Hodnocení vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 22.05.09 19:42
Hodnocení vůně

Stává se vám někdy, že u vůně nevíte, jestli hodnotit pozitivně nebo negativně? Že se prostě nemůžete rozhodnout, jestli se vám líbí nebo ne… Anebo je ta vůně ze začátku nádherná a po rozležení je příšerná, nebo obráceně, tak nakonec odklepnete „neutrální“?
(Mně jo :) )

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Reakce:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 22.05.09 19:46

Mě se vnímání vůně nemění tak razantně… Když se mi líbí na začátku, nestalo se mi, že by se mi nelíbila na konci.
Spíš je to tak, že na začátku hezké a pak nic moc (=neutrální). Naopak ale taky ne :lol: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 22.05.09 19:50
daniela píše:
Stává se vám někdy, že u vůně nevíte, jestli hodnotit pozitivně nebo negativně? Že se prostě nemůžete rozhodnout, jestli se vám líbí nebo ne… Anebo je ta vůně ze začátku nádherná a po rozležení je příšerná, nebo obráceně, tak nakonec odklepnete „neutrální“?

Mně se to stává-a třeba až za delší čas si ujasním, jestli líbí nebo ne. I když je pravda, že je to i podle nálady… :D :wink:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 22.05.09 20:28
daniela píše:

já to mám podobně jako Širín, většinou se mi líbí/nelíbí něčím už od počátku a pak se to jen zlepší/zhorší…vý­jimky jsou vzácné :roll: :)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 22.05.09 20:36

Stává. Většinou ale spíš v průběhu času - líbí - koupím, znechutí se mi - prodám, po čase zase vyzkouším a tak pořád dokola.
Případy příjemná - po rozležení strašná se mi stávají taky. Napadá mě Le Monde Est Beau - hlava úžasná, kdyby vydržela víc než pár minut, už mám vůni na poličce, zbytek nuda.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 22.05.09 20:50

Jéé, tak zrovna Le Monde Est Beau se na mně rozvoní krásně, ještě hezčí než na začátku, kdy je spíš taková nijaká.

V poslední době jsem na vážkách, jak hodnotit, třeba u Joop! Homme. Je zajímavá a krásná, ale mám divný pocit, že by okolí od muže, navoněného touhle vůní, prchalo :twisted: Fakt je, že je to vůně z 80.let, je to na ní dost poznat, tak se někdy holt musí hodnotit i s přihlédnutím na dobu vzniku…

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 22.05.09 21:16

mně osobně přijde Joop Homme dost hrozná, nevím teda přesně kdy byly uvedena…z 80.let mám mnohem raději Drakkar, Quorum nebo třeba Boss no.1 :oops: :)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

barbucha  22.05.09 21:51
daniela píše:V poslední době jsem na vážkách, jak hodnotit, třeba u Joop! Homme. Je zajímavá a krásná, ale mám divný pocit, že by okolí od muže, navoněného touhle vůní, prchalo :twisted:

Já ji kdysi používala - a tolik pochval a dotazů na vůni, kolik jsem tehdy nasbírala, jsem od té doby už nikdy neslyšela! Opravdu denně…a spousta tetin si ji pak běžela koupit taky - jak dopadly, to už nevím :wink:

Manželovi jsem to ovšem zatrhla - na něm mi vůbec, ale vůbec nesedí :roll:

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 22.05.09 22:07

Mně se to stává na obě strany, zrovna teď jsem byla nadšená ze Still odstřiku a chládnu, ale je to moje chyba, na bedbecu ze mě lilo jak z konve a udělalo se mi zle.

Spíš se mi stává, že mě vůně moc nenadchne nebo mi skoro až vadí a pak z ní NĚCO hezkého vyleze. Ale to bude taky tím, že si vzorečky dost vybírám, pořád mám co zkoušet a podle složení se snažím trefit do potenciálních Líbí.

Výjimka - Lutensové a Lolity, nelíbí se mi. Ale to jsem si koupila origo vzorky za dobrou cenu, tak jsem moc nespekulovala.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 22.05.09 23:28

Mě se zase stává že vyzkouším vůni a nelíbí se mě vůbec a chci ji prodat a když ji po čase zkusím znovu,tak jsem z ní nadšená.
To se mě stalo například se S.Rykiel Le Parfum(měla jsem odstřik) a teď ji mám v tužebníku. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 22.05.09 23:41

Občas se to stane, třeba když si něco pořídím neuváženě, začne mě vůně nudit.
A pak jsou případy, jako třeba Liberté, La Baisier du Dragon u kterých první dvě minuty nic moc. Zato potom… Přišel mi vzoreček draka, já si ho budu muset pořídit, je to kráása :lol:

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8351 příspěvků 24.05.09 20:04

Já v 99,9% volím palec nahoru, a to i tehdy když se jedná o vůni, kterou bych mít asi nemusela a třeba mi v ní něco trochu nesedne. Beru to ale podle toho, že na ní něco je a v podstatě je hezká.
Neutrálně zaškrtávat skoro neumím a negativně - to už musí být něco,abych přidělila :lol: :lol: :lol:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 06.10.09 21:59

Taky se mi to stává…ale většinou se nemůžu rozhodnout proto,že se mi vůně moc líbí, ale bohužel na mě vůbec nedrží-to je třeba případ CK Euphoria Spring :(

Na poličce 51 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist