nějaké nápady a tipy, co by to mohlo být :oops: :) …? Něco s tmavší tekutinou, orientálního, do sladka…hmmm :andel: ..... Tuhle vůni prostě musím sehnat, ale zatím nevím, co vše (kromě Obses.) ještě zbývá prolustrovat. Moc děkuji za odpovědi a nápady :kytka::mavam:

Na poličce 216 parfémů 105 miniatur 18 odstřiků 556 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 23.07.13 13:13

Organza?

Na poličce 86 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6016 příspěvků 23.07.13 13:20

@Gita Ta už je moc „moderní“ a málo tmavá :) , tohle bude něco staršího :oops: …takový vlhký podtón je tam cítit, trochu máslový :andel: …

Na poličce 216 parfémů 105 miniatur 18 odstřiků 556 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 23.07.13 13:37

Není ten vzorek Must Cartier čistý parfém? Nebo třeba Opium? Gucci hnědá kostka?

Na poličce 86 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist