Holky, pomozte, nebo skončím u Escady !

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.06.08 18:24
Holky, pomozte, nebo skončím u Escady !

Vím, že toto téma ode mne zní nepravděpodobně, ale je to tak - voní mi limitky Escady a to celkem hodně…
Ještě, než mi začnete diskrétně posílat čísla na známé psychiatry, uklidním vás - je to, doufám, přechodná záležitost - koncem listopadu by se měla sama o sobě vyřešit - porodem :)

Takže, jsem v 16.tt. Mám za sebou období, kdy jsem - kromě Hypnoticu ( kupodivu ) - nesnesla nic. Teď už se to dost zlepšilo, tak jsem s radostí otevřela svůj milovaný prádelník, ale ouvej - našla jsem jeden - slovy 1 - parfém, který mi voní - opět překvapivě - Hypnotic. Jistě ovšem uznáte, že u ženské mého formátu je nemyslitelné nosit dalších 5 měsíců jeden parfém… :roll: Naštěstí jsem narazila na Versace New Woman, ale chtělo by to ještě něco. Od zítřka je akce v Marionaudu, tak jsem dnes trochu šmejdila - záměrně po tom, co mi normálně nevoní - výsledkem je překvapivé zjištění - voní mi:
Escada Sunset Heat a další…
Různé odnože Apparation :shock:

Prostě různé ovocenky, které normálně nesnáším. Nikoliv však s citrusy - ty mi vadí. Nesnesu výrazné kytky - ani moje milované lilie, dokonce ani křehké fialky - nic. Pačuli zůstává na první příčce žebříčku zvracivosti. Nesnesu ho už ani ve vůních, kde mi dříve nevadilo - např. takové Diamonds by dost vyhovovaly mému momentálnímu rozpoložení - jen tak umět vydestilovat to pačuli…
Teď k normálnějším vůním, které mne ještě zaujaly:
Hypnose edt
DG The One
Ultraviolet - prostě bonbónovky…protože v téhle kategorii nemám vůbec přehled, zkuste mi poradit, co ještě podobného očuchat…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.06.08 18:32

Ještě jsem zapomněla informovat, že dorazil naslepo objednaný legendární Clean…
Rozhodně není špatný - kdyby byl, asi není tak populární, že?! Je to příjemná, skutečně čistá, svěže - bylinková, řekla bych unisexová vůně - ale netradiční. Kdo holduje této kategorii, klidně do ní jděte naslepo - na Jahodě za cca 600 Kč 60 ml. Ale pozor, na MUA jsem četla, že ¨je nutné zakoupit edt a edp se vyhnout - tak mám edt. U mne zatím poputuje do prádelníku a počká si na příští jaro, ale byl to dobrý kup…:)

10.06.08 19:13

Kerze, já těm sladkým ovocenkám a květinovkám moc nerozumím, ale co něco s mimózou? Nedávno jsem očuchala v Yves Rocher Mimosu, ta jediná se mi líbila, no a na tomto základě jsem si musela pořídit ušlechtilejší provedení :wink: Od Artisana je netuctová, jemná, nevtíravá, okolí registruje, ocásek má, na teď krásná, zajdi si do Madeleine očuchat, pokud ji neznáš, podle mě je to vůně pro těhule :)

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 10.06.08 19:15

zapomněla js. se přihlásit

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 10.06.08 19:22

Tak ti Kerze gratuluju! :D A přeji hladký průběh!

Vzpomínám si, jak já - masožravka jsem nemohla vejít do Masny - zvedal se mi žaludek už u dveří. Takové tři měsíce jsem konzumovala chleba s marmeládou, kterou normálně nejím.
Tak s voňavkama je jasné, že bude změna - dočasná. Prostě si vyber, co sneseš, předsudky stranou, i kdyby to měl být Avon.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.06.08 19:23

Zdensy, do ČR se chystám - Mimosa Pour Moa očuchám, ale mám strach, že teď to nebude nic pro mne…Já teď kytky fakt nemůžu, zato ovocné sirupy…Jen mám strach, aby mne kamarádi a rodina nechtěli poslat Chocholouškovi… ta změna…:oops:

Janas - mně, naštěstí, není a nebylo, špatně od žaludku - takže jím všechno. Akorát nesmím víno… :cry: U mně hraje roli nízký tlak. Jako čahounka ho mám nízký přirozeně a v těhu je to horor…takže se mi ze všeho točí hlava…No, nevěřila bych, že v mém věku něco podobného vypustím, ale - už aby byl příští rok… :wink:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 10.06.08 19:25

Aigner - Too Feminine
YSL - In love again de La Passion
Amor Amor - možná spíš limitky
Miss Dior Chérie
Rochas Desiré
Hot Couture

nebo nějaké příjemné kytky - Miracle a Miracle Summer, Premier Jour, limitky L Air Du Temps ap.

Gratuluju k těhotenství!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Iris
Učednice 239 příspěvků 10.06.08 19:58

A co nějakou nelepivou ovocenku? Já ovoce taky moc nemusím, ale snesu dobře Grosellinu (červený rybíz), Gucci EDP II (hořkosladká), hořké ovoce cítím i v Sensi White Notes.
Ještě mi v létě výborně sedí Rush 2, nezkoušela jsi? Je netradiční a v horku i drží :wink: .
A víc než The One mi voní za pár šupů Exclamation Star, Ada ji popsala jako The One podobnou…

A připojuji se ke gratulaci :) !

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 10.06.08 20:09

Burberry - Touch for Women
Cartier - Délices de Cartier
Lancôme - Tropiques
Salvatore Ferragamo - Incanto Shine
Tommy Hilfiger - True Star Gold
Laura Biagiotti - Laura

Moc blahopřeji k miminku!

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 10.06.08 20:34

Parfémy od Daliho stojí taky za ozkoušení… příjemné ovocenky. Po včerejším připomenutí pichjit mám objednanou třicítečku Dalissime :wink:

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 10.06.08 20:35

Také blahopřeji k miminu a přeji pohodový čas do porodu!
Jinak bys mohla zkusit třeba
Burberry Brit Sheer, ovocný lehký koktejl :-) (i když je tam mandarinka - citrus)
nebo Alfred Sung Jewel…

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5522 příspěvků 10.06.08 21:21

Kerze - moc gratuluji k miminku :P !!

Letošní Escada není špatná, zkusila jsi ji? Nebo je moc hezká vůně Jewel, jak ti radí catanache :D

A co vodní, lehké vůně- sneseš je, nevadí ti?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 66 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 10.06.08 21:49
Kerze píše:
Ještě jsem zapomněla informovat, že dorazil naslepo objednaný legendární Clean…
Rozhodně není špatný - kdyby byl, asi není tak populární, že?! Je to příjemná, skutečně čistá, svěže - bylinková, řekla bych unisexová vůně - ale netradiční. Kdo holduje této kategorii, klidně do ní jděte naslepo - na Jahodě za cca 600 Kč 60 ml. Ale pozor, na MUA jsem četla, že ¨je nutné zakoupit edt a edp se vyhnout - tak mám edt. U mne zatím poputuje do prádelníku a počká si na příští jaro, ale byl to dobrý kup…:)

se ti fakt líbí :shock: zírám :D .Já ovocenky ráda, Escady mi nikdy nevadily, jen tady se o nich mluví s despektem :roll:

Na poličce 111 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 10.06.08 21:54

Miss Dior Chérie - opatrně, je tam dost pačuli
Co Lalique - Amethyste (ostružinový jogurt)
Grosselina nebo i nějaká jiná AA
polívačky od YR (zrovna dneska jsem si koupila hrušku)
Rush 2 se mi taky líbí, ale výdrž nestojí za moc (jinak už bych ji měla na poličce)
a z L'Artisanů bych zkusila ještě Ananas Fizz

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Fleur  10.06.08 22:00

Vyzkoušela bych:
Lalique Amethyst
Třešňovou toaletku od L´Occitane a levandulovou toaletku tamtéž (rozkládá se do sladších a lehoulince pudrových tónů)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist