Hledání vůní

ilis 16.04.08 14:27

dnes už celou věčnost hledám příspěvek k dámskému Opiu s přívlastkem něco + China a zaboha ho nemůžu najít. Dodaz pro Adu: nešlo by vymyslet abych napsala název vůně a systém by vyhledal všechny příspěvky s tímto názvem? Myslím, že to tak měl i p. Fedor na svých stránkách než je zrušil. Nebylo by to fajn? Anebo už to lze a já o tom nevím? Díky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Ada 16.04.08 14:35

Pokud myslíš vyhledávání zde na fóru, tak to tak funguje - zadáš hledaná slova a vyjedou ti příslušná vlákna nebo příspěvky (podle toho, jestli si dáš Zobraz výsledky jako… předměty nebo příspěvky).
Já jsem našla dvě vlákna s příspěvky o té vůni, kterou hledáš:

http://ada.konicky.net/…iewtopic.php?… http://ada.konicky.net/…iewtopic.php?…

(možná byl problémek v tom, že je to Chine a ne China ;) )

ilis 17.04.08 06:38

Ado, děkuju, a to nejsem úplný počítačový analfabet.

Vera 07.05.08 18:30

Aduš, koukala jsem se holkám na poličky a u jmen jhershaw a kobra se mi zobrazila moje polička, omlouvám se, že otravuju, já jen jestli nedělám něco špatně? Děkuji a přeji krásný podvečer :D

Ada 07.05.08 20:15

Asi jsi klikla nahoře na poličku… v takovém případě se hned objeví ta tvoje.

Vera 07.05.08 21:17

Aduš, dávala jsem si na to pozor, ale jestli to nebude tím, že se mi tam neobjevilo jejich jméno, pouze symbol muž-žena, tak nevím, mají prázdné i info, takže asi proto se mi ukazuje moje polička. Děkuji za odpověď a přeji krásný večer :D

Christabella 23.10.08 15:24

Moc chválím vylepšené vyhledávání vůní dle obrázků - nyní rozdělené podle značek - moc šikovné :D.

Všimla jsem si ale, že u značek, které obsahují znak „&“ je jakýsi zádrhel - po rozkliknutí takovéto značky se její název zkrátí jen na tu část před znakem „&“ a žádné obrázky vůní se díky tomu nezobrazí.

jsou to tyto:
Roger & Gallet
Van Cleef & Arpels
Viktor & Rolf

Myskamauska 23.10.08 15:26

Mám to taky tak,u všeho s and :D mi to nejde.

paty 23.10.08 15:50

Jo, jo taky mi to nejde.

Lyonella 24.10.08 02:08

…a Dolce & Gabbana

Ada 25.10.08 19:50

Klatě. A ještě mi teda někdo poraďte, jak to mám spravit :mrgreen:

Vera 25.10.08 23:36

Tedy jestli to nebyla jen řečnická otázka, co tam zkusit dát „a“ :oops:

Když hledám „podle obrázku“, tak to nejde, ale když zadám „vyberte vůni ze seznamu“, normálně to funguje a obrázky bez problému naskočí :D

Myskamauska 29.10.08 12:58

To sice naskočí,ale když se pokocháš jednou a chceš od stejné značky ještě jinou,tak už to nejde. :twisted:

Musí se to pak všechno opakovat donekonečna v případě,že si chceš prostudovat víc vůní od jedné značky.

Ada 29.10.08 13:20

Asi jsem to spravila, zkuste to.

Myskamauska 29.10.08 13:32

Už mě to jde. :D Paráááda.Ado moc díky,to bude počteníčko :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist