Http://www.shop-4u.cz/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kakadu  10.01.12 11:54
http://www.shop-4u.cz/

Shop-4u jsou evidentně podvodníci.

Nevrátili mi peníze za nedodané zboží už přes měsíc (platila jsem začátkem prosince kartou) a nereagují na žádný ze svých telefonů na stránkách (prostě je neberou) , neodpovídají na maily. Přes spoustu urgencí na nic nereagují.
Přitom na FB ale čile mažou co se jim nehodí do krámu, tj. všechny moje stížnosti a dotazy
Chystám se podat oznámení na ČOI.

Takže varování pro ty, kdo by od nich chtěli objednat nějaké parfémy za výhodné ceny „skladem“ :pocitac:

Reakce:

Majki07
Učednice 235 příspěvků 10.01.12 12:04
reseni..

:pocitac: :pocitac: Kakadu,asi zajet tam a rucne to s nimi vyresit.. :nevim: :cert:

Co ni vubec prodavaji? Vypada to na obleceni… :think:

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

kakadu  10.01.12 12:46

Nalákali mě na EDP Guepard 50 ml za cenu něco přes 300 kč, že je skladem no a já hńup strčila kartu do počítače :poblion:
Za týden napsali že není, že mi vrátí peníze na účet… a nic, mrtvý brouk

Jinak mají hodně sortimentu,mobily, oblečení a tak, tak jim aspom udělám antireklamu zde

Majki07
Učednice 235 příspěvků 10.01.12 12:58

50 ml EDP za 300,– to je tak levny?

jo videl jsem, maji vse a zaroven asi nic… :mrgreen: :jazyk:
tak to dopada,kdyz se specializuji na vse…

Ale komunikace se zakaznikami, musi byt svata… a ze hazou mrtveho brouka… hmm :think: :pocitac:

kakadu  10.01.12 13:05

http://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

tak myslím že není třeba další komentář, jdu vyhrožovat policíí na email

Majki07
Učednice 235 příspěvků 10.01.12 13:13

:think: :think:
Kakadu,to bys musela mit skodu myslim nad 5 000,– ne?? Abys do toho zatahla policci. Nad 5 tis jeto myslim uz trestni cin a nad 2000,– prestupek.. :think: ci nejak podobne.. :oops:

kakadu  10.01.12 13:16

No to bohužel ano, já jdu zatím jen vyhrožovat tímto jemu přes email, nic jiného nevím

Majki07
Učednice 235 příspěvků 10.01.12 13:37

:mrgreen: :potlesk: :jazyk: jinak na ty komentare na heureka.cz jsem cumel…
to je divny,ze jeste funguji… a buhvi jak to tam funguje… :think:

kakadu  18.01.12 17:03

Tak jsem zvítězila!!! :pankac:

Po několika pohrůžkách, které jsem mu po zjištění jeho pravého jména napsala, mi dnes konečně peníze poslal zpět :potlesk:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 18.01.12 20:29

Gratuluju! Jen houšť takových výher poškozených zákazníků nad podvodnými prodejci! ;-)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dave1
Nováček 1 příspěvek 07.02.12 08:11

Jak jednou pošlete předem platbu na www.shop-4u.cz ,tak jste právě hodili své peníze do kanálu.Vůbec na zboží čekat nemusíte,protože vám stejně nedorazí.Mě zboží za bezmála 2000,–- už mi posílají od 6.12.2011. Asi tam mají moc velkej fofr,ale to nevadí páč jim tam posílam ČOI.Tak ať si taky trošku užijou.A pokud by to z nějakých důvodů nefungovalo tak jak má,měli by jsme my podvedení zvážit společné trestní oznámení.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

juditte
Nováček 2 příspěvky 09.02.12 08:00
shop-4u
kakadu píše:
Tak jsem zvítězila!!! :pankac:Po několika pohrůžkách, které jsem mu po zjištění jeho pravého jména napsala, mi dnes konečně peníze poslal zpět :potlesk:

juditte
Nováček 2 příspěvky 09.02.12 08:03
shop-4u

Jak jste se dopídila na majitele, či koho? Jsem hloupá, že jsem si na ně recenze nepřečetle dříve. Marně jsem čekala na vánoční dárek za bezmála 1300. V listopadu jsem zaplatila a dodnes nic nemám, nikdo nereaguje, jedem mail byl, že zboží bude odesláno, pořád nic, a když jsem stornovala objednávku a žádala peníze, tak obj. byla zrušena a peníze nikde.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist