www.akce-parfemy.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 03.05.10 19:50
http://www.akce-parfemy.cz

Zkušenost špatná! :evil:

Objednala jsem si u nich parfém, u kterého měli psáno, že je skladem a doba dodání je 1-2 dny. Týden uběhl a ticho po pěšině. Napsala jsem jim, jestli mám s parfémem počítat. Ticho po pěšině. Dnes jsem se koukla na jejich stránky a parfém už v nabídce nemají. Asi by pánovi či paní upadly prsty, kdyby mi napsali mail o dvou větách.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:
 
Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 03.05.10 19:52

Asi tři nebo čtyři úspěsné nákupy.Vždy na osobní vyzvednutí.Ko­munikace dobrá. Zkušenost pozitivní. :D

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 24.05.10 20:36

Update té minulé objednávky: Ozvali se po cca 10 dnech, že parfém není na skladě. Nabídli jiný parfém za výhodnou cenu (a byla jakože hodně lákavá a výhodná, ale zrovna toho parfému mám doma zásoby).

Zkusila jsem u nich objednat minulý týden ještě něco jiného a problém žádný nebyl.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist