Holky a co hubnutí?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.07.08 13:49
Holky a co hubnutí?

Napište svoje zkušenosti, prosím. Vím, že tohle téma je trošku otřepané, ale mě provází už pár let. Dřív jsem byla holka kost a kůže a po dětech jsem pěkná mamina. Mám hlavně problém s postavou, protože nohy mám hubené a silný vršek od pasu nahoru jsem rovná. Takže vítám každou radu, jak zhubnout nahoře, protože většina článků o hubnutí se zabývá právě zadečkem a nohama a to se mě netýká. Jestli se to sem ale nehodí nevadí, klidně to smáznu. :lol: :roll:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 158 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 14.07.08 13:57

ha, ha - zrovna včera jsem myslela na to, jak je možné, že sem toto téma ještě nikdo nezaložil :roll:

hubnutí, to je dobrá věc! zrovna obědvám sušenky ( již třetí od dnešního rána ) a když bych si měla vybrat mezi řízkem a dortem, dám přednost řízku! žádnou dietu jsem zatím nedržela, vidím to u kamarádek, které se moří a drží různé diety a stejně po skončení mají do půl roka vše zpátky!! takže já zatím vyzkoušela jen dvouměsíční kůru Belasim nebo jak se to jmenuje s reklamou " je Vám kolem 40ceti a nemůžete zhubnout? " a bohužel nic nefunguje:-(( takže se s tím záchraným pásem učím žít :-)

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 14.07.08 14:00

neee, tam mělo být dám přednost dortu!! jsem na sladké úplně maximálně a začíná se to též projevovat:-( celkem by všechno ušlo až na bůčky kolem boků!! bohužel jsem líná i sportovat, tak musím holt maskovat :-)

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.07.08 14:01

No já už na to myslela dřív, ale bála jsem se, že budu působit moc obyčejně. Něco přece fungovat musí, jak to dělají herečky a zpěvačky, že jsou po porodu hned jako před ním? Přece jsou taky lidi jako my.

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.07.08 14:04

No to já zase radši ten řízek než dort. Líná sportovat jsem taky, diety mám za sebou, nejsou k ničemu a nejíst taky. Jen mi je špatně a výsledek žádný. Po 3 měsíčním chození 3× týdně na spinning, který mě mimochodem moc bavil, mi narostly svaly na nohou a zbytek opět nic :cry:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 14.07.08 14:06

co znám tak jediná nejlepší dieta na hubnutí je nešt'astná láska, což nikomu nepřeji,
byla jsem před 4-5 lety asi tak kvůli tomu 49 kg, ted' jsem na svůj věk a růst prostě normální 53-54 kg. A žadné diety nikdy nedržím, to prostě škodí zdráví, jedině - nejím českou kuchyně, kromě sladkosti, žádné řízky ani vepřové :). Nechci se mi nikoho dotknout, ale česká kuchyně není moc zdravá, je příliš tučná.
Ještě jedná poznámka - k věčně dietujícím slečnám - můj byvalý učitel francouzštiny vždycky říkával : žena nemusí být hubená jako kost, žena musí být trošečku plná, nebo nevím jestli to správně říkám trošečku připuchná ? - aby bylo za co ji vzít :wink:

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 14.07.08 14:08

Fligna je v tom, že jsem (jsme?) líný něco opravdu pro to dělat. Dortíky, ach…!! uzený, hmm…!!! Běhat? Max. na vlak. Poslední jídlo v 17,00? A co pak? To mám jít rovnou spát? Dcera mě peskuje takřka denně: Mami, tak už něco dělej!
Další věc je ta, že nechápu, kde shánějí oblečení ženský, který jsou širší než já. Mám 42 a to bývá poslední velikost, kterou ve spoustě obchodů (cenově přijatelných) vedou. U Marks&Spencer nakupuji akorát tehdy, když dostanu mimořádnou odměnu.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.07.08 14:10

To já vím, ale když to člověku tak chutná. A učitel francouštiny měl určitě pravdu. Jenže já přece jen nějaké kilo shodit potřebuju a protože jsem vdaná, tak jsem permanentně nešťastná :lol: a stejně to nepomáhá. :shock: A zelenina mě nikdy tak nedostane jako uzená žebra nebo bramborový knedlík. Už kolikrát jsem se přemlouvala, že mi to vlastně nechutná a že ananas a rajče jsou stejně dobré a přitom zdravé. Jaksi to nepomáhá :oops: S tím oblečením máš pravdu. Ve většině obchodů je max.velikost L (tj.tak ta 42). A to já mám nahoře vel.44-46 a dole 42, takže nosím neustále jen džíny (když seženu slušné, a to je málokdy) a triko tvaru téměř žádného

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 14.07.08 14:11

já se pro každý sport nejdříve hrozně rychle nadchnu, koupím si permici nejlépe na rok, k tomu pořádné oblečení, abych tam nevypadala jak blbec a po pár lekcích bud permici daruju někomu v práci, nebo jí nechám dokonce i propadnout:-( spinning mi vydržel asi půl roku, aerobik taky tak, vodní aerobik jsem absolvovala 1×, jogu asi 5× - tam jsem vždy při konečné relaxaci usnula, nedávno jsem si koupila brusle - hned za 4 litry a zatím jsem byla asi 6×:-) jinak bych měla doma již kompletně vybavenou posilovnu - rotoped, činky od kilovky až po 6kg, natahovací pružiny, total gym, stepper, house fit, točna, obruč, švihadlo ( tam mně po 14 dnech nateklo koleno ) a taková ta smyčka na kloubu na posilování stehen… cvičení samo o sobě by mi až tak nevadilo, ale nesnáším pocení, takže při prvních kapičkách potu přestávám a jdu si dát pauzu, někdy i dvouměsíční :-)

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.07.08 14:19

Já taky vyzkoušela už všechno. Můj nejnovější přírůstek je stepper, který mi včera půjčila kamarádka. Zatím leží pod stolem. Možná ho i vytáhnu, nejspíš za půl roku, až jí ho budu vracet. Brusle mám od vánoc, byla jsem na nich jednou, moc mi to nejde, rotoped už jsem vrátila, protože se mi na něm kupily hadry. Hula hop neumím používat a švihadlo používat nemůžu, protože máme malý byt. Takže? Co radíte? Asi se na to vykašlat a mít se ráda taková jaká jsem. Pěkný kecy co?

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 14.07.08 14:20

Oleko, přesně. Kvůli nešťastné lásce jsem kdysi během čtrnácti dnů shodila sedm kilo a vypadala jsem strašně. Nestojí to za to, já z toho váhového úbytku ani nijak šťastná nebyla, protože mám normální postavu. Kamarádi i manžel mě označují za hubenou s tím, že by mi nějaké kilo navíc neuškodilo, ale strašně přehánějí, jsem normálně štíhlá a cítím se tak dobře. Tím chci dojít k tomu, že by zdravé holky neměly kvůli váze blbnout. Ono jde všechno líp (i to hubnutí), když se člověk sám se sebou smíří a má se rád. Sama jsem před nějakými deseti lety byla oplácaná a pořád se snažila hladovět, což samozřejmě přineslo jen další kila navíc. Až když mi došlo, že tím ničeho nedocílím, začala jsem se na svoje tělo dívat jinak. Když si na to zpětně vzpomenu, asi mi nejvíc vadilo to, že se ze mě stala ženská a vadily mi mužské pohledy na moji vyvinutou postavu. Když jsem to přestala řešit, došlo ke zvratu a já během půl roku shodila deset kilo. Od té doby už jsem nepřibrala, spíš naopak, ale to je dané taky životním stylem: spěch, starosti, práce. A nezapomeňte, jak je jídlo báječné, když si na něm umíte pochutnat!

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 14.07.08 14:38

klubko ani jsem nechtěla do tohoto téma přispět ale mluvíš mi z duše. Já mám taky normální postavu, okolí se přiklání k tomu abych přibrala, já se cítím dobře. Možná se nám to lehce říká, ale holky je to v hlavě, jak se na hubnutí přestanete soustředit (neplést si se slovem vykašlat se na to !!!!) tak to jde samo. Jím normálně, jídlo si vychutnávám a snažím se udělat si na něj čas, jím od všeho trochu. Večer nejím, ale ne s omezením na čas, ale podle toho kdy jdu spát, a tělo si na tenhle režim zvyklo. Navíc mám ráda pohyb a rozhodně ne sedavý způsob života. Třeba teď přes léto chodím co nejvíc plavat a je to nejlepší pohyb třeba na bolavá záda. :)

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 14.07.08 14:59

Přesně tak jsem to myslela. Ne se na to vykašlat a splácat páté přes deváté, až vás z toho bolí žaludek. Spíš si zpestřit jídelníček, spousta zdravých věcí je skutečně chutná, když si dá člověk práci s přípravou a způsobem stolování. Nehltat, nejíst ve stoje u dřezu, jídlo si krásně naservírovat, aby chutnalo i očím :) Jíst třeba šestkrát až sedmkrát denně v malých porcích. Vím, že se to lehce říká, spousta z vás si teď řekne, že na to nemá čas. Ale je to prostě otázka priorit. Každý den se vážit je taky pěkná blbost, není to o kilech, ale o centimetrech. Každá máme jinou konstituci, je hloupost chtít se srovnávat s holkou, která se narodila s úzkou pánví. Je to spousta maličkostí, ale dělá to hodně. Pohyb je taky důležitý, ale nezmiňuji ho záměrně, protože toho sama moc nenasportuju, tak by to bylo jako kázat vodu a pít víno :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.07.08 15:00

Super nápad. Plavání miluju a záda mě taky občas bolí. Je asi fakt, že je lepší se na to vydlábnout, myslím tím sledování se neustále, jaký špek mám kde, a mít se rád. To je asi můj největší problém. Protože sním normální jídlo, sladké moc nemusím a nijak se nepřecpávám. Hodně piju a tak by to mohlo zabrat. Manžel říká, že jsem akorát. Zdravá jsem, cholesterol vysoký taky nemám, tak máš asi pravdu. Je to v hlavě.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.07.08 15:04
:D
Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 158 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist