Holky, pomozte, nebo skončím u Escady !

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.06.08 18:24
Holky, pomozte, nebo skončím u Escady !

Vím, že toto téma ode mne zní nepravděpodobně, ale je to tak - voní mi limitky Escady a to celkem hodně…
Ještě, než mi začnete diskrétně posílat čísla na známé psychiatry, uklidním vás - je to, doufám, přechodná záležitost - koncem listopadu by se měla sama o sobě vyřešit - porodem :)

Takže, jsem v 16.tt. Mám za sebou období, kdy jsem - kromě Hypnoticu ( kupodivu ) - nesnesla nic. Teď už se to dost zlepšilo, tak jsem s radostí otevřela svůj milovaný prádelník, ale ouvej - našla jsem jeden - slovy 1 - parfém, který mi voní - opět překvapivě - Hypnotic. Jistě ovšem uznáte, že u ženské mého formátu je nemyslitelné nosit dalších 5 měsíců jeden parfém… :roll: Naštěstí jsem narazila na Versace New Woman, ale chtělo by to ještě něco. Od zítřka je akce v Marionaudu, tak jsem dnes trochu šmejdila - záměrně po tom, co mi normálně nevoní - výsledkem je překvapivé zjištění - voní mi:
Escada Sunset Heat a další…
Různé odnože Apparation :shock:

Prostě různé ovocenky, které normálně nesnáším. Nikoliv však s citrusy - ty mi vadí. Nesnesu výrazné kytky - ani moje milované lilie, dokonce ani křehké fialky - nic. Pačuli zůstává na první příčce žebříčku zvracivosti. Nesnesu ho už ani ve vůních, kde mi dříve nevadilo - např. takové Diamonds by dost vyhovovaly mému momentálnímu rozpoložení - jen tak umět vydestilovat to pačuli…
Teď k normálnějším vůním, které mne ještě zaujaly:
Hypnose edt
DG The One
Ultraviolet - prostě bonbónovky…protože v téhle kategorii nemám vůbec přehled, zkuste mi poradit, co ještě podobného očuchat…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.06.08 18:32

Ještě jsem zapomněla informovat, že dorazil naslepo objednaný legendární Clean…
Rozhodně není špatný - kdyby byl, asi není tak populární, že?! Je to příjemná, skutečně čistá, svěže - bylinková, řekla bych unisexová vůně - ale netradiční. Kdo holduje této kategorii, klidně do ní jděte naslepo - na Jahodě za cca 600 Kč 60 ml. Ale pozor, na MUA jsem četla, že ¨je nutné zakoupit edt a edp se vyhnout - tak mám edt. U mne zatím poputuje do prádelníku a počká si na příští jaro, ale byl to dobrý kup…:)

10.06.08 19:13

Kerze, já těm sladkým ovocenkám a květinovkám moc nerozumím, ale co něco s mimózou? Nedávno jsem očuchala v Yves Rocher Mimosu, ta jediná se mi líbila, no a na tomto základě jsem si musela pořídit ušlechtilejší provedení :wink: Od Artisana je netuctová, jemná, nevtíravá, okolí registruje, ocásek má, na teď krásná, zajdi si do Madeleine očuchat, pokud ji neznáš, podle mě je to vůně pro těhule :)

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 10.06.08 19:15

zapomněla js. se přihlásit

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 10.06.08 19:22

Tak ti Kerze gratuluju! :D A přeji hladký průběh!

Vzpomínám si, jak já - masožravka jsem nemohla vejít do Masny - zvedal se mi žaludek už u dveří. Takové tři měsíce jsem konzumovala chleba s marmeládou, kterou normálně nejím.
Tak s voňavkama je jasné, že bude změna - dočasná. Prostě si vyber, co sneseš, předsudky stranou, i kdyby to měl být Avon.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.06.08 19:23

Zdensy, do ČR se chystám - Mimosa Pour Moa očuchám, ale mám strach, že teď to nebude nic pro mne…Já teď kytky fakt nemůžu, zato ovocné sirupy…Jen mám strach, aby mne kamarádi a rodina nechtěli poslat Chocholouškovi… ta změna…:oops:

Janas - mně, naštěstí, není a nebylo, špatně od žaludku - takže jím všechno. Akorát nesmím víno… :cry: U mně hraje roli nízký tlak. Jako čahounka ho mám nízký přirozeně a v těhu je to horor…takže se mi ze všeho točí hlava…No, nevěřila bych, že v mém věku něco podobného vypustím, ale - už aby byl příští rok… :wink:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 10.06.08 19:25

Aigner - Too Feminine
YSL - In love again de La Passion
Amor Amor - možná spíš limitky
Miss Dior Chérie
Rochas Desiré
Hot Couture

nebo nějaké příjemné kytky - Miracle a Miracle Summer, Premier Jour, limitky L Air Du Temps ap.

Gratuluju k těhotenství!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Iris
Učednice 239 příspěvků 10.06.08 19:58

A co nějakou nelepivou ovocenku? Já ovoce taky moc nemusím, ale snesu dobře Grosellinu (červený rybíz), Gucci EDP II (hořkosladká), hořké ovoce cítím i v Sensi White Notes.
Ještě mi v létě výborně sedí Rush 2, nezkoušela jsi? Je netradiční a v horku i drží :wink: .
A víc než The One mi voní za pár šupů Exclamation Star, Ada ji popsala jako The One podobnou…

A připojuji se ke gratulaci :) !

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 10.06.08 20:09

Burberry - Touch for Women
Cartier - Délices de Cartier
Lancôme - Tropiques
Salvatore Ferragamo - Incanto Shine
Tommy Hilfiger - True Star Gold
Laura Biagiotti - Laura

Moc blahopřeji k miminku!

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 10.06.08 20:34

Parfémy od Daliho stojí taky za ozkoušení… příjemné ovocenky. Po včerejším připomenutí pichjit mám objednanou třicítečku Dalissime :wink:

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 10.06.08 20:35

Také blahopřeji k miminu a přeji pohodový čas do porodu!
Jinak bys mohla zkusit třeba
Burberry Brit Sheer, ovocný lehký koktejl :-) (i když je tam mandarinka - citrus)
nebo Alfred Sung Jewel…

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 10.06.08 21:21

Kerze - moc gratuluji k miminku :P !!

Letošní Escada není špatná, zkusila jsi ji? Nebo je moc hezká vůně Jewel, jak ti radí catanache :D

A co vodní, lehké vůně- sneseš je, nevadí ti?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 10.06.08 21:49
Kerze píše:
Ještě jsem zapomněla informovat, že dorazil naslepo objednaný legendární Clean…
Rozhodně není špatný - kdyby byl, asi není tak populární, že?! Je to příjemná, skutečně čistá, svěže - bylinková, řekla bych unisexová vůně - ale netradiční. Kdo holduje této kategorii, klidně do ní jděte naslepo - na Jahodě za cca 600 Kč 60 ml. Ale pozor, na MUA jsem četla, že ¨je nutné zakoupit edt a edp se vyhnout - tak mám edt. U mne zatím poputuje do prádelníku a počká si na příští jaro, ale byl to dobrý kup…:)

se ti fakt líbí :shock: zírám :D .Já ovocenky ráda, Escady mi nikdy nevadily, jen tady se o nich mluví s despektem :roll:

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 10.06.08 21:54

Miss Dior Chérie - opatrně, je tam dost pačuli
Co Lalique - Amethyste (ostružinový jogurt)
Grosselina nebo i nějaká jiná AA
polívačky od YR (zrovna dneska jsem si koupila hrušku)
Rush 2 se mi taky líbí, ale výdrž nestojí za moc (jinak už bych ji měla na poličce)
a z L'Artisanů bych zkusila ještě Ananas Fizz

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Fleur  10.06.08 22:00

Vyzkoušela bych:
Lalique Amethyst
Třešňovou toaletku od L´Occitane a levandulovou toaletku tamtéž (rozkládá se do sladších a lehoulince pudrových tónů)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist