Hledáme náhradu za Light Blue pro kamarádku.

Zuzek 02.02.09 19:13

Hledáme náhradu za Light Blue pro kamarádku.

Prosím ty zkušenější než jsem já. Mám kamarádku, která by chtěla změnu. Už od počátku uvedení na trh používá LB. Těžko hledá něco, co by jí: nedělalo bolest hlavy, nebylo sladké ( Eclat je pro ni moc sladký např. ), nebylo řvoucí do okolí. Měla na zkoušku Green tea, ale poslala ho dál. Píšu za ni, tady to nezná a slíbila jsem trochu pomoct. Z mých vůní, co mám na poličce, jí asi nevoní nic. Že by třeba unisex? Nevím.. Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

radmila.k 02.02.09 19:29

Le jardin sur le Nil od Hermés?

Zuzek 02.02.09 19:50

Děkuji, já si to napíšu a pak to předám :D .

Perla 02.02.09 20:11

A co třeba Jil Sander Sport Water, kdysi jsem ji zkoušela a hned jsem si vzpomněla na Light Blue. Byla taková typově podobná a moc sladká ani bolehlavová ni nepřipadala :)

Fleur 02.02.09 20:36

Joop! Jette - je trochu mošusová, ale nekonfliktní.

Spirit 02.02.09 20:43

Moschino Funny
Noa Perlé
Ungaro Apparition Sky
Omnia Crystalline
DKNY
:?: :)

evixx 02.02.09 20:43

…byla tu kdysi debata o modré Chupa Chups Lovetrap jako o levné a dobré náhradě za LB … :)

Sára 02.02.09 20:46

z unisex CK One a pak Trussardi Essenza di Tempo, těžko říct, co ji zavoní - podle mě je DG otravněší než Eclat a přesto jí je z Eclatu blbě a z DG ne. Třeba ji nakonec bude vonět nová Chloé.

Salinas 02.02.09 21:59

Jablko od Niny.

hakhak 02.02.09 22:18

Versace - Bright Crystal, nebo Dior - Addict II ? :roll:

Sára 02.02.09 23:00

prostě ať vezme v parfumerce útokem všechny flakóny co mají modrou barvu - nejlépe světlou (vyjma Muglerů) a pak ty růžové popř. zelené a nakonec bílé. :lol: :lol: :lol: nechť se naopak vyhne obloukem flakónům černým, tmavě hnědým a červeným - jen ať se třeba nakonec nezamiluje do Angela :lol: :lol: :lol:

chaantal 02.02.09 23:56

Me prijde, ze podobnou podvuni jako Light Blue ma taky Rumeur 2 Rose a Funny!
Jinak snad take by se ji mohl libit Hippy Fizz nebo nove Moschino Glamour, Coral Flower, zminovany Nil, Bright Crystal… :wink:

Zuzek 03.02.09 01:23

Děkuji moc za všechny odpovědi, všechno jsem si napsala, ted´už bude záležet jen na ní, jak si vybere. A vybíravá je dost :D . Já si taky myslím, že LB je dost otravná, že třeba Eclat je mnohem hezčí, ale tvrdila mi, že se na ní rozvoněl moc sladce. Upřimně si myslím, že zase koupí Light Blue a bude spokojená :D .

Alena 03.02.09 10:45

já bych taky navrhovala J. Sander Sport woman, Addict 2 nebo ted jsem koupila v drogerce poměrně levný Replay a je to na podobné bázi..

mimi 03.02.09 11:52

ale jil sander woman sport je ina nez vyssie navrhovana jil sander sport water… sport ma ruzovy napis a sport water modry, aj charakterom vone sa odlisuju…
ja by som navrhovala ungaro apparition sky, ta je skutocne dost podobna LB

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist