Hodnocení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jane
Učednice 102 příspěvků 21.05.11 19:11
Hodnocení

Prosím o radu, jsem asi hlupka 1 třídy, ale mám technický problém. Chci někomu napsat hodnocení a nevím jak na to. Pokud mi někdo napíše hodnocení jako první, tak si vím rady, ale jinak...........
Děkuji za pomoc :oops:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 21.05.11 19:27

Hodnocení se uděluje tak, že u zprávy klikneš na nick a rozbalí se prohlížení profilu osoby, kterou chceš hodnotit
Dole klikneš na Feedback s hodnotou v procentech
Rozbalí se Hodnocení uživatele XY
Klikneš na rámeček Přidat hodnocení
Zaklikneš si svoji roli v obchodě (prodávající, kupující, výměna je přednastavená) a hodnocení (pozitiv je přednastavený).
Do rámečku pak napíšeš komentář a odešleš.

A hlupka nejsi - taky mi kdysi dlouho trvalo než jsem na to přišla :wink:

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 21.05.11 19:29
jerry píše:Zaklikneš si svoji roli v obchodě (prodávající, kupující, výměna je přednastavená) a hodnocení (pozitiv je přednastavený).

tááák, a teď teda newim…

já odjakživa hodnotím roli toho druhého :speechless: jakože jestli byl ON kupující nebo prodávající :conf:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Jane
Učednice 102 příspěvků 21.05.11 19:31

Jéé tak moc díky, jen teď zase budu muset asi od někoho něco koupit, abych mohla hodnotit :D

A přesně… minule jsem váhala, jak to je s tou rolí furt jsem to měnila :mrgreen: .........

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 21.05.11 19:34

S tou rolí to není příliš jasné :conf: - když se podívám do svých hodnocení, tak nejsme jediné, kdo v tom má hokej
Pokud by bylo napsáno „role hodnotitele“ nebo „role hodnoceného“, tak to bude jasné všem.....
Ostatně je to jedno - rozhodující je, aby obchod proběhl k oboustranné spokojenosti :D

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 21.05.11 19:35
jane píše:
Jéé tak moc díky, jen teď zase budu muset asi od někoho něco koupit, abych mohla hodnotit :D

…nebo prodat :wink:

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 21.05.11 19:36
jerry píše:
S tou rolí to není příliš jasné :conf: - když se podívám do svých hodnocení, tak nejsme jediné, kdo v tom má hokej
Pokud by bylo napsáno „role hodnotitele“ nebo „role hodnoceného“, tak to bude jasné všem.....

no tak budeme muset napsat Adě nebo moderátorkám…
já to mám tak, jak jsem popsala - hodnotím někoho a tudíž automaticky jeho roli :conf:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Jane
Učednice 102 příspěvků 21.05.11 19:39
jerry píše:
jane píše:
Jéé tak moc díky, jen teď zase budu muset asi od někoho něco koupit, abych mohla hodnotit :D
…nebo prodat :wink:

Za tu chvilku co tu jsem se nepoznávám :speechless: tolik příležitostí… bezvadné ale finančně náročné :conf:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 21.05.11 19:52
RoSa píše:
jerry píše:
no tak budeme muset napsat Adě nebo moderátorkám…
já to mám tak, jak jsem popsala - hodnotím někoho a tudíž automaticky jeho roli :conf:

Já taky hodnotím roli toho druhého :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Parga
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 21.05.11 21:27

Píši hodnocení druhému, tudíž posuzuji jeho roli :wink: .
Je tam napsáno Přidat hodnocení , pod tím Uživatelské jméno (tzn. komu dávám) a pod tím Role . Vychází mi, že mám uvést roli toho, koho hodnotím :whistle: .
(Už se to na fóru řešilo.)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 21.05.11 21:31

taky jsem v tom měla ze začátku pěkný hokej. Pak jsem si řekla, že když hodnotím toho druhého, tak píšu jeho roli. Ale je to jen má domněnka. I když, hlavní je aby byly obě strany spokojené, :D

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 22.05.11 09:52

Beru to tak jako Parga.

Jestliže zadám Feedback, objeví se uživatel a jeho nick ......a všechno co následuje pod tím se týká uživatele, tudíž i ta role,
zkrátka hodnotím uživatele včetně jeho role

ale v podstatě je to jedno, hlavně že se obchod uskutečnil ke spokojenosti obou zúčastněných

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 22.05.11 14:56

Přesně tak, hodnotím jeho/ji, tak udávám jeho/její úlohu v procesu.Tak mi to přijde logické.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

evísek
Parfémová maniačka 544 příspěvků 13.09.11 12:03

Pořád nemůžu přijít na to co dělám špatně, když posílám hodnocení. Po napsání hodnocení a odeslání je můj text je vždycky rozházený a mám u něj poznámku o editaci textu, či jeho smazání. Můžete mi prosím poradit, co s tím :roll: . Chtěla bych mít taky svá hodnocení pěkně v řádkách jako vy :conf: , nechci vybočovat z řady :mrgreen: .

Na poličce 80 parfémů 2 miniatury 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 13.09.11 12:10

evísku, když se kouknu na feedback uživatelek, se kterými jsi v poslední době uzavřela obchod, tak je tvoje hodnocení u nich naprosto v pořádku, nic nevybočuje, vše je pěkně v řádce. Takže nějaký bug tam asi bude, ale vidíš ho jen ty, na ostatní to vliv nemá. ;-)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist