Holky poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 14.10.09 11:35
Holky poraďte

dnes k večeru jdu k zubařce, tzn. že bude u mně dost blízko a tudíž chci věnovat výběru pičifuku mimořádnou pozornost. 

mám tři varianty, shodou okolností jsou fšechny od Artisana (jo jo, jsem artisanová smažka.. )

• vzhledem k počasí můj oblíbený mix Tea for Two + Poivre
  • Fou d'Absinthe (té bych musel jen malou trošku)
  • nebo Timbuktu??

zubačka je fešná ženská na sklonku třicítky, sympoška, tak vybírejte tak ať potěším :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 14.10.09 12:04

Tak L'Artisan není moje oblíbená značka, takže ráda ode mě nebude asi nějak užitečná, ale ze všech tří co jsi napsal - vybrala bych Timbuktu, ta se mi líbí nejvíc.
Mix Tea for Two + Poivre jsem ještě nezkoušela.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 14.10.09 12:11

K zubaři by se mi asi nejvíc líbil ten mix Tea for Two s Poivre.
Naopak Fou d'Absinthe mi, byť s mírnou aplikací, moc vhodná nepřijde.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.10.09 12:43

A co ta fialka ? Ta by se líbit mohla… :D

Kdysi se dělaly ústní vody s vůní fialek… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 14.10.09 12:57

U zubaře bych radila s vůněmi brzdit - moje kamarádka zubařka z toho důvodu vůně nenávidí - musela celý život vstupovat do velké blízkosti lidí, různě navoněných, je prý to velmi nepříjemné! Věřím.

Takže nejlepší volba je čistota a pokud - tak něco velmi neagresivního a v malém množství.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 14.10.09 12:59
derad píše:
dnes k večeru jdu k zubařce, tzn. že bude u mně dost blízko a tudíž chci věnovat výběru pičifuku mimořádnou pozornost. 

mám tři varianty, shodou okolností jsou fšechny od Artisana (jo jo, jsem artisanová smažka.. )

• vzhledem k počasí můj oblíbený mix Tea for Two + Poivre
  • Fou d'Absinthe (té bych musel jen malou trošku)
  • nebo Timbuktu??
zubačka je fešná ženská na sklonku třicítky, sympoška, tak vybírejte tak ať potěším :wink:

Co takhle sprchu a mýdlo a vyčistit zuby? Pokud teda nemáš v úmyslu tu zubařku sbalit, tak by to mělo bohatě stačit. Jak už kdosi napsal, chudáci doktoři musí čuchat kdovíco, takže prostě umytý člověk jistě potěší nejvíc.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.10.09 12:59
janas píše:
U zubaře bych radila s vůněmi brzdit - moje kamarádka zubařka z toho důvodu vůně nenávidí - musela celý život vstupovat do velké blízkosti lidí, různě navoněných, je prý to velmi nepříjemné! Věřím.

Takže preferuje zápach česneku a piva smísený s žaludeční kyselinou, v hlavě, celodenní propocené triko a prochcaný rozkrok v srdci a smradlavé ponožky v základu ?! 8) :P

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 14.10.09 13:05

To samozřejmě taky nenávidí - už i takového pacienta vyhnala, ať se jde domů umýt.
Nejhorší je výše popsané + přebité levnou voňavkou.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 14.10.09 13:13
janas píše:
Nejhorší je výše popsané + přebité levnou voňavkou.

Máme takovou kolegyni. Nepomáhá slušně jemně naznačit, nepomohlo ani říct to napřímo :evil: , začíná být fakt kosa, takže větrat se pořád nedá. Navrhli jsme šíéfové, ať si ji posadí k sobě a asi na tom budeme muset trvat… :twisted:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Diorka
Učednice 112 příspěvků 14.10.09 13:49

Máme takovou kolegyni. Nepomáhá slušně jemně naznačit, nepomohlo ani říct to napřímo , začíná být fakt kosa, takže větrat se pořád nedá. Navrhli jsme šíéfové, ať si ji posadí k sobě a asi na tom budeme muset trvat…

Zrovna mam podobny problem…
Moje nejstarsi dceri bylo ctrnact let. Maji ve tride " bezva spoluzaka", ktery nedba o svuj zevnejsek, zkratka JE CITIT potem, smrdi mu z ust ( hezky receno) a kdyz jej dcera na to upozornila, schvalne na ni dycha:( a prijde mu to velmi legracni. Sla to oznamit tridni ucitelce, ktera se zachovala tak, ze mileho spoluzaka posadila vedle dcery… :shock:

Takze me ceka cesta do skoly:(.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 14.10.09 13:51

Hmmm,paní učitelka má teda smysl pro humor…černý :) :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 14.10.09 13:59
Diorka píše:

Zrovna mam podobny problem…
Moje nejstarsi dceri bylo ctrnact let. Maji ve tride " bezva spoluzaka", ktery nedba o svuj zevnejsek, zkratka JE CITIT potem, smrdi mu z ust ( hezky receno) a kdyz jej dcera na to upozornila, schvalne na ni dycha:( a prijde mu to velmi legracni. Sla to oznamit tridni ucitelce, ktera se zachovala tak, ze mileho spoluzaka posadila vedle dcery… :shock:

Takze me ceka cesta do skoly:(.

Uguu. Úča je [censored].

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 14.10.09 14:03
Kerze píše:
janas píše:
U zubaře bych radila s vůněmi brzdit - moje kamarádka zubařka z toho důvodu vůně nenávidí - musela celý život vstupovat do velké blízkosti lidí, různě navoněných, je prý to velmi nepříjemné! Věřím.
Takže preferuje zápach česneku a piva smísený s žaludeční kyselinou, v hlavě, celodenní propocené triko a prochcaný rozkrok v srdci a smradlavé ponožky v základu ?! 8) :P
Prochcaný rozkrok v srdci…ty brďo,jsem tady málem upadla :lol: …
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

barbucha  14.10.09 15:16
Diorka píše:
Sla to oznamit tridni ucitelce, ktera se zachovala tak, ze mileho spoluzaka posadila vedle dcery…

Paní učitelka je zjevně fanatickou přívrženkyní multikulti a rovných příležitostí :evil:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 14.10.09 15:31
gentiana píše:Co takhle sprchu a mýdlo a vyčistit zuby?
teda, teď nevím jestli se nemám urazit.. považuju se totiž za člověka s vysoce vyvinutým smyslem pro pachy a vůně a na své osobní čistotě a nesmrdutosti si velice zakládám.
každodenní sprchu a mýdlo beru za samozřejmost, takže jsem to ani nezmiňoval. zuby si čistím standardně 2× denně a když jdu na zubní prohlídku, tak i těsně před ní. taky mi přijde samo sebou používat vůně v rozumné míře, kór u zubaře, kde jsme od sebe 10 centimetrů.

zvolil jsem Tea + Poivre; aplikace v jednu hodinu, takže zubařka bude mít v pět možnost ocenit koncovku, bude-li chtít.

dík všem za náměty.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist