Houbigant - Duc De Vervins Cologne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 13.12.08 20:26
Houbigant - Duc De Vervins Cologne

neznáte ji někdo? Má výborné recenze. Existuje i verze Extreme, která je prý ještě lepší.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Charles  17.12.08 18:38
Duc de Vervins

Duc de Vervins je téměř kopie Drakkar Noir, který je agresivnější.

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 17.12.08 20:51

Děkuju, přirovnávali je i na Basenotes. Takže někde najdu Drakkar

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 17.12.08 20:57

Mirko pokud chceš zkusit Drakkar, tak já pumpnu otce o vzorek, je to jeho vůně a stejně dostane letos zase pod stromek sadu :D

Vůně je to fakt krásná.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Charles  18.12.08 09:14
Drakkar Noir

Drakkar Noir je podle mne jedna z absolutně nejlepších pánských vůní. Nesmí se to ale přehnat s aplikací. V určitém okamžiku začne vonět naprosto nepopsatelně nádherným způsobem, jehož obdobu dovode vykouzlit také např. Dolce & Gabbana pour Homme nebo YSL Rive Gauche (v ostatních ohledech však nejsou vůbec podobné).

Duc de Vervins se velmi hodně blíží tomu jak voní Drakkar Noir a voní hodně dobře prakticky ihned po aplikaci. Drakkar Noir může někoho odradit počátečním razantním náporem směsi všech možných vůní a působí ze začátku hodně agresivně (až nenositelně) ale po určité době se rozvoní do naprosto nepřehlédnutelné a nádherné vůně.

Duc de Vervins jsem si pořídil pouze ze zvědavosti, zdali nebude ještě lepší než Drakkar Noir (na basenote je srovnávali a měli pravdu) a výsledek : dle mého názoru je Drakkar Noir maličko lepší (zřejmě proto, že je to originál podle kterého až následně vznikla, pořád ještě hodně dobrá a umírněnější kopie s názvem Duc de Vervins).

Důležité je taky zmínit, že Duc de Vervins, který je sehnatelný jen na určitých webech je taky několikanásobně dražší .

Ještě z hlediska složení jsem vystopoval, že role jalovce v Drakkar Noir je nahrazena v Duc de Vervins vůní smrkového jehličí.

Závěrem je třeba dodat, že objevení Drakkar Noir, alespoň pro mne znamená, nalezení té vůně, kterou jsem kdysi znal. Je to vůně, která se mi v 80-letech vryla do paměti jako neskutečná vůně, aniž bych tehdy tušil co to je za značku. Po mnoha letech hledání a zkoušení jsem konečně našel. A to taky díky serverům jako je tento, basenote a jiné.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 18.12.08 09:49

Musím vyzkoušet. 8)

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 18.12.08 12:40

Na mém švagrovi voní Drakkar taky fantasticky.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 18.12.08 19:55

Díky Katko! :lol:

Na FX není v těch cenách zas až tak dramatický rozdíl. Drakkar je levnější i tam. Na Vánoce už mám nakoupeno, tak můžu v klidu vymýšlet a testovat.
Všem moc děkuju.

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 18.12.08 22:17

Drakkar si můj otec dovezlv 80.letech z Německa jako vzoreček k nákupu Chanelu 5, který tam kupoval pro mamku. Mimochodem mamka Ch5 vůbec nemá ráda :) . Ale k Drakkaru jsme se ségrou a mamkou tenkrát obdivně čichaly. Nikde se nedal sehnat. Až jsem ho po dlouhé době objevila na netu, od té doby ho otec dostává už několik let pod stromek, má ho moc rád a mamka je moc spokojená :D .

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 19.12.08 08:56

Takže radíš, abych místo Ch5 koupila Drakkar, pochopila jsem správně? :lol:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 19.12.08 09:33

To né, mamka je spokojená, protože Drakkar nosí otec a jí to na něm moc voní. Mamka je na kytky- Miracle So Magic.

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 19.12.08 12:31

Si dělám legraci. Že místo svého Chanelu budu chodit očichávat ta'tku s Drakkarem

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 29.01.09 11:17

je drakkar noir az takova pecka??klidne bych ji koupil i naslepo,,, hodi se tato vune pro mlade muze?? je mi 24 let

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist