Hodnota poštovného na Slovensko

Luciška1 20.03.16 20:53

Hodnota poštovného na Slovensko

Krásný večer všem.

Můžete mi poradit? Potřebuji poslat zásilku jedné aromačce na Slovensko. Nikdy jsem to nedělala. Na poště mi řekly 205,–. Aromačka chce poslat obyčejně.

Napište mi prosím co nejvíce info…v čem parfémy posíláte, ceny, případně rizikovost…zkrátka vše, co Vás jenom napadne.

Díky za Váš čas, Lu :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Eunika 20.03.16 21:09

@Luciška1
Ceník bohužel neznám, je to podle váhy a asi i velikosti, ale obyčejně bych na Slovensko rozhodně nic neposílala.

Frantatata 20.03.16 21:11

@Luciška1

https://www.ceskaposta.cz/…do-zahranici

Ze zkušeností vlastních i cizích bych neposílal zásilku vyšší hodnoty v žádném případě do zahraničí obyčejně, proto druhou stranu přemluvte na doporučené psaní v bubli obálce, ta maximálních rozměrů stojí na poště pouhých 10 peněz.

https://www.ceskaposta.cz/…do-zahranici

Luciška1 20.03.16 21:15

Ono jde o to, že já prodávám vůničku, ale uvedla jsem, že za cenu včetně poštovného V RÁMCI ČR. Jenže se mi ozvala zájemkyně, které už jsem jednou zboží prodávala, ale s tím, že jsem balíček poslala jejím příbuzným tady po ČR. Teď to ale bohužel nejde a paní chce, abych jí zásilku poslala obyčejně.

Na vůni jsem jí dala slevu a více dolů nepůjdu, protože bych prodělala. Jenže jí se 200,– za pojištěný balík také dávat nechce. Proto požaduje obyčejné zaslání s tím, že zatím vše došlo tady z Čech v pořádku.

Eunika 20.03.16 21:17

@Luciška1
Já bych na takový obchod nepřistoupila, aby se Ti to nevymstilo. :kytka:

Luciška1 20.03.16 21:20

Prvně to dopadlo v pořádku, ale tam nebyl ten problém s poštou. Poslala jsem a příbuzní předali.

Jenže tentokrát to nedopadlo, bohužel jsem si od začátku myslela, že budu posílat zase tady po ČR…však v inzerátu jsem to měla jako podmínku.
Nicméně paní poslala peníze na účet, ale adresu uvedla na Slovensko. Víc už víte…

Luciška1 20.03.16 21:25

Bráním se tomu i z toho důvodu, že je to cca měsíc, co mi přišla vykradená obálka, kde měl být makeup. Naštěstí balíček byl pojištěný.

Eunika 20.03.16 21:27

@Luciška1

@Luciška1 píše: že budu posílat zase tady po ČR…však v inzerátu jsem to měla jako podmínku.
Nicméně paní poslala peníze na účet, ale adresu uvedla na Slovensko. Víc už víte…
:roll: tak trochu „vyčůrané“ :roll:

Pokud zásilku pošleš obyčejně, nikde není zaevidovaná. Kdokoli ji může vybrat a nic, nikomu nedokážeš.
Paní bych napsala, že pokud nedoplatí doporučené poštovné, tak odstupuji od obchodu a poslala bych peníze zpět na její účet. Navíc si psala, že už dostala i slevu. :roll:

Luciška1 20.03.16 21:31

No ano, nabídla jsem parfémek (Chloé Roses) za 570,– včetně poštovného, ale proto, že už si u mě paní kupovala jednou a tato cena jí přišla moc, slevila jsem jí. Jenže v přesvědčení, že budu posílat tady po ČR. A teď je problém s poštovným.

No po paní se mi ozvala jiná zájekyně a já jí odmítla. Na adresu došlo až po.

Už jsem paní napsala, že jí raději peníze vrátím. Opravdu mi to nestojí za problémy.

Luciška1 20.03.16 21:35

Nevím, jestli jsem tak hodná nebo tak blbá…nová vůně stála 800,–, ale chtěla jsem vyjít vstříc… :oops:

Eunika 20.03.16 21:36

@Luciška1
Tak té další zájemkyni napiš, že vůně je opět volná a zeptej se, jestli má stále ještě zájem. Třeba z toho bude mít i radost.
Rozhodně si nemyslím, že cena za Chloé Roses a to včetně poštovného je přehnaná a svého kupce si tady určitě rychle najde. ;)

Luciška1 20.03.16 21:39

Jde o 30 ml…a vždy se snažím vyjít vstříc…jsem ochotna se domluvit, ostatně můj inzerát mluví za vše. Ale zase nejsem úplně pitomá, abych nechala vůni takřka zadarmo.

Já zkrátka vrátím peníze, důvody jsem uvedla ve zprávě první zájemkyni a budu mít klidné spaní ;) :) .

Děkuji mnohokráte :kytka: .

Eunika 20.03.16 21:43

@Luciška1
Za to klidné spaní to určitě stojí. ;)

Raději nic neposílat obyčejně. :kytka:

:mavam:
Luciška1 20.03.16 21:45

Paní psala, že už by to bylo drahé. Tak jsem odstoupila od obchůdku i za tu cenu, že mi napálí negativ. Já ale nemůžu jinak.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist