Hudba

Fotoalbum tématu (65) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adlen
Učednice 50 příspěvků 18.02.08 11:09

Jaký styl hudby máte rádi? Já poslouchám spíše tvrdší muziku. Ale už nemám takový přehled a už také nechodím tak pařit jako za mlada:-) Teď poslouchám hlavě manželovu kapelu, která je samozřejmě nejlepší a díky níž jsem ho vlastně jako fanynka ulovila:-)))

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 316 Další »
Reakce:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 18.02.08 17:28

Taky už chodím pařit trochu méně :)

Když někam na muziku, tak nejčastěji do žižkovské Akropole, dříve také do Roxy, někdy na Deltu atd. A nějaký ten letní festival …

Z domácí muziky mě baví: Priessnitz, Tataboys, Už jsme doma …
Ze zahr. muziky mě baví: A. Lenox, D. Bowie, L. Krawitz, Faith No More, Alice in Chains, a vlastně taky třeba Madonna .....

Pak taky hodně jazz - Pat Metheny, M. Davis, Naima, Emil Viklický ....., a taky acid jazz …

A taky klasická hudba … tady nemá smysl ani vyjmenovávat, je toho moc …
A taky filmová hudba - obrovské množství krásné muzika Ennia Morriconeho, a taky hudba Zbigniewa Preisnera k filmum Krystofa Kieslovského …

No a poslech rádia:
buď RADIO 1
anebo, a to nejčastějí, mám (vlastně stabilně) naladěnou VLTAVU (jo, někdo tomu říká stanice pro důchodce :)) - mě to totiž moc baví a krásně přitom relaxuju - klasická hudba, jazz, četba na pokračování, rozhlasová hra ..... a hlavně žádná reklama a vysmátí, neustále pozitivně naložení moderátoří - to fakt nesnesu !!:)

Takže záběr mám docela širokej. Co opravdu ráda nemám je country a co nemusím a nikdy mě moc nebavilo, je folk. No ta taky dechovku nevyhledávám, i když mnohé lidové písně, v příjemné aranži, jsou krásné. V každém případě ale, jsem tolerantní i k téhle muzice a k jejím obdivovatelům.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

george007
Učednice 114 příspěvků 18.02.08 20:56

Můj nejoblíbenější interpret je Sting a skupina The Police. Jsem téměř až fanatický fanoušek. :) Mluvím o Stingovi pořád a mým kamarádům už to leze na nervy, protože většina mých vrstevníků tuto hudbu neposlouchá. Stinga jsem živě viděl sice jen jednou, ale byl to zážitek na celý život. Bylo to minulý rok v listopadu na koncertě The Police v Mnichově. 60 tisíc lidí - neskutečná atmosféra…O Stin­govi bych mohl mluvit hodiny. :)

Mezi moje oblíbené zpěváky patří také Bryan Adams, George Michael, ale i Frank Sinatra, Seal.

Také rád poslouchám disco 90. let…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 18.02.08 21:16

Hm, Sting se mi taky líbí. Viděla jsem ho na pražském koncertě před pár lety. Bryan Adams, George Michael, Seal, i Frank Sinatra taky moc hezký … a ještě přidám Duran Duran, třeba :)

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 18.02.08 21:34
domenica píše:
Alice in Chains

Jé moje dávná láska, takový hlas jako Layne nemá nikdo…

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

adlen
Učednice 50 příspěvků 19.02.08 08:04

Tak já kromě zmiňované nej kapely Cruel:-) ještě z českých můžu Arakain nebo třeba Traband nebo ZNC, Čechomor, Ebeny:-)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 6 parfémů

ivona
Učednice 191 příspěvků 19.02.08 09:54

Ja posloucham hudbu podle nalady, neco jineho v aute, neco jineho doma a tak. Ale moji nejvetsi oblibenci jsou tito:
Morcheeba, Pizzicato Five - to posloucham zrovna ted, Red Hot Chilli Peppers, David Bowie, Tata Bojs, Monkey Business, Manu Chao a spousta dalsich
Z filmove hudby je to hlavne hudba z Jarmushova filmu Dead man a take treba hudba A. Badalamentiho (Twin Peaks). Zaber mam vcelku siroky, mam rada klasiku i jazz, rada si poslechnu nekde ve sklipku u vinka dobrou cimbalovku, jedine co nesnesu je country a dechovka.

Na poličce 17 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 19.02.08 11:33

Ivono - vidím, že máme hodně společných oblíbenců - a ty, které uvádíš a já ne, mám vlastně skryty v „tečkách“ tj.: atd ......... :))

ivona
Učednice 191 příspěvků 19.02.08 12:21

Domenico- asi jo, hlavne s tebou souhlasim s tim radiem. Nesnasim radia s trapnymi hlaskami moderatoru a jejich vykriky nebo jejich pozitivni pristup (jak jsou vsichni posluchaci skveli a bajecni), brrrr, takze dobrovolne posloucham pouze Radio 1 a Vltavu a take kvuli anglictine obcas BBC.

Na poličce 17 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 01.05.08 04:31

pocuvam uplne vsetko, okrem dychovky a techno tiez nemusim, no a na evergreeny musim mat fakt naladu, snad raz za rok, kontroverzny je hip-hop, niekedy ho vedia sprasit :lol:

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 01.05.08 04:37

dokonca sa mi pacia aj Tokio Hotel ich vyberovky Schrei, Rette mich, Spring nicht nemaju chybu i po textovej stranke, no a ich vizaz, to je ina kapitola 8)

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 01.05.08 11:40

nevím, co mají všichni proti dechovce.Ale když se tak zamyslím, tak ji vlastně jen tak neposlouchám. Na taneční zábavě (např. hodech, májové atp.) je nepostradatelná. A skladby některých z nich u nás na jižní Moravě vlastně zlidověly. Staly se nedílnou součástí zábavy ve sklípku. Jinak taky poslouchám vše, dle nálady, jen techno a rap mě neoslovily. Má nejmilejší je San Francisco od S. Mc Kenzie.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 01.05.08 12:59
ivona píše:
Ja posloucham hudbu podle nalady, neco jineho v aute, neco jineho doma a tak. Ale moji nejvetsi oblibenci jsou tito:
Morcheeba, Pizzicato Five - to posloucham zrovna ted, Red Hot Chilli Peppers, David Bowie, Tata Bojs, Monkey Business, Manu Chao a spousta dalsich.

Jéé, Pizzicato Five! Tuhle hudbu mám spojenou se skvělou dovolenou - stanování u zatopených lomů na Vidnavsku. To byla paráda!

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 25.06.08 09:13

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

coccinelle
Učednice 194 příspěvků 14.08.08 16:05

Cathedrals od Jump little children , zkuste mrknout na http://www.youtube.com/watch?…. Je taková melancholická, ale nic hezčího jsem neslyšela.

Na poličce 2 parfémy 1 miniatura 12 odstřiků 82 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 316 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist