http://www.theperfumedcourt.com - poraďte, prosím!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 15.12.07 09:51

Může mi někdo pomoci?Jak jsem pochopila, zde nabízejí odstřiky a vialky.Ovšem třeba já bych si chtěla koupit odstřik 15 mll a u některých vůní, třeba u Artisánů, nabízejí jen vialky o 1 mll, event. sadu vialek ,což je málo. Nebo jsem tu možnost odstřiků do libovolných flakonů nějak přehlédla?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 15.12.07 10:16

Když budeš objednávat konkrétní vůni, můžeš si u ní navolit požadované množství, od toho se ti pak odvíjí cena.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 15.12.07 10:39

Už jsem se trochu zorientovala - ale stejně mi tam chybí u některých vůní si vybrat větší množství než 8 mll.Třeba pokud bych chtěla 10 nebo 15 mll, tak na liště u některých vůní to není. A také mi není jasné, zda se platí poštovné za kus nebo dohromady. Jak dlouho trvá zaslání?Má někdo s tímto webem zkušenost ?

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 15.12.07 10:47

Mně to přijde na vzorečky moc drahé, zkus porovnat s www.ausliebezumduft.de Ale ani zde to není za hubičku :)

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 15.12.07 11:11
chava píše:
Už jsem se trochu zorientovala - ale stejně mi tam chybí u některých vůní si vybrat větší množství než 8 mll.Třeba pokud bych chtěla 10 nebo 15 mll, tak na liště u některých vůní to není. A také mi není jasné, zda se platí poštovné za kus nebo dohromady. Jak dlouho trvá zaslání?Má někdo s tímto webem zkušenost ?

Je to tady asi do 10 dnů, poštovné 10 dolarů za objednávku, drahý jsou, Aus liebe posílá větší vzorky a taky mi přijdou drahý, hlavně jejich velký balení, např Carony se daj jinde objednat výrazně levněji. Jenže člověk se k některým vůním prostě jinak nedostane :(

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 15.12.07 11:27

Katerinka - jsou Ti Němci /Aus liebe/ levnější než Amíci? S těmi riskuji ješt CLO, což v Eu odpadá.

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 15.12.07 13:56

Ale ti němci nemají odstřiky…nebo ano? Nneumím německy.

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 15.12.07 15:39

Rozbalíš si Dufte (nevím, jak napsat přehlas. písmena :) ) - najdeš značku - klikneš Damen - rozbalí se nabídka značky - vybereš konkrétní vůni a rozbalíš o ní informace - najedeš do okénka na množství a označíš Abfulung, což je vzorek v lahvičce, doslova snad „stočeno do lahvičky“ - klikneš Warenkorb, tím se ti uloží do košíku. Obsah košíku je potom vpravo nahoře. Vzorky mají 2ml, ptala jsem se zde na fóru. Nahoře vpravo na liště pak máš Warenkorb (košík) a Kasse.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 15.12.07 19:06

Chava - clo ani dph jsem u těchto vzorků nikdy neplatila, levnější nevím, od amíků jsou vzorky 0,5-1ml a stojí 3-6 dolarů, němci posílají 2ml vzorky s rozprašovačem za 3-4 eura, tak nevím, co se víc vyplatí :). obojí je celkem drahý :)

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 15.12.07 19:14

už jsem si objednala odstřik 8 mll la Fleurie du Hamaeu od Artisánů, i s poštovným 600 Kč. já vím, je to drahé, ale Artisáni mají jen 100 mll za 2500 Kč a to se mi nechce pořizovat.Jednak je to moc peněz najednou a pak, stovka se omrzí.

kampa
Učednice 70 příspěvků 15.12.07 23:28

Pro ty co neumí německy, ale anglicky, jako já dobrá zpráva. Na Aus liebe … vpravo pod Bestsellery je německá a anglická vlaječka. Tak když kliknete na tu anglickou je většina věcí v angličtině. Teda vzorek je furt jako Abfüllung.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist