Hledám vůni, poradíte, prosím ?

Misa 16.03.11 22:04

Hledám vůni, poradíte, prosím ?

V pátek v obchodním domě jsem při sjíždění po schodech ucítila vůni, která mě dostala do kolen a od té doby mi vrtá hlavou. Byla dost odvážná, pro silné jedince, nebyla ani trochu sladká, cítila jsem směs plísně starého sklepa, mech, něco jako zatuchlinu a současně to bylo živočišné a velmi sexy. Víc si nějak nedovedu vybavit. Nositelku jsem bohužel neidentifikovala, bylo tam hodně lidí a chaos a obláček různě poletoval. Takovou vůni si představuji třeba do divadla, ale jednou jsem něco podobného zažila v řadě přede mnou a byla to teda síla :speechless: .

Pokud by Vás napadlo, kterým směrem se ubírat, ráda se přiučím. Jinak jsem si sama stanovila diagnozu, nejvíc asi ujíždím na chypre. Díky za názory.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

ankaj 16.03.11 22:21

Soir de Lune ? - nebo Eau de soir ? Pro mě spíše ta první.

Misa 16.03.11 22:45

Mitsouko ještě neznám, tak si znamenám. Soir de Lune nebo EDS se mi líbí, ale ty jsou podle mě jemnější. To co jsem cítila, bylo poněkud drsnější.
 Díky.

RoSa 16.03.11 23:20

Coromandel ?

caciare 17.03.11 08:27
RoSa píše:
Coromandel ?

Ten mě taky napadl. Ta plíseň :D

RoSa 17.03.11 08:43
caciare píše:
RoSa píše:
Coromandel ?
Ten mě taky napadl. Ta plíseň :D
Přesně tak - vsadila bych se, že to byl ON… :wink: … ten popis sedí, přesně tak ji vnímám:
Misa píše:
cítila jsem směs plísně starého sklepa , mech, něco jako zatuchlinu a současně to bylo živočišné a velmi sexy
Juana 17.03.11 08:55

Vůně sklepa či otevřeného hrobu? Encre Noir.

RoSa 17.03.11 08:57
Juana píše:
Vůně sklepa či otevřeného hrobu? Encre Noir.

NE NE NE :!:

Encre Noire NENÍ plesnivý :!: :smack:

Afrika 17.03.11 14:06

Tiež by som tipla Poison

jerry 17.03.11 16:04
PetraSK doma píše:
Cabaret?

Ale tam chybí „plísně starého sklepa, mech, něco jako zatuchlina“

Misa 17.03.11 17:20

Tak Poison ani Cabaret to není, ty znám, ale velmi mě zaujal Coromandel. Ten musím vyzkoušet, navíc Chanely jsou moje krevní skupina :wink: . Díky všem :P .

drobececek 17.03.11 18:03
naja1 píše:
Poison?

Poison není „ani trochu sladký“? :shock: :conf:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist