Hm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 25.04.10 13:50
Hm

chtěl jsem něco sladkého a váhal jsem mezi Joop Homme a CK Obsession…nakonec jsem se, částečně i kvůli recenzím, které Joop řadily celkem často mezi vůně pro namachrované a nadržené puberťáky, rozhodl pro CK…tak uvidím…kdysi jsem obě zkoušel a tu Joop Homme i celkem nesnášel, ale nedávno jsem si k ní přivoněl a už jsem reagoval lépe…nicméně Obsession mám z dob dřívějších odzkoušenou taky a přeci jen se mi asi líbí o něco víc

:whistle:
Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 02.05.10 08:39

CK je pěkná, líbila by se mi i pro mě, dámskou jsem moc nedávala, pánská mi přišla paradoxně jemnější

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 02.05.10 15:38

je hezká, dneska ji mám na sobě :D

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 17.05.10 08:18

u mna osobne joop homme najviac chvalena vona, hlavne od zien…nezamenitelna, sexy a moja frajerka ju hodnoti ako afrodiziakalnu,,,so­rry, ale podla mna sa ktorykolvek CK na joop homme nechyta ani v najmensom..

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

JAN62
Učednice 31 příspěvků 17.05.10 09:29

Joop Homme jsem měl a dal jsem ho raději pryč. Koupil jsem ho netrpělivě bez pořádné zkoušky, počáteční sladkost se mně líbila, ale potom šel po krátké době /překvapivě/ nepříjemně do sucha a právě ze strany spolupracovnic jsem byl „kritizován“.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 17.05.10 17:20
JAN62 píše:
Joop Homme jsem měl a dal jsem ho raději pryč. Koupil jsem ho netrpělivě bez pořádné zkoušky, počáteční sladkost se mně líbila, ale potom šel po krátké době /překvapivě/ nepříjemně do sucha a právě ze strany spolupracovnic jsem byl „kritizován“.

zrejme fakt zavisi od PH pokozky, pretoze prave ten koniec vone sa na mne rozklada uplne skvele a bola to najviac chvalena cast… stale tvrdim, ze je to velmi dobra vona :D

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist