Holky, prosím o radu :)))

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janiik
Učednice 54 příspěvků 12.01.08 18:22

Holky, přečetla jsem si spoustu recenzí na Pure Wish…bohužel jsem neměla možnost si k ní přivonět. Je to smyslný typ parfému? Chci si pořídit nějaký sexy parfém, uvažuju o Code, Innocentu, možná Cašmiru nebo Shalimaru, ale na tyto poslední dva si připadám mladá, (je mi 23), nebo právě o Pure Wish, recenze se mi fakt moc líbí..jaký je váš názor? A co klasický Wish? Můžete mi poradit i obecně, líbí se mi spíš orientální, smyslné vůně, ale chci si vybrat s ohledem na svůj věk :)). Díky moc za váš názor..

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 7 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 12.01.08 20:30

Neviem ci Pure Wish je nejako extra sexy :), skor Wish. Ale Pure Wish je velmi prijemna sladkosvieza vona, ja som ju mala velmi rada. Je vhodna na denne nosenie. Tu vo fore je jedna tema , ktora sa vola Smyslne parfemy…tam su nejake tipy…Za seba mozem nazvat sexy Carolinu Hereru - 212 Sexy, okrem inych samozrejme :).

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 13.01.08 09:56

Mně Pure Wish svěží nepříjde,spíše jen sladký,ale je v něm určitá složka,taková,ja­koby pikantní,kterou cítím z Wish taky,na druhou stranu vím ze zkušeností kamarádky,že to je to,co jí tam nesedí.Pokud smyslný parfém=sladký nebo teda sladší,tak vyjmenované tipy jsou všecky dobré,snad až na Shalimar,který není jednoznačně sladký a u někoho se může výrazně vyjevit to kadidlo.A věk bych neřešila,Janiikce radím,aby si koupila to,co se jí líbí a v čem se bude cítit dobře,jako milovnice sladkých vůní,obzvláště Innocenta,výběr schvaluji. ;)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Janiik
Učednice 54 příspěvků 13.01.08 13:13

Ingrid - Innocent se mi líbí čím dál víc, teď jsem psala příspěvek do diskuze přímo o Innocentu - mužské okolí reagovalo rozporuplně, prý jsou mnohem smyslnější vůně (ještě hezky řečeno, přesně jsem to napsala do přísp. o Inn.). Tak nevím, mně se líbí moc..teď mám v ruce vzorek Mont Blanc - Femme a voní krásně, žensky, smyslně a stejní chlapi, kteří mi hodnotili Innocent, nad touhle vůní mhouří slastně oči :). Mně se líbí, ale osobně bych si vybrala trochu tajemnější, vanilkovější a orientálěnjší vůni..v případě,že bych si vybírala vůni na denní nošení bych na názory chlapů zas tak moc nedala, ale protože si vybírám smyslnou vůni na svádění, tak mi záleží na tom, jak budou reagovat..:)

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 13.01.08 16:02

Ja by som chcela upozornit na to, ze neexistuje univerzalna vona „Magnet na chlapov“ - chlapi maju rovnako siroke spektrum vkusu ako zeny, takze to, co tvoji „testovaci chlapi“ hodnotili pozitivne by vobec nemuselo vonat objektu zvadzania (ak teda nie je jeden z nich).

Jedna americka studia skumala, ako vone ovplyvnuju prietok krvi do penisu u chlapov (nemam poruke link, ale bol to skutocny vyskum) a vraj najvyssie vysledky mala levandula a „pumpkin spice“, zmes korenia, co sa v Amerike dava do tekvicovych kolacov. No rozumiete tomu?

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 13.01.08 16:22

benvenuta: nie nerozumiem :). No ale pumpkin spice asi vela ceskych a slovenskych muzov nepozna…co tak skusit aromu knedlo-vepro-zelo alebo halusky- kapustu- slaninu aromu?

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 13.01.08 16:40

Caute a co Elizabeth Arden Provocative Woman - neviete ako nucha a ako vydrzi?? Recenzia tu nie je a je za celkom slusnu cenu.

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Janiik
Učednice 54 příspěvků 13.01.08 17:30

Benvenuta - Je pravda, že všude čtu, jak chlapi letí na „jedlé vůně“..ale řekla bych, že to je taky dost specifické..kaž­dopádně hodně chlapů mi kladně hodnotilo Deep Red (Hugo Boss), ale možná to bylo proto, že jsem si ho brala vždy večer a vždy jsem k tomu byla celkově večerně upravená :)) už mě omrzel, je to jednotvárná vůně, ze které se mi občas dělalo až mdlo a začaly mě bavit rafinovaněší vůně, proto hledám něco jiného..

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 13.01.08 18:15
estelle píše:
benvenuta: nie nerozumiem :). No ale pumpkin spice asi vela ceskych a slovenskych muzov nepozna…co tak skusit aromu knedlo-vepro-zelo alebo halusky- kapustu- slaninu aromu?

Co tak pivo? ;)

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 13.01.08 18:38

hmm skoda - dufala som ze mi o tejto voni Provocative Woman niekto nieco napise :(

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 13.01.08 18:55

Vydrz, clovece! Este sem nechodi tolko ludi, aby si mohla ocakavat odpoved na tvoju otazku do dvoch hodin.

svatka  13.01.08 20:44

Neumím popisovat vůně, ale má ji kolegyně a připomíná mi od Bvlgaryho Blv (tu modrou). Docela hezká, jemná, ovocně květinová.

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 13.01.08 20:46
Pegas píše:
hmm skoda - dufala som ze mi o tejto voni Provocative Woman niekto nieco napise :(

Ja premyslam uz odvtedy, akosi to tu napisala - ako to sformulovat…cakala som, ze niekto zacne a ja sa pridam…No tak zacnem ja:
Pre mna je typovo nieco ako Extravagance - dost vela zloziek nakope, ktore neviem identifikovat, vela kvetov, cosi ma aj v nose stipalo…ma byt provokativna - a taka aj je,ale mna vyprovokovala viac sa k nej nepriblizit. Tym netvrdim, ze je nenositelna, skareda a podobne. Je pekna, taka sytejsia vona…ale mne proste tento typ voni nesedi.

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 13.01.08 20:47
benvenuta píše:
estelle píše:
Co tak pivo? ;)

a k tomu vodka? (ako v BVL Notte? ) :)

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 14.01.08 00:32

estelle - dik za popis - mne nesedi mydlo a dusno - taky puder - ale nie kazdy puder - len taky dusny - ze sa clovek nemoze poriadne nadychnut - a este take co mi pripominaju ludsky pot - na to je jednoduche vysvetlenie - ked sa clovek navonia a do toho sa spoti - sa to premiesa a je obdivuhodne - ze tento zapach vie niekto priamo vyrobit vo forme parfumu - nie som ziadny znalec parfumov - ani zloziek voni - vone hodnotim skor intuitivne - momentalne si brusim zuby na Shalimar - ale bude to kauf naslepo - lebo nemam moznost si k nemu nikde pricuchnut - ale risknem to - tiez ma laka Safari - a to risknem asi tiez - dufam ze moje okolie nebude trpiet - Addict by som brala hned - ten som skusala - ale nie je sponzor :/

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist