http://shop.lessenteurs.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.07.10 09:54
http://shop.lessenteurs.com

shop.lessente­urs.com

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 01.08.10 09:43

Jedna pozitivní zkušenost,obchod proběhl v naprostém pořádku,bohužel nedávají vzorky zdarma k objednávce, lze je ale přiobjednat,ceny se mi zdají lepší,než u ALZD,poštovné cca 8 liber, už si přesně nevybavuji.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

kikina
Znalkyně 340 příspěvků 30.11.10 08:49

Naprostá spokojenost. Poslali mi i vzoreček zdarma a ještě přidali děkovnou kartičku :)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Veronika1
Učednice 108 příspěvků 27.07.11 12:17

A jak dlouho tak odhadem trvá než zásilku pošlou? Píšou do deseti dnů, tak by mě zajímalo, jak rychle jste měly zásilku u sebe 8)

Díky za odpověď :wink:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 72 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Veronika1
Učednice 108 příspěvků 27.07.11 15:03

Ke svému naprostému údivu si odpovím sama - zásilku mám doma, 3. den po objednání :shock: :mrgreen: Bezva obchod, vážně jo :wink:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 72 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 29.07.11 11:17

Zdražili vzorky. Ze tří liber na pět.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 10.12.12 21:30

Tak s prvním nákupem u nich jsem velmi spokojená. Objednala jsem minulé pondělí večer s tím, že mi po zaplacení přišlo akorát automatické potvrzení na e-mail. Protože se však potom nic dalšího nedělo, napsala jsem jim ve čtvrtek dotaz, zda mi pošlou zprávu o tom, zda byla objednávka expedována, protože na jejich stránkách to bohužel nijak zjistit nejde. Odpověděli mi v sobotu dopoledne, že se omlouvají za opožděnou reakci, objednávka byla odeslaná ve středu a poslali mi i číslo zásilky. Díky tomu jsem hned zjistila, že balíček už je v ČR a dnes mi ho doručila GLS.
Je to tedy stejný systém, jako když si např. na escentualu objednáte za více než 100 liber, ale jako variantu zvolíte standardní poštovné. Odesláno je to z Anglie jako doporučená zásilka na podpis, v Německu to převezme GLS a ta vám to zde v Čechách také doručí. Jenom připomínám, že na balíček nepíšou váš telefon, takže pokud si v den doručení (což je zhruba 4. pracovní den) nezavoláte na infolinku GLS o telefonní číslo na řidiče, tak prostě musíte čekat, kdy na vás asi tak zazvoní.
Jo a pochopitelně mě potěšili i tím, že do balíčku kromě placeného vzorku Farnesiany přibalili i 3 originální vzorky jako bonus :palec: .

P.S.: Poštovné je 8,5 libry, což je myslím docela solidní a u některých vzorků teď snížili cenu z 5 liber na 3,5 libry.

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 11.12.12 00:32

@wendulka29 ty vzorky (odstříknuté) jsou 1 ml?
ale s tím telefonem je to pěkně a houby… co kdyby se jim to připsalo do poznámky k objednávce? :think:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 11.12.12 00:41

@andry Vzorek Farnesiany je 1,5 ml, je to klasická vialka s aplikační tyčinkou.

Telefon: Nezkoušela jsem to, tak nevím, jestli by to šlo, protože se jedná jen o doporučené poštovné na podpis, nikoliv na zavolání (přestože při registraci musíš vyplnit i telefonní kontakt na sebe), jako je to u expresního doručení např. přes DPD (neznám přesné podmínky signed for u Royal Mail). To by sis musela zkusit sama. A tak mně nevadí si na tu infolinku zavolat (840123456) a zjistit si číslo na řidiče, když už díky objednávkám z escentualu vím, jak to funguje.

Furt považuju za lepší možnost tohle s GLS, než kdyby to doručovala Česká pošta, tam není vůbec šance číslo na řidiče získat a musíš čekat, až se milostivě uráčí na tebe zazvonit. Výjimkou je akorát ten jejich slavnej Balík do ruky. To mi ve dvanáct zavolá baba z pošty, jestli budu mezi třetí a čtvrtou doma, že mi ho budou doručovat a pak na mě před pátou zvoní řidič/ka a teprve mi ho fakticky doručuje :twisted: :pocitac: .

mmija22  11.12.12 07:39

telefón:

podľa vlastnej skúsenosti odporúčam písať telefónne číslo do adresy na druhý riadok

obvykle má políčko na adresu 2 - 3 riadky (u každého obchodu je to inak), vždy sa nájde 1 riadok voľný pre vpísanie telefónu

treba na to myslieť už pri registrácii, alebo si upraviť registrovanú adresu

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 11.12.12 09:37

@mmija22 Díky za radu :kytka: , příště to vyzkouším.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist