Hm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 25.04.10 13:50
Hm

chtěl jsem něco sladkého a váhal jsem mezi Joop Homme a CK Obsession…nakonec jsem se, částečně i kvůli recenzím, které Joop řadily celkem často mezi vůně pro namachrované a nadržené puberťáky, rozhodl pro CK…tak uvidím…kdysi jsem obě zkoušel a tu Joop Homme i celkem nesnášel, ale nedávno jsem si k ní přivoněl a už jsem reagoval lépe…nicméně Obsession mám z dob dřívějších odzkoušenou taky a přeci jen se mi asi líbí o něco víc

:whistle:
Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 02.05.10 08:39

CK je pěkná, líbila by se mi i pro mě, dámskou jsem moc nedávala, pánská mi přišla paradoxně jemnější

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 02.05.10 15:38

je hezká, dneska ji mám na sobě :D

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 17.05.10 08:18

u mna osobne joop homme najviac chvalena vona, hlavne od zien…nezamenitelna, sexy a moja frajerka ju hodnoti ako afrodiziakalnu,,,so­rry, ale podla mna sa ktorykolvek CK na joop homme nechyta ani v najmensom..

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

JAN62
Učednice 31 příspěvků 17.05.10 09:29

Joop Homme jsem měl a dal jsem ho raději pryč. Koupil jsem ho netrpělivě bez pořádné zkoušky, počáteční sladkost se mně líbila, ale potom šel po krátké době /překvapivě/ nepříjemně do sucha a právě ze strany spolupracovnic jsem byl „kritizován“.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 17.05.10 17:20
JAN62 píše:
Joop Homme jsem měl a dal jsem ho raději pryč. Koupil jsem ho netrpělivě bez pořádné zkoušky, počáteční sladkost se mně líbila, ale potom šel po krátké době /překvapivě/ nepříjemně do sucha a právě ze strany spolupracovnic jsem byl „kritizován“.

zrejme fakt zavisi od PH pokozky, pretoze prave ten koniec vone sa na mne rozklada uplne skvele a bola to najviac chvalena cast… stale tvrdim, ze je to velmi dobra vona :D

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist