Hledaní inzerátů aromacek dle místa bydliste.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Merkur_CZ
Parfémová maniačka 503 příspěvků 03.12.13 11:01
Hledaní inzerátů aromacek dle místa bydliste.

Když procházím inzeráty, konkrétní nabídky vůní, mrzí mne, že není možnost zadání, hledám aromačky a jejich inzeráty, které bydlí „blízko“ mého bydliště. Vím, že se dá vše poslat poštou, ale proč si to neulehčit a mít třeba i možnost osobního kontaktu, který mne může přinést možnost si vybrat vzorky, odstřiky, vůně na místě. :think:

Na poličce 7 parfémů 11 miniatur 12 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 496 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 03.12.13 11:06

Jakože k někomu přijdeš domů a budeš si vybírat u něho v obýváku?

Na poličce 176 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

Merkur_CZ
Parfémová maniačka 503 příspěvků 03.12.13 11:07

To né, tak jsem to až nemyslela. To byl jen příklad.

Merkur_CZ
Parfémová maniačka 503 příspěvků 03.12.13 11:11

Např. na Aukru si mohu hledat i prodejce v místě bydliště či okolí. Když některý takový je a nabízí co potřebuji, vyvednu si to co jsem si objednala, koupila osobně. Do domů, bytů bych někomu nechodila, vlezlá určo nejsem. Napsala jsem to asi moc podrobně..

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 03.12.13 11:25

@Merkur_CZ se zeptej v SZ.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

luisa  03.12.13 11:42

Já nevím, ale někdo třeba ani nechce uvádět místo bydliště, co pak? Když si např. najdu vůni, která mě zajímá, není nic jednoduššího, než se podívat na bližší údaje o prodávající. Asi bych si nevybírala vůni podle místa bydliště prodávajícího.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.12.13 12:02

@luisa

Naprostý souhlas.
Navíc prodávající nemusí mít zájem o osobní předání (představa, že někdo pojede kvůli pár vzorkům např. přes půl Prahy, není asi zcela reálná :think: ).
@Merkur_CZ píše: …který mne může přinést možnost si vybrat vzorky, odstřiky, vůně na místě.

A „vybráním“ se myslí vyzkoušení? :nevim:
Asi nelze čekat, že prodávající přiveze vzorky/odstři­ky/flakóny a potenciální kupující se po jejich vyzkoušení bude rozhodovat, jestli si vzorek/odstřik/fla­kón vezme (a vzorky či odstřiky bude kupující vyrábět „na ulici“).
Obávám se, že z takového návrhu by žádný prodávající nadšený nebyl.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 03.12.13 12:05

@luisa Myslím, zeptat se, až je obchod dohodnutý, jestli není možnost osobního předání, hodně lidí nemá uvedené bydliště v profilu.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Merkur_CZ
Parfémová maniačka 503 příspěvků 03.12.13 12:17

Dám jen příklad. Já myslela, že když bych našla prodejce, který bydlí cca do 20km ode mne, kouknu na jeho inzeráty, pokud je má a je co k vybrání si, písnu u do SZ a domluvíme se, co bych chtěla koupit. Když se domluvíme a nebude to prodávajícímu vadit, domluvíme čas a místo, kam přijedu. Na domluveném místě dám prodejci peníze, on/ ona mne vzorky, odstřiky, vůně.. Hotovo!
Když v mém okolí nebude nikdo se zajímavým inzerátem, nebude co nabízet, tak bude standartně využitá pošta. Nic víc, nic míň.
Nehledala bych za tím nic další, jen tak nakupuji třeba na Aukru. Zadám si do vyhledávače co potřebuji, zadám i oblast mého bydliště, do 10, 20, 50km.. a když někoho najdu, má dobrý inzerát, super, nemusím to řešit poštou, mohu sedomluvit na osobním předání. Není-li to možné, je využita pošta.
Napdalo mne to proto, že mi prodejce z Aukra posílal minulý týden v úterý z Brna mnou zakoupené zboží, minulý čtvrtek byl teprve balíček předán na jinou poštu v Brně a teprve včera z Brna odeslán do Hustopečí. To jsme přitom byli v Brně v sobotu a normálně bychom zakoupenou věc vyzvedli v Brně osobně u prodejce, ale očekávala jsem, že z Brna bych mohla mít balíček do pátku doma. Jen se snažím v některých situacích ušetřit čas a nervy z poštou. Určitě jsem nemyslela, že bych k někomu chodila do domu. omlouvám se, pokud to tak vyznělo. :)

Merkur_CZ
Parfémová maniačka 503 příspěvků 03.12.13 12:19
@Merkur_CZ píše:
Dám jen příklad. Já myslela, že když bych našla prodejce, který bydlí cca do 20km ode mne, kouknu na jeho inzeráty, pokud je má a je co k vybrání si, písnu u do SZ a domluvíme se, co bych chtěla koupit. Když se domluvíme a nebude to prodávajícímu vadit, domluvíme čas a místo, kam přijedu. Na domluveném místě dám prodejci peníze, on/ ona mne vzorky, odstřiky, vůně.. Hotovo!
Když v mém okolí nebude nikdo se zajímavým inzerátem, nebude co nabízet, tak bude standartně využitá pošta. Nic víc, nic míň.
Nehledala bych za tím nic další, jen tak nakupuji třeba na Aukru. Zadám si do vyhledávače co potřebuji, zadám i oblast mého bydliště, do 10, 20, 50km.. a když někoho najdu, má dobrý inzerát, super, nemusím to řešit poštou, mohu sedomluvit na osobním předání. Není-li to možné, je využita pošta.
Napadlo mne to proto, že mi prodejce z Aukra posílal minulý týden v úterý z Brna mnou zakoupené zboží, minulý čtvrtek byl teprve balíček předán na jinou poštu v Brně a teprve včera z Brna odeslán do Hustopečí. To jsme přitom byli v Brně v sobotu a normálně bychom zakoupenou věc vyzvedli v Brně osobně u prodejce, ale očekávala jsem, že z Brna bych mohla mít balíček do pátku doma. Jen se snažím v některých situacích ušetřit čas a nervy z poštou. Určitě jsem nemyslela, že bych k někomu chodila do domu. omlouvám se, pokud to tak vyznělo. :)

barbucha  03.12.13 12:24

Většina prodávajích nabízí osobní předání už v inzerátu, pokud je to pro ně přijatelný.
A dávat tady za příklad Aukro je už úplně zcestný. Tohle není a priori prodejní portál, jakkoliv to tak někdy může vypadat :roll:

luisa  03.12.13 12:27

@naja1 Jasně, myslím, že jsme si rozuměly. Ode mně to byla jen taková obecná úvaha.

Nahéma
Parfémová maniačka 872 příspěvků 03.12.13 12:29

Ono to jde zjistit pouze u zadaných inzerátů. Při nastavování inzerce v profilu jde zadat místo osobního předání, které se pak zobrazí u inzerátu nad kolonkou Hodnocení. Takže pokud to tam někdo má a ty klineš na to město, vyfiltrují se ti aktuální inzeráty z daného města…

Na poličce 38 parfémů 0 miniatur 16 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Merkur_CZ
Parfémová maniačka 503 příspěvků 03.12.13 18:28

No jo, moc přemýšlím. 8o Pak to takhle dopadne. Díky všem. :)

fox
Parfémová maniačka 590 příspěvků 03.12.13 22:44

Nebyla bych zvědavá na kupce, který má náhodou cestu kolem a tak mi oznámí, že by se stavil. Jsem zaneprázdněná, někdy chci klid, nevyhovovalo by mi, aby mi někdo plánoval čas. A pak měl ještě třeba zpoždění nebo zrychlení a čekal moje přizpůsobení. Při poslání poštou si sama určím čas, kdy tam zajdu.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 34 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist