Hledam vuni - podzim, zima....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Modry pes
Učednice 91 příspěvků 25.10.15 00:19
Hledam vuni - podzim, zima....

Mile Aromacky,

jsem zacatecnik, ale diky Arome mam pekne zamotanou hlavu. Momentalne hledam vuni na podzim, zima. Muzete mi, prosim, poradit? :nevim:

Po tom, co jsem si tento tyden zkusila Elixir de Marveilles od Hermes jsem se rozhodla sem napsat. Uplne mne uchvatilo, jak dlouho na mne vune vydrzela! Na mne (i pres sprchu) az do dalsiho rana a na me mikine 4 dny. Prestoze Elixir neni uplne 100% moje vune „na prvni pricichnuti“ (mozna tak 80-85%), tak mi prijde nesmirne zajimava, bavi mne, jak se na mne docela dlouho menila, musela jsem k ni porad cichat. Vcera jsem si ji musela jit zkusit jeste jednou a porad jsem si cuchala k zapesti, tak si rikam, jestli se moji vuni nakonec nestane :lol:

Takze mozna hledam neco takhle podobneho - spis zajimaveho. Nehledam vune jako Angel od Muglera, Code od Armani atd. Ze zacatku se mi docela libily i tyto vune, a to, jak dlouho vydrzi, ale prijde mi, ze je ted maji vsichni. Je jich kazdy den plne metro, narazite na ne v kazdem autobuse, v kazdem obchodaku. Nejsou zajimave nebo jakoby zajimave odvazne. Mozna mi trochu prijde, ze prestoze to jsou silne vune, maji je na sobe casto zeny nebo holky, ktere tak silne a sebevedome nejsou a jen se to tou vuni snazi dohnat.

Mozna vam tedy pomuze, kdyz napisu neco o sobe - je mi neco malo pres 30, jsem energicka, se dvema detma uz ne tak utrzena ze retezu - dokonce i obcas vyhledavam klid :lol: Cestuji, rada jim, mluvim a posloucham, miluji kafe a nekourim.
Na leto mam nejradeji Woman od DKNY.
Take se mi na mne moc libila She od Emporio Armani - neco takoveho ted mozna zase hledam.
A ten Elixir de Marveilles od Hermes - ten mne teda oslovil, ale uplne si nejsem jista, jestli neni precejen jeste pro trochu starsi zenu nebo jak bych to rekla.

Vune vyslovene kvetinove se mi nelibi, nehodi se ke mne lucni kviti a podobna romantika. Prestoze jsem rada nosila Green Tea a Bamboo od Yves Rocher, tak si ho ted na sobe nedokazu predstavit. Nevim, jestli je to tim podzimem nebo tema dvema detma, ktere mne tak nejak vic zzenstili :*

Kdybyste nekdo vedel, co mi chybi (za vuni :) ), tak budu rada za vase tipy. Pokud mozno takove, ktere se daji sehnat v klasickych parfumeriich a urcite pod 2.000Kc ;)

Prozatim preji krasny vecer.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21223 příspěvků 25.10.15 08:27

@Modry pes
Nalezl jsem místo Vás dostatek vláken s řetězcem podzim, zima, hledám vůni, výběr vůně, etc.

Jsem si jist, že to SVEDETE také a přenesete tento dotaz do některého z ních.

Např. se nabízí toto:

http://www.arome.cz/…-zimu-32928/

@Admin Arome.cz
Můžete prosím smazat toto vlákno?

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 25.10.15 08:37

Ono je dost těžké takto radit, když si nejsi jistá jaká kombinace složek se ti vlastně tolik líbí. Chce to chodit hodně do parfumerií a zkoušet :) Ale tak odhadem si myslím, že by za vyzkoušení stála např. Cinéma (mandarinka s ne příliš sladkou vanilkou) nebo Liberté (tu ale už bohužel v parfumerii nevyzkoušíš, výroba je ukončená a dá se koupit jen v eshopech. Je to ale pomerančová kůra v proslazené podobě, kde sladkost trochu tlumí vetiver s pačuli). Pak třeba můžeš zkusit i Brit (obě verze tedy EDP i EDT, je v nich trošku rozdíl), Jungle L'Élephant (ale pozor je opravdu velmi silný) a nebo jemnou verzi jako např. Obsession Night.
Ale pokud se ti líbí Elixir de Marveilles od Hermes, tak si ho klidně pořiď, vůně se opravdu podle věku nezařazují :)

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Modry pes
Učednice 91 příspěvků 25.10.15 08:53

@Frantatata dekuji, dotaz si tam behem dnesniho vecera prenesu, nejsem ted u PC. @danaada ano, je to tezke. Do parfumerii chodim, zkousim. Brit uz jsem nekolikrat zkousela, voni mi, je prijemny, ale mizna ty vsechny sladke, co ted jsou mi to trosku zosklivili. Liberte mi predevcirem dorazil vzorecek, ale zase-stejne takove sladke, nikak extra se vune nerozviji, tak je pak takova nudna..

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 25.10.15 09:03

@Modry pes myslím, že tohle bude především o chemii, to jak píšeš, že na tobě vůně hodně dobře drží právě způsobí, že se i může v čase měnit…a je asi hodně těžké říct, která další vůně by na tobě takto dobře mohla držet.
Nevyhovují ti např. pánské tóny ve vůni? Já je totiž u Elixir de Marveilles mám, dělá mi to např. i Euphoria nebo J'Aime La Nuit.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Modry pes
Učednice 91 příspěvků 25.10.15 10:10

@danaada asi mas pravdu. Ten elixir mne ale vazne prekvapil. Mozna je tam i neco, na co je muj nos citlivejsiv a tak to citim i ve slabsim mnozstvi i po par dnech. Na druhou stranu to na mne citil i manzel i mama. Ted jsem si zkusila jeste jednou tu Liberte a dneska mi v ni je prekvapive docela dobre. Asi je tedy vuni lepsi zkusit vicekrat… Panske vune na sobe moc rada nemam, ale mozna jsem trochu ovlivnena mamou-ta vzdycky nosila prave hodne panske, ale pro mne to neni..

zitava
Znalkyně 333 příspěvků 26.10.15 06:55

Skús na pokožku unisex Voyage Hermes parfum, krásna drevito-vanilkovo ambrová vôňa ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Modry pes
Učednice 91 příspěvků 26.10.15 07:54

@zitava @danaada @Frantatata @Admin Arome.cz
Dekuji Vam za prispevky. Diskusi jsem tedy presunula na spravne misto http://www.arome.cz/…ankovani/19/?…, tak snad uz je vse ok. Muzete tedy tuto smazat. Krasny den.

Modry pes
Učednice 91 příspěvků 26.10.15 07:54

Jina @zitava ano, zkusim, dekuji.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist