Hodnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 28.04.09 08:17
Hodnosti

Kde se vzaly tu se vzaly hodnosti - New member, Member a Anonym vystřídaly hezké tituly Znalkyně, Parfémová maniačka, Učednice, Nováček, Řádná členka…
Supr! Je potřeba vědět, koho máme poslouchat a uctívat a k zemi se klanět :lol: :lol: :lol:

Existují nějaká přesná kritéria, podle kterých se fasují frčky?
Ne že by mi na tom záleželo, jen jsem zvědavá… :lol:

(Jestli se už tady o tom někde psalo, prosím odkaz.)

Z letitého táboření na Babí hoře už jsem Čarodějnice-adeptka (na Řádnou čarodějnici ještě dlouho nedosáhnu, ale koště mám), tak abych věděla, co mě čeká tady - kromě xichtů dcery, že zas mám nějaký nový smrady… :x

Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 28.04.09 11:11

Přiděluje se to podle počtu příspěvků :) Zvláštní hodnosti zatím nejsou, pouze Zástupce obchodu pro lidi z parfémových obchodů a e-shopů.
Přítomné hrstce mužů se omlouvám za tituly v ženském rodě, ale abych to tam psala oboupohlavně, to by se nevešlo…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 28.04.09 11:13

Děkuji - tak už jsem moudřejší… :-)

Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 28.04.09 12:11

A hele, fakt to funguje - z Nováčka Učednicí… :P :P

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 28.04.09 16:07

Hodnosti jsou skvělý nápad! Baví mě sledovat kdo je kdo… Ale jak jsem tak koukala, ještě musím napsat moc a moc přípsěvků, abych se stala „Znalkyní“. :wink: :wink:

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Arome danka
Znalkyně 294 příspěvků 28.04.09 16:48

No, a teraz ma to núti písať príspevky, aby som sa dopracovala
na „učednici“
A to ma parfumy bavia od pätnástich. :bang:

No veď počkajte ..... ja tomuto web-u dám. /Len keby bol čas/

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 80 vzorků V tužebníku 1 parfém

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 28.04.09 20:38

Hahaha, musím se smát: s mou policí jsem znalkyně! :lol:

Ale je fakt, že co navštěvuju Arome, navštěvuji též hojně parfumerie a zkouším a zkouším… Než abych odjela z Brna nenavoněná něčím novým, nechám si ujet vlak. A pak toužím a toužím a ne a ne si vybrat.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

IvanaV
Učednice 31 příspěvků 04.05.09 17:30

U mně je to zas opačně. Já moc nepřispívám, ale vůně mně zajímají už mnoho a mnoho let a to, že jsem začátečník mně pobavilo. Taky už jsem tu zaregistrovaná pod druhou přezdívkou, protože na tu předtím mi nešlo se přihlásit.

Na poličce 18 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 04.05.09 23:32

Je pravda, že člověk má takovou jako posvátnou úctu, než se odváží přispět s nějakou troškou do tohoto krásného a záhadného voňavého mlýna, ze kterého vycházejí stále nové a nové poklady, hodné prozkoumání… :lol: :lol: a čím víc je zkouší zkoumat, tím víc ho ten mlýn vtahuje do svého tajuplného nitra… :heart: :heart: -a já se tomu vůbec nebráním !!!!

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

IvanaV
Učednice 31 příspěvků 05.05.09 19:40

Jé, Ajinko, to je váš pes? My máme úplně stejného :lol: :D

Na poličce 18 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 3 parfémy

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5276 příspěvků 05.05.09 20:05
ajinka píše:
Je pravda, že člověk má takovou jako posvátnou úctu, než se odváží přispět s nějakou troškou do tohoto krásného a záhadného voňavého mlýna, ze kterého vycházejí stále nové a nové poklady, hodné prozkoumání… :lol: :lol: a čím víc je zkouší zkoumat, tím víc ho ten mlýn vtahuje do svého tajuplného nitra… :heart: :heart: -a já se tomu vůbec nebráním !!!!

To je krásný pejsek!!Určitě je to dobráček a mazel.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 05.05.09 20:06

Jj, to je prosím naše BARUNKA , jezevčice se vším všudy a tak trošku puberťáček-v červenci jí budou dva roky :lol: :heart: :heart: …a mazlík je neuvěřitelný, když se vezme do náručí, oddaně si položí hlavičku, přitulí se a vzhlíží takovým tím čisťounkým psím pohledem…to se potom někam ztrácejí i ty nejošklivější zážitky dne…před ní jsme měli jezevčího kluka a ten zase působil dojmem převtěleného filosofa, navíc se hrozně rád fotila dokázal neuvěřitelně pózovat, zcela nehybný a teprve po cvaknutí blesku si nadšeně běžel pro pochvalu :D :D …

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 05.05.09 20:15

ad Ivana V: Ivanko, pejsánek je holčička nebo kluk, jak je starý a jak se jmenuje…?? :P

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 05.05.09 20:24

Ajinko - úžasný jozefčík, jen promluvit!

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 05.05.09 21:04

…Janičko, děkujeme :oops: :lol:… je pravda, že by mě zajímalo, co by mi Baruška asi řekla, kdyby to uměla, určitě by mě to ale nezarmoutilo, ona je takový veselý skřítek… :heart: :heart:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist