Hledám vůni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdenice
Parfémová maniačka 888 příspěvků 25.06.08 17:12
Hledám vůni

Kdysi dávno jsem měla vůni NOA NOA - Otto Kern??? Nevíte,zda je někde k mání??

Na poličce 40 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 25.06.08 22:38

Myslíš tady tu?? možná tak na E-bay, já jsem jí kdysi dávno hodně chtěla, ale bohužel…Ráda bych si alespoň přičichla, vůbec si ji už nemůžu vybavit

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

zdenali  26.06.08 07:08

To jsem ráda, že vím o někom, kdo ji taky nosil. Já ji měla dokonce 2× někdy v polovině 90. let a pak mi zmizela z obzoru. Dost se mi líbila a shodou okolností jsem po ní před časem trochu pátrala. Je k mání skutečně jen na E-bay, určitě se vyráběla jen velmi krátký čas bez nějaké masivní reklamy.

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 26.06.08 08:19

Já se na ni taky pamatuju, měla jsem kdysi reklamní vzorek, ale moc se mi tenkrát nelíbila. Vzpomínám si, že se mi zdála příliš pronikavá.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

zdenice
Parfémová maniačka 888 příspěvků 26.06.08 08:46
janas píše:
Já se na ni taky pamatuju, měla jsem kdysi reklamní vzorek, ale moc se mi tenkrát nelíbila. Vzpomínám si, že se mi zdála příliš pronikavá.

Výrazná asi byla, to si nepamatuji. Ale to by mi zas až tak nevadilo, spíš teď nechci moc výrazné květiny. Na e-buy nenakupuji - neumím!

zdenice
Parfémová maniačka 888 příspěvků 26.06.08 08:48
Kalista píše:
Myslíš tady tu?? možná tak na E-bay, já jsem jí kdysi dávno hodně chtěla, ale bohužel…Ráda bych si alespoň přičichla, vůbec si ji už nemůžu vybavit
6478ad62f0434­e1602c5dacded77a39­.gif

Tak to je ona!!

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 26.06.08 09:53

Já jsem kdysi měla miniaturku a líbila se mi, jinak bych si jí nekoupila. Tenkrát přicházely do módy ovocné vůně a z téhle jsem cítila mango.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Fleur  26.06.08 21:37

Mně ji jako jediný voňavý dárek pořídil manžel asi před čtrnácti lety a zrovna onehdy jsem vzpomínala, jak vlastně voněla. Vybavuji si jedině to, že mi tenkrát připadala taková moc dámská a elegantní. Jenomže s tou pamětí je to vždycky trochu ošidné!

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist